Acum este 29 Apr 2024, 17:22

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Va multumesc pentru tot ce faceti pentru noi!
MesajScris: 03 Iul 2009, 08:20 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4576
Nume forum:1
Va multumesc pentru tot ce faceti pentru noi!, by Silaghi Liana (19 mesaje) , la 09-02-2006

Sa stiti ca nu exista zi sa nu vizitez site-urile cu goblenuri. Imi plac si altele, dar cu cea mai mare placere ma uit la Rogoblen. Mi se pare bine construit, explicit si usor de manuit. La fel de mult imi place si cu ce se ocupa Rogoblen. Imi plac si preturile (in comparatie cu alte firme). Mai apreciez promptitudinea si seriozitatea celor de la firma. Am comandat prin internet mai multe lucruri (goblenuri, gherghefuri, felicitari) si au sosit la timp, fara probleme. Va multumesc pentru tot ce faceti pentru noi si tineti-o tot asa.


Replica: Ce o sa se mai bucure web-master-ul nostru!, by Admin TTT (3892 mesaje) , la 10-02-2006

Am sa-i trimit un e-mail sa-i spun. Intre mine si el a fost o lupta continua. Fiecare vedea altfel site-ul: eu din punctul meu de vedere - dragalas, cu fonturi delicate, cu floricele, panglicute, fotografii cat ecranul, incadrate in rame deosebite; el - tehnic, fonturi pentru toata lumea, imagini mici, dar, de calitate. La capitolul preturi, aceasta este politica firmei inca de la infiintare si timpul a dovedit ca nu a fost o greseala. Promptitudinea catre client am invatat-o dupa o lectie prin `94 cand am fost pur si simplu sufocati de volumul de comenzi si nu am mai facut fata nici dupa 28 de zile. S-au facut atunci reevaluari si aspectul nu s-a mai repetat. Iar acum ne luptam sa devenim superiori, din acest punct de vedere, pentru ca ne-am propus sa obtinem ISO 2001. Iti multumim pentru urari!
O zi buna in fiecare zi,
Monica

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania