Acum este 19 Apr 2024, 21:32

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 15 Apr 2013, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1102
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Multumesc pentru... provocare.


Letitia, oare cand nu a fost frumosul pentru tine o provocare?!

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 15 Apr 2013, 14:44 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Dalina, iata si finalul povestii tale.



Este expusa chiar in fata Salciei si a lui Crin Alb.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 17 Apr 2013, 09:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Monica, dragi Gargarite de la TTT, ma bucur din suflet ca au ajuns de 8 Martie. Sincer imi faceam griji. Cat despre final, am ramas fara cuvinte. Am cusut cu sufletul aceste mici felicitari, pentru tot ceea ce reprezentati pentru mine si pentru noi gargaritele din aceasta gradina minunata.
Va multumesc inca odata, pentru ca existati. Am petrecut si petrec alaturi de voi clipe minunate si cat de usoara sau grea este viata, stiu ca exista un colt de rai undeva, chiar daca este si virtual, care imi aduce pace si liniste in suflet.
Cu drag va imbratiseaza, cu deosebita stima si prietenie,
Gargarita Dalina.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 23 Mai 2013, 12:28 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Rodica Oprea 23 mai 09:36
Sunt o impatimita a goblenurilor va urmaresc activitatea zilnic, iar acum ca v-am descoperit si pe Facebook este minunat. Cos goblenuri de vreo 10 ani si cred ca am cusut vreo 50. Imi plac toate, dar nu am decat doua maini.
Va multumesc ca existati.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 03 Iun 2013, 14:30 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
In dorinta ca si un cadou mai aparte sa fie parte a acelorasi ganduri catre voi, postez abia acum felicitarile primite de la voi, RamonAli



si Clementina:



Iata ce ne-a tinut pe loc: felicitarea de la Nadina (trimisa inainte de Paste) pe care am inramat-o mai tarziu si careia i-am sortit si un loc in firma noastra, la vedere (chiar langa darul Dalinei).



RamonAli, Clementina si Nadina, gargaritele TTT va multumesc in cor si va doresc ca tot ce ati gandit pentru noi sa se intoarca inmiit catre voi.

Cu o calda imbratisare pentru fiecare in parte,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 04 Iun 2013, 07:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Draga Monica, dragi gargarite TTT, ieri am descoperit acest topic si cu aceasta ocazie as vrea si eu sa va multumesc pentru toate comenzile pe care mi le-ati trimis in ultimii 2 ani si care au fost la inaltimea asteptarilor, atat pentru modelele de goblen, cat si pentru rame si alte materiale auxiliare.
De asemenea, vreau sa va multumesc inca o data pentru frumosul model Siamezele pe care mi l-ati daruit.
Va doresc o zi minunata tuturor si va trimit multi pupici de la o ... siameza.


_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 07 Iun 2013, 16:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Monica, dragi gargarite TTT, nu pot sa descriu in cuvinte fericirea pe care am avut-o cand am vazut felicitarea inramata.
Numai voi reusiti sa faceti din lucruri mici si neinsemnate ceva foarte frumos.
Va imbratisez cu drag.


Nadina, nimeni si nimic nu este neinsemnat in lumea aceasta, cu atat mai putin tu ce ai pus putin din sufletul tau in acea mica poveste cu care ai reusit sa ne bucuri.
Iti multumim din inima.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 08 Ian 2014, 16:33 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Rodic, iti multumim din inima.



Este atat de frumoasa felicitarea in ansamblul ei, iar bradutul si globul lucesc in mii de ape aurii, incat am asezat-o la stanga mea, ca sa o vad cat mai des.

Sa iti aduca acest an tot ce visezi si ai nevoie si sa te bucure zilnic ceva benefic si frumos, asa cum ma bucura pe mine darul tau.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 05 Feb 2014, 19:52 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Leana, am avut parte de o dimineata speciala (asa cum iti scriam la Cafenea).
Cuvintele par putine si lipsite de substanta acum cand vreau sa iti exprim bucuria fata de ceea ce am simtit cand am vazut surpriza de la tine ce este, de departe, cea mai frumoasa urare primita de noi la inceput de an.



Inca nu i-am gasit locul ideal in firma, dar nu te teme, vom face in asa fel incat bijuteria ta sa ne fie vizibila tot timpul.
Te felicitam pentru imbinarea culorilor, pentru panza pretioasa, pentru incadrarea optima, dar si pentru gargarite.

Gargaritele TTT iti multumesc si pentru gandurile din felicitare.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 06 Feb 2014, 11:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Draga Monica, dragi gargarite TTT, ma bucur din suflet ca v-a placut surpriza mea si urarile de bine, pe care le-am terminat (cu greu!) spre sfarsitul lunii ianuarie.
Din pacate, pentru mine inca este un drum lung intre idee si finalizarea ei, insa observ ca excercitiul capatat, in ultima perioada, la goblenat, isi spune cuvantul si sunt din ce in ce mai optimista: sper ca, intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat, sa nu mai fiu asa de inceata si codasa in ale goblenatului si sa ajung macar la calificativul satisfacator. As vrea sa fiu precum gargaritele tare harnicute din gradina, care sunt mandria tuturor, dar ma tem ca acest obiectiv este mult prea mare pentru mine.

Dar nu despre asta vroiam sa va scriu, ci despre faptul ca, intr-adevar cuvintele sunt putine pentru noi (si cred ca sunt in asentimentul tuturor gargaritelor de pe forum) atunci cand vrem sa va spunem ce mult insemnati voi, prin dragostea si sufletul pe care le puneti in tot ceea ce faceti si vrem sa va multumim pentru asta.

Va multumesc din suflet tuturor!



O zi minunata draga Monica, dragi gargarite TTT si voua dragi gargarite robotici din toata lumea.


Leana, iti multumim din inima pentru cuvintele frumoase ce ne-au incalzit inima.
In ceea ce priveste dorinta ta de a ajunge pe o treapta superioara calificativului satisfacator, mi se pare ca esti nedreapta cu tine. In viata, multe alegeri nu sunt unilaterale si atunci dam doar cat putem din timpul si inima noastra, lasand acolo si un semn. Mie mi se pare mai important semnul. In cazul nostru, semnul tau a adus o energie dinspre tine, mai mare decat daca ne-ai fi oferit o mare parte din timpul vietii tale sau nu stiu ce bijuterii de pret. Asa ca, multumim, inca o data pentru semnul (si insemnul) sosit de la tine.

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania