Acum este 26 Apr 2024, 02:57

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza!
MesajScris: 06 Oct 2009, 10:51 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4575
Nume forum:1
Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza! by Admin TTT (4020 mesaje), la 30-11-2007

Date: Wed, 28 Nov 2007 03:54:17
From: Letitia Vasiliu
Subject: Diverse
To: Rogoblen

As vrea un produs personalizat, in serie mica, la un pret foarte accesibil sa si-l poata permite si cele care traiesc din pensie... si de sarbatori.
Nebunie, nu?
Letitia



Replica: Parerea ta, conteaza! by Admin TTT (4020 mesaje), la 30-11-2007

Date: Wed, 28 Nov 2007 04:04:12
To: Letitia Vasiliu

Sunt curioasa la ce te-ai gandit. Cine stie?!


Replica: Parerea ta, conteaza! by Admin TTT (4020 mesaje), la 30-11-2007


Date: Wed, 28 Nov 2007 04:25:05
From: Letitia Vasiliu
To: Rogoblen

Uite povestea. Zilele trecute o prietena de-a mea spunea ca merge in oras sa cumpere cani cu subiecte de Craciun. Si atunci m-am gandit; - chiar daca l-a inceput unor fete de pe forum nu le-a placut povestea cu gargaritele treptat au inceput s-o iubeasca. Si astfel o cana pe care scrie frumos, cum numai voi stiti, Clubul gargaritelor si are o gargarita si o papadie sau mai stiu eu ce floare ar sta bine pe masa, pe birou etc.
De ce-mi face mie impresia ca si doamna care a iesit la pensie, bandu-si cafeaua dintr-o astfel de cana isi va aminti cu placere de prietenele ei de pe forum?
Se potriveste si cu orice anotimp...

Letitia



Replica: Parerea ta, conteaza! by Admin TTT (4020 mesaje), la 30-11-2007


Date: Wed, 28 Nov 2007 04:30:04
To: Letitia Vasiliu

Da, ai dreptate. Ideea ta nu este rea deloc! O sa le povestesc fetelor de la personalizari...

Iar astazi, aveti cateva mostre atasate.


Replica: Parerea ta conteaza. by angela draganoiu (447 mesaje), la 30-11-2007

Ideea este super. Sunt tare entuziasmata. Eu mi-am ales deja modelul - prima imagine, gargarita pe margareta. Mie imi plac modelele mai simple.

Acum ceva timp propusesem si eu ceva care sa ne aminteasca de grupul gargaritelor, dar Monica a spus ca este scump, ca este greu de realizat. OK am inteles, dar asta cu canile este minunata si usor de realizat si probabil nici prea scump.

Monica, te rog, poate dupa sarbatori, ca presupun ca acum sinteti ocupati pina peste cap, se materializeaza asta cu canile personalizate. Ar trebui ca toate membrele clubului sa spuna care model le place si poate facem un singur model. Sa fie asa ca un fel de marca, de insigna (numai ca o sa fie mai greu de pus la rever, - vorbesc eufemistic). Ce spuneti, dragi Gargarite?


Replica: Extraordinara idee by cucos catalina (1635 mesaje), la 10-12-2007


cu canitza personalizata shi cu gargaritze shi cu floricele. Va spun din propriul meu "avut"! Am o astfel de canitza de la Rogoblen cu ocazia premierii la sectzia "Redactorul lunii"! Este o amintire pe viatza!


Replica: Si eu am o astfel de canita. by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 10-12-2007


Cineva drag s-a gandit, vazandu-ma tot timpul cu forumul deschis la Rogoblen sa-mi faca o astfel de surpriza. Chipul meu in mijloc, iar peste tot, zeci de gargarite vin spre mine. Da, canita au facut-o la Rogoblen. Este o adevarata mina de... cadouri pagina lor. Am comanda pentru cei dragi - valoare cam doua salarii. Dar, cadourile mele vor sparge gura... petrecerii! Vor fi nepretuite. Si, in plus, am iesit mai ieftin. Unde ai fi indraznit sa ii dai unui om fata de care ai atatea obligatii (medicul ce m-a operat anul trecut si care face cu noi Revelionul) un cadou de 30 lei?!
In alta ordine de idei, bine te-ai intors de pe drumuri tale frumoase, Catalina! O sa fii placut impresionata de noua noastra sefa, Gargarita Letitia! Este o tipa mai sobra, - eu ii zic Gargarita Blue.
Planuri cat vei sta acasa?


Replica: Laura, by cucos catalina (1635 mesaje), la 12-12-2007

din pacate, nu sunt acasa, sunt departe de casa pentru ca mi-am urmat jumatatea, iar pentru o perioada voi tzine legatura cu voi din Spania. Abia mi-am pus net aici unde locuiesc shi ma bucur, ca sunt alaturi de acest forum minunat shi de membrii acestuia. Multzumesc de primire.



Replica: Oare ce se mai aude cu canile? by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 10-01-2008

Chiar nu mai este nimeni interesat?



Replica: Cani pentru gargarite by Admin TTT (4020 mesaje), la 14-01-2008




Replica: Cani pentru gargarite by Admin TTT (4020 mesaje), la 14-01-2008




Replica: Cani pentru gargarite by Admin TTT (4020 mesaje), la 14-01-2008




Replica: Monica, by angela draganoiu (447 mesaje), la 15-01-2008

abia acum am vazut canitele. Am avut si inca nu le-am rezolvat niste probleme care ma tin un picut departe de activitatea de pe forum.

Ce poate fi mai frumos? O canita cu flori si gargarite. Eu as vrea una cu conditia sa fie o floare si o gargarita. Ar fi frumos sa avem toate Gargaritele si Gargareii o canita identica, asa ca un semn de recunoastere, si sa ne intilnim la o cafea sau un ceai.


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 1
Uite cum ploua cu puf de papadie!


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 2
Prietene privind apusul.


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 3



Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 4


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 5


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 6


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 7



Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 8



Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 9

Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 10


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008

Cana 11


Replica: Clubul Gargaritelor by Admin TTT (4020 mesaje), la 15-01-2008


Cana 12



Replica: Eu by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 15-01-2008

bifez modelul cu doua margarete si o gargarita. Pare o imagine rupta din Rai. [cana 3]



Replica: Eu by Marian Topala (541 mesaje), la 15-01-2008

as vrea ce vor fetele!
Cele doua gargarite pe rosu [cana 12].

Replica: Hai sa actionam in consens. by Tudorancea Rodica (262 mesaje), la 15-01-2008

Mie imi place gargarita pe margareta mare [cana 8]
Marian, sa stii ca nu sunt doua gargarite. Este o gargarita pe o picatura de roua si in acea picatura se reflecta gargarita. Am salvat imaginea si am marit-o.



Replica: Consens? by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 16-01-2008

Ce ma fac, pentru ca mie imi place 4 si 11?



Replica: Iar mie, by Bica Nistor (1427 mesaje), la 16-01-2008

cana 5!



Replica: Servus si bine v-am gasit! by stoicescu steluta (321 mesaje), la 23-01-2008

Cred ca este o idee buna si chiar ar fi placut ca toate gargaritele sa se identifice printr-o astfel de canuta. Insa toate modelele sunt asa dragute incit eu una nu as sti pe care sa o aleg. Mi-ar place un set de 6 cu modele diferite, dar nu stiu cit ar costa. La "salariul" meu de pensionar s-ar putea sa nu-mi permit. Dar sa speram ca vor fi preturi accesibile tuturor si atunci ar fi indicat sa stim cum le-am putea achizitiona. Pe curind.


Replica: Este dificil, Gargarita Stela by Lacramioara Popescu (291 mesaje), la 23-01-2008

sa ajungem la un consens.
Exista insa un concurs lunar pe acest forum unde Redactorul lunii sau Gargarita lunii castiga cate ceva. Imi aduc aminte ca atunci cand Gargarita Sefa a castigat titlul de Redactor a avut posibilitatea de a alege un produs personalizat. As propune firmei ca aceasta canuta, cum ii zici tu, sa fie si ea un premiu. Eu cred ca atata timp cat fiecare cana are scris Clubul Gargaritelor pe ea si are si gargarite imprimate, ne vom recunoaste oriunde am fi. Si, in plus, asta inseamna ca nu vom plati pentru ea intrucat este un premiu. Ce zici, Steluta?




Replica: Toate sunt frumoase, by cucos catalina (1635 mesaje), la 23-01-2008

dar, cana 4 mi-a placut in mod deosebit.


Replica: Da, Lacramioara, by stoicescu steluta (321 mesaje), la 24-01-2008

ai dreptate. Daca esti draguta poti sa-mi spui si mie despre ce concurs este vorba? Poate particip si eu si cine stie poate voi cistiga un premiu care sa aiba ca obiect chiar una din frumoasele canute. Ce zici, Lacramioara?


Replica: Gargarita by Lacramioara Popescu (291 mesaje), la 24-01-2008

Stela, iti fac un link pentru Redactor, dar sa stii mai exista subiecte cu Redactorul. Da o cautare pe forum. Din cand in cand mai sunt si alte concursuri.
Cine stie? Poate chiar devii Redactor!
Succes!

Replica: Gargarita by stoicescu steluta (321 mesaje), la 25-01-2008

Lacramioara, esti draguta sa-mi explici mai babeste unde si ce sa caut? Te rog sa nu rizi de mine, dar nu sunt prea priceputa in a naviga pe calculator. Pot spune ca fac parte din clasa incepatorilor. Sper sa fii intelegatoare!


Replica: Steluta, by Adela Aura Vlad (420 mesaje), la 25-01-2008

Lacramioara ti-a facut un link (mai sus), adica cel mai usor mod de a ajunge acolo unde te intereseaza. Apasa pe cuvantul subliniat si se va deschide un alt topic, cel cu Redactorul.
Succes in navigare!



Replica: Mie imi place, by Ionascu Alexandra (154 mesaje), la 26-01-2008


canita 1!



Replica: Am primit cana, multumesc mult. by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 11-02-2008

Trebuie sa va mai spun ca sunt de acord cu Steluta. Sunt multe modele frumoase si un set de 6 ar fi grozav. Faptul ca au coada mare le ofera avantajul de a putea fi puse pe suport de lemn, am vazut eu pe undeva si este super. Dar, indiferent pentru ce va veti hotari, parerea mea este ca e bine sa incepeti de la doua. Cafeaua se bea in doi, nu?



Replica: Iata cum by Admin TTT (4020 mesaje), la 11-02-2008

arata o pereche castigatoare! O asteptam si pe Catalina.



Replica: Frumoase by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 11-02-2008


de ramai muta, de cat de frumoase sunt. Dar nu ati trimis si fotografiile voastre ca sa va imortalizeze pe canutza?
Oricum, felicitari, fetelor cu canutze!



Replica: Am primit, by angela draganoiu (447 mesaje), la 12-02-2008

canuta si azi am baut o cafea delicioasa. Va multumesc. Ideea este super.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza!
MesajScris: 15 Oct 2009, 20:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Noi 2005, 03:07
Mesaje: 296
Locatie: USA
Nume forum:1
Doina, am mai adus si eu o canita de la TTT. Este canutza ta, Nico.


_________________
Amelia - Limbajul prieteniei nu opereaza cu vorbe, ci cu intelesuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza!
MesajScris: 15 Oct 2009, 21:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2006, 15:44
Mesaje: 198
Nume forum:1
Doina, am baut multe cafelute din cana mea cadou, pana a incaput pe mainile Elizei, mai demult. Si i-a spart toarta in 3 bucati. Am lipit-o, dar acum sta la expozitie, nu mai beau cafeluta din ea. In schimb, sunt invidiata de fiecare persoana care o vede.

_________________
Raluca - Gargarita-Curcubeu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza!
MesajScris: 21 Oct 2009, 15:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Uitasem de canite!! Trebuie sa le mai folosesc!Momentan stau la expozitie, nu ma indur sa le folosesc ca poate sparg vreo una.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Canile Gargaritelor - Parerea ta, conteaza!
MesajScris: 22 Oct 2010, 19:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1




Gargarite dragi, am facut comanda la firma o canita si vreau sa va arat cat de frumoasa este. Este cadou pentru mama mea, care luna viitoare implineste frumoasa varsta de 70 de ani.
Nu stiu cine este autoarea canitei, dar vreau sa-i multumesc din suflet pentru maestria si arta de care da dovada la aceste frumoase minunatii.
Mii de multumiri.

Autor canita: Mutulica.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania