Acum este 18 Apr 2024, 17:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Printesa desertului - model nou - iulie
MesajScris: 27 Iul 2009, 12:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Printesa desertului - model nou - iulie by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 11-07-2008

Gargaritele de la Rogoblen nu ne-au lasat prea mult sa asteptam un model nou.

Nu stiam de ce am intrat de trei ori pana acuma la Modele noi. Asteptarea mi-a fost rasplatita: a aparut Printesa desertului. Ce pot spune? Este minunat, iar culorile m-au uns la suflet.

Multumim pentru acest cadou de concediu minunat.



Replica: Superb! by Adriana Nicuta (4017 mesaje), la 11-07-2008


Are niste culori! Iar s-a lungit lista mea in asteptare!
Partea frumoasa este ca toate imi plac si... cu care incep?


Replica: Felicitari, TTT! by Maria Nistor (4953 mesaje), la 11-07-2008


Si eu am intrat in fiecare zi la modele noi nu si astazi, citeam ce este scris pe forum si surpriza, model nou iulie! Este frumos. Il salvez si eu si il studiez.


Replica: Imi by Maria Zanfir (564 mesaje), la 11-07-2008


place Printesa din desert, dar cred ca o sa fie si greu cand o sa il cos. Va felicit pentru ca imi place.

Replica: Frumos, by Bica Nistor (1281 mesaje), la 11-07-2008

dar mare... Ati observat cate puncte are? Cand le mai coasem fetelor?

Replica: Foarte, foarte, by Diana Bucur (60 mesaje), la 11-07-2008


foarte frumoase culorile! Ma inebunesc! Si se mai si potrivesc cu ce am eu in casa.


Replica: Ce ochi are printesa! by Flori M (324 mesaje), la 11-07-2008


Ati vazut?
Bravo, Rogoblen!


Replica: Este by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 11-07-2008

intr-adevar superba. Iar s-a lungit lista mea in asteptare, asa cum spunea Adriana.


Replica: Sa nu radeti de mine, by Ilinca Moruzeanu (107 mesaje), la 11-07-2008


dar acest goblen intra imediat pe lista mea pentru ca aduce foarte bine chipul printesei cu cineva foarte apropiat...


Replica: Minunata, by Cozea Rodica-Maria (618 mesaje), la 12-07-2008


Printesa desertului! De fapt este o printesa, nu? Cum ar putea sa fie altfel? Ce sa mai zic de culori, o nebunie! Felicitari, Gargaritelor de la TTT.


Replica: Sunt by Petroi Ana-Maria (1248 mesaje), la 24-07-2008


superbe culorile! Este foarte frumos.


Replica: Doamne, by Tudorancea Rodica (248 mesaje), la 24-07-2008


da-ne noua catre patru maini ca sa putem lucra goblen cat ne place! Mie, Doamne, da-mi si timp sa lucrez si Printesa desertului: macar inca o viata!


Replica: Mare dreptate, by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 24-07-2008


mai ai, Rodica. M-ai facut sa zambesc, dar intr-adevar ne-ar trebui patru maini si inca o viata sa lucram toate modelele care ne plac. Si Printesa desertului este un model deosebit.

Replica: Ce by Maria Nistor (4953 mesaje), la 12-08-2008


credeti? Ar face companie Printesei?


Replica: Ieri by Petroi Ana-Maria (1248 mesaje), la 12-08-2008

seara am primit si eu coletul cu premiul si sunt foarte incantata pentru ca mi-am ales Printesa desertului. La inceput m-am gandit ca este un model mare cu multe culori si o sa fie foarte greu de lucrat, dar merita pentru ca este deosebit.
Felicitari pentru modele noi si multumesc inca odata pentru premiu.


Replica: Cand by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 13-08-2008

am vazut prima oara la modele noi acest goblen, primul meu impuls a fost sa-l si comand. Dar m-am uitat si eu in lada mea cu zestre si m-am cam speriat, caci sigur ma apuca pensia pana reusesc sa le termin pe toate. Dar cine stie, poate se aseaza lucrurile si la mine si voi avea mai mult spor. Oricum, modelul este deosebit si abia astept sa-l vad lucrat de una din voi.


Replica: Companie pentru Ana-Maria by Calinescu Ramona Nicoleta (907 mesaje), la 15-08-2008

Printesa Desertului are nevoie de comania unui Print?


Replica: Scuze, by Calinescu Ramona Nicoleta (907 mesaje), la 15-08-2008


compania Printului!


Replica: Frumoasa Printesa Desertului by Calinescu Ramona Nicoleta (907 mesaje), la 15-08-2008

Oare acestia sunt cei care o cauta?


Replica: Sau acestia? by Calinescu Ramona Nicoleta (907 mesaje), la 15-08-2008

Replica: Ramona, by Serban Birtalan (347 mesaje), la 15-08-2008

daca ai gresit ceva in ceea ce ai scris, te poti intoarce in mesajul tau, apasand pe iconul ce se vede in dreapta mesajului tau (o coala de hartie cu un creion). Apesi pe el si faci corecturile, dupa care apesi pe modifica.
In plus, ca sa nu mai se mai scrie cu ghilimele pentru ca este dificil si ia timp, este destul sa selectati cuvantul ce doriti sa il scoateti in evidenta si apoi apasati pe B-ul mare de sus din bara de scriere.


Replica: Multumim by Petroi Ana-Maria (1248 mesaje), la 15-08-2008


pentru aceste informatii, Serban. Nici eu nu stiam cum se pot modifica greselile! Chiar m-am intrebat la un moment dat la ce foloseste acea coala alba cu un creionas.


Replica: Intrebare by Manole Luminita (2 mesaje), la 19-08-2008


Ce diferenta este intre modelul cu schita si cel cu diagrama, in afara de pret? Sunt noua si abia acum am descoperit site-ul.

Replica: Este vorba, by Enache Mihaela-Ema (318 mesaje), la 19-08-2008


despre diferenta dintre modele cu schita alb-negru si cele cu diagrama color?
Pina cum am achizitionat doar modelele cu schita alb-negru, deoarece cele cu diagrama color nu se gaseau.
Diferenta este destul de minora. La cele cu schita alb- negru, semnele de pe diagrama sunt alb-negru, identice cu cele de pe cartela cu culori. La cele cu diagrama color, din cate am inteles, semnele de pe diagrama sunt colorate ca sa imite culorile modelului.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania