Acum este 20 Mai 2024, 09:38

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Zile speciale
MesajScris: 03 Iul 2009, 13:31 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4579
Nume forum:1
Zile speciale, by Admin TTT (3892 mesaje) la 08-02-2006

Zilele speciale sunt acele zile in care alergi dupa un cadou deosebit, un ,,ceva" care sa nu semene cu nimic din ce a fost inainte, ceva unic, ceva ,,special". Este pentru iubita, pentru mama, sotie, copiii tai si trebuie sa fie ceva deosebit! Incepand cu Sfantul Valentin, Martisorul, Ziua Femeii, Ziua Copilului si continuand cu Pastele, Craciunul, Anul Nou si nenumarate onomastici (Sfantul Ioan, Gheorghe, Mihail si Gavril, Petru si Pavel, Ilie, Nicolae, Sfanta Maria, Ana, Parascheva) si aniversari - cate zile speciale nu sunt! Firma noastra va ofera cateva mostre de altceva pentru zile speciale Da, dar sunt atatea alte modalitati in care am putea sa creeam frumosul! Suntem deschisi oricarei propuneri de bun simt. Asteptam sa ne spuneti parerile dvs. pe acest forum.


Replica: Aniversare by Costin Mariana (4 mesaje), la 15-02-2006

Va salut pe toti. Ma numesc Gabi si in data de 13 aprilie 2006 eu si sotia sarbatorim 15 ani de casnicie. Am rugamintea la dvs. sa-mi propuneti un cadou adecvat pentru aceasta zi pe care as dori sa-l daruiesc jumatatii mele si care as vrea sa fie ceva mai special. Las la aprecierea dvs. alegerea pentru ca aveti mai multa experienta ca mine in astfel de situatii. Va stimez mult si astept raspuns.


Replica: Nunta de Cristal by Admin TTT (3892 mesaje), la 16-02-2006

La 15 ani sarbatorim nunta de Cristal. La multi ani de pe acum! Propuneri? Daca este Cristal, nu te tenteaza un vas ornamental de sticla matizat cu urarea ta, pe el, alaturi de data? Sau poate doua pahare deosebite prelucrate cu acelasi procedeu? Ori un halat de casa cu o broderie personalizata? Ori un set de prosoape, personalizate? Idei sunt multe. Vino cu cateva idei si noi incercam sa le materializam!


Replica: Pentru nunta de cristal by Costin Mariana (4 mesaje), la 21-02-2006

Este buna ideea cu doua pahare inscriptionate cu numele meu si al ei, insotite de urari, dar ati putea sa-mi spuneti cat costa? Va rog.


Replica: Iata raspunsul pe unul din site-urile noastre! by Admin TTT (3892 mesaje), la 22-02-2006

www.cadoul-tau.rogoblen.ro Gifts Pahare personalizate [link-ul nu mai exista, acum]


Replica: Nu functioneaza... by Costin Mariana (4 mesaje), la 05-03-2006


Site-ul www.cadoul-tau.rogoblen.ro nu functioneaza sau cel putin nu pot sa-l deschid eu, asa ca n-am putut vedea pretul la cele doua pahare personalizate. Dati-mi un sfat: ce sa fac pentru ca as dori sa le cumpar si ma intereseaza pretul. Multumesc.


Replica: Site-ul alternativ by Admin TTT (3892 mesaje), la 07-03-2006

Mariana, site-ul respectiv functioneaza numai in timpul orelor de lucru al S.C. Top Terra Trade: Luni-joi: 8-17 Vineri: 8-16 Si uneori, in plus, cand eu lucrez la acest site.

Replica: Adrese de contact: by Admin TTT (3892 mesaje), la 13-03-2006



Atentie! Cache-ul din browserul PC-ului mai trebuie descarcat cred!

Pretul paharelor variaza functeie de paharele folosite (sticla, cristal) si de lungimea textului ce urmeaza a fi inscriptionat.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania