Acum este 19 Mar 2024, 08:26

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 100 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 29 Iun 2016, 12:40 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Nadina, noi fetele de la TTT iti multumim pentru Pomul vietii plin de iubire, cusut de tine pentru noi. Superb dar! Iti multumim din inima si iti dorim ca viata si Bunul Dumnezeu sa iti intoarca numai in iubire tot binele facut si sa puna in pomul vietii tale toate bucuriile pline de har zamislite de tine.
Precum observi este deja inramat.


_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 29 Iun 2016, 14:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Draga mea Monica, sper sa-i fie de folos lucrurile trimise. Eu iti multumesc pentru zambetul frumos trimis de micuta.
Pomul vietii vi l-am daruit ca recunostinta pentru toata dragostea oferita de voi tuturor.
Cuvintele nu isi gasesc locul acum, dar iti multumesc pentru surpriza pe care mi-ai facut-o cu aceste imagini.
Cu o imbratisare calda,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 29 Iun 2016, 17:29 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Draga mea Nadina, am uitat sa mentionez ca Pomul vietii ne vegheaza de pe unul din peretii firmei.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 29 Iun 2016, 21:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Dragi Gargarite, voi ramaneti Gargarite cu G mare. Va felicit pentru tot ceea ce faceti ca acest copil sa nu resimta lipsurile. Sunteti extraordinare!
Nadina, frumos copac!

Va imbratisez pe toate cu mare si mult drag.

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 05 Iul 2016, 09:05 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Draga Nadina, micuta Claudia a primit si creioanele colorate.
Zambetul ei este felul ei de a iti multumi.



Iti multumesc si eu si iti doresc sa ai parte de vibratia plina de bucurie a acestui copil cand primeste daruri.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 06 Iul 2016, 18:05 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1


Draga gargarita, am uitat sa postez aceasta fotografie la timpul potrivit. Imi cer scuze.
Dupa cum ai observat din fotografiile anterioare, am ales sa ii dau fetitei cadourile tale, esalonat.
Un mare multumesc si urarea ca tot ce ai facut pentru micuta sa se intoarca inmiit catre tine si cei dragi mie.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 30 Aug 2016, 19:27 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1


Draga mea, Gargarita, am predat cele doua daruri de la tine abia acum pentru ca mi-am dorit ca micuta Claudia sa foloseasca trusa de colorat la scoala. Mi-a fost frica ca nu cumva sa o foloseasca fratiorii, de plictiseala, in vacanta.

Le-am predat mamei si Mirelei (surioara mai mica) cu indicatii precise. Sper ca mama sa aiba grija de ele pana atunci.

Imi pare rau ca trebuie sa mentionez acest lucru, dar mi se pare normal sa stiti ca in aceasta vacanta Claudia a muncit la o vecina din zona unde locuieste (la vreo 25 km de Focsani). A avut grija de bebelusul acesteia si apoi a ajutat-o cu bobitul la cultura de fasole. Ufa!

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 31 Aug 2016, 18:30 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Fotografie din mai 2016:


_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 31 Aug 2016, 20:21 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Si o alta imagine uitata in telefonul meu:


_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 26 Noi 2017, 18:19 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4552
Nume forum:1
Rodi, o mama necajita si fetita ei (Claudia care pare ca s-a facut si mai frumoasa) te saluta si iti multumesc pentru ajutorul din fiecare luna. Fie ca tot ce faci sa se intoarce la tine cu sanatate.




_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 100 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania