Acum este 28 Mar 2024, 10:50

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 13 Feb 2012, 20:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2009, 01:53
Mesaje: 328
Nume forum:1
Irela, ma bucur sa te cunosc si iti doresc un zbor lin in gradina:


_________________
Alice - Alice-Gargarita-din-tara-Minunilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 17 Feb 2012, 10:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Feb 2009, 17:48
Mesaje: 154
Nume forum:1
Irela, se spune ca batranetea si oglinda arata cum este omul pe dinauntru. Oglinda ta arata un om dupa inima mea. Ma bucur sa te cunosc si te astept cu drag in oglinda.

_________________
Renata - Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, alaturi de prietenii tai.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 09 Feb 2017, 10:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8120
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Monica,
Dragele mele prietene,

In urma cu 5 ani, deosebit de emotionata, transmiteam primul mesaj gargaritelor din gradina:



Imi amintesc cu drag de ziua aceea, de toate emotiile si sentimentele pe care le-am trait de fiecare data cand mi-a fost adresat un mesaj.

In fiecare zi pe care petrecut-o in gradina am trait aceleasi sentimente deosebite, de bucurie nemasurata si de implinire.
Am cunoscut in virtual oameni minunati, am trecut pragul virtualului si am aflat ca distanta nu poate sa opreasca pe nimenea sa infiripe o prietenie adevarata.
Am cusut mult, am daruit multe dintre modelele pe care le-am cusut si ma incarc cu multa energie pozitiva ori de cate ori privesc modelele din colectia mea.

M-am bucurat de fiecare data cand un model nou a primit un nume propus de mine. Multumesc din suflet creatoarelor si intregului colectiv TTT pentru fiecare model care mi-a umplut inima cu bucurie.

Sunt si o nasica de gargarite fericita. Va imbratisez cu drag dragele mele finute gargarite si sa stiti ca sunt mandra de voi.

Pentru toate acestea, voi m-ati rasplatit cu voturi de incredere.
Va multumesc pentru asta.

Las si latura-mi profesionala sa spuna un cuvant: bilantul celor 5 ani petrecuti alaturi si impreuna cu voi este unul pozitiv.

Multumesc mult gazdelor - Monica, Admina, intregului colectiv TTT pentru locul minunat pe care l-au creat, va multumesc mult gargaritelor ca saditi in fiecare zi frumosul si impreuna facem tot ce ne sta in putere sa ii incantam pe toti cei care, vazuti sau nevazuti, pasesc pragul Gradinii Gargaritelor.

Invit pe toata lumea la aniversarea mea:





Va imbratisez si va multumesc ca existati.

Cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 09 Feb 2017, 11:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2012, 10:08
Mesaje: 3671
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga mea nasica, eu spun "prezent" la aniversarea ta.
Ma bucur ca te-am cunoscut, chiar si numai virtual. Ma simt onorata ca am intalnit un om atat de deosebit cum esti tu. Te felicit pentru fiecare clipa petrecuta alaturi de noi in aceasta minunata gradina, pentru fiecare vorba buna pe care ai avut-o, pentru fiecare sfat.
Acum, la aniversarea celor cinci ani, eu iti doresc din tot sufletul sa mai stai multi, multi ani alaturi de noi si de toate gargaritele care vor veni in aceasta gradina.
Poate intr-o buna zi, voi avea drum in Ardeal. Mi-ar placea tare mult sa te cunosc personal.
Draga Irela, iti multumesc pentru tot ceea ce faci pentru noi.
Te imbratisez cu mult drag si iti trimit multi pupici.


_________________
Adria - Gargarita-Gherbera-de-Cristal


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 09 Feb 2017, 17:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Irela, spun si eu prezent la aniversarea ta. Iti doresc multi ani inainte cu sanatate si multe goblenuri terminate. Sa ramai la fel cum te-am cunoscut aici in acest cadru virtual. O persoana deosebita, optimista, harnica si cu o vorba buna pentru fiecare.



Te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 10 Feb 2017, 09:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6039
Nume forum:1
Iti multumim, draga Irela, pentru acest cincinal de energie pozitiva oferita acestei gradini si tuturor gargaritelor!
La multi ani fericiti alaturi de noi!



Te imbratisez cu drag,

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 10 Feb 2017, 11:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2012, 16:47
Mesaje: 1590
Locatie: iasi,romania
Nume forum:1
Irela, bine ai venit alături de noi și te așteptăm să ne împărtășești minunățiile tale. Zbor lin!

_________________
Gargarita-Floare-de-Colt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 10 Feb 2017, 12:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Aug 2005, 22:09
Mesaje: 1237
Nume forum:1
Irela, si eu sunt prezenta aici si ma rog ca Domnul sa te tina sanatoasa si sa iti dea tot ce ai nevoie.


_________________
Geta - Gargarita-Alinare

Să fugi de fapta rea creştine,
Ascult-al Domnului cuvânt
Şi făptuieşte numai bine
Din leagăn până la mormânt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 10 Feb 2017, 13:53 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4559
Nume forum:1
Draga noastra Irela,

Desi Gargarita, tu esti si una din florile cele mai gingase si mai iubite ale acestei Gradini, floare pe petalele careia multe gargarite au facut popas si si-au tras puterea de a merge mai departe. Cuvintele tale facute sa mangaie, sa insanatoseasca, sa imbarbateze, sa indrume au fost mereu alinarea, imboldul, puterea, dar si bucuria delicatelor tale surate zburatoare.

Ai devenit prietena pe viata pentru multe Gargarite ale gradinii noastre si nu ma refer neaparat la cele ce iti sunt finute. Cred ca nu exista Gargarita in aceasta gradina care sa nu fi simtit macar o data ca esta apreciata si indragita de catre tine. Esti model pentru multe altele prin ceea ce lucrezi si cum lucrezi, prin modul cum te implici constant in activitatea gradinii, un motiv in plus pentru care, iata, ai fost nominalizata de 3 (trei) ori Gargarita anului (2014, 2015, 2016).

Iti doresc ca viata sa nu te schimbe si sa ramai aceeasi persoana speciala ce onoreaza orice spatiu (fie el si virtual) prin prezenta ei.

Noi gargaritele TTT iti multumim pentru invitatia la aniversarea celor cinci ani petrecuti de tine pe acest taram magic, pentru tort, pentru cuvintele frumoase adresate noua, cuvinte ce ne-au emotionat.

Iti dorim multi ani inainte in fermecata Gradina a Gargaritelor si iti trimtem un mesager pentru a-ti darui florile culese de noi pentru tine:



P.S. Trimitem si o calda imbratisare de la Focsani, tot pentru tine.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Irela - Gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 10 Feb 2017, 14:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 6817
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Draga Irela, vin si eu alaturi de tine la aniversarea celor 5 ani frumosi si prietenosi alaturi de noi in frumoasa noastra gradina.
Zana noastra Monica, te-a descris atat de frumos!
Nu-mi ramane decat sa-ti urez cat mai multi ani alaturi de noi si sa ramai un model pentru noi toate si pentru viitoarele gargarite ale acestei gradini virtuale.

Te imbratisez cu drag.


_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania