Acum este 29 Mar 2024, 12:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: La mare... toamna
MesajScris: 08 Iul 2009, 15:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Mar 2009, 15:22
Mesaje: 260
Locatie: In nori
La mare... toamna by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 18-10-2008

Va arat o fotografie cu mine. Este facuta ieri pentru voi. Iertati parul care zboara, dar batea vantul foarte tare, iar ochii inchisi... - soarele batea la fel de tare.



Replica: Cazinoul din Constanta by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 18-10-2008



Replica: Marea by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 18-10-2008


Cat mai stau acasa promit sa mai fac fotografii, sa va arat marea.



Replica: Incantata de cunostinta, Elena! by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 18-10-2008


Esti o frumoasa!
Mai astept imagini.

Replica: Minerva, by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 18-10-2008

si in aceasta sectiune iti multumesc atat pentru compliment, cat si pentru pps.
O seara frumoasa.

Replica: Multumesc. by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 18-10-2008

Asemenea, Elena.

Replica: Incantata de cunostinta, Elena! by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 18-10-2008


Se pare ca este frumos la mare.
Pupici

Replica: Wow, by Maria Nistor (4936 mesaje), la 18-10-2008

esti o frumoasa si ai facut si fotografii frumoase!

Replica: Incantata by tanasa clementina (293 mesaje), la 18-10-2008

de cunostinta, Elena. Esti o scumpa.
Pupici.

Replica: Ma bucur by Doruletz Mic (1000 mesaje), la 18-10-2008

sa te reintalnesc, dar eu prefer fotografia ta cu zborul si zambetul, dedicata Laurei.
Acolo esti tu.
Imaginea ca vela alba este nemaipomenit de frumoasa.
Pupici si de la mine si petrecere frumoasa, alaturi de surioara ta. Un cald La multi ani si din partea mea.

Replica: Elena, by Raluca Popa (843 mesaje), la 19-10-2008

esti frumoasa iar marea, toamna este la fel de frumoasa ca tine. Chiar mi-era dor de Cazinoul din Constanta, nu l-am mai vazut de multi ani. Iti multumesc pentru plimbarea pe faleza. Pupici si un gand frumos si cald surioarei tale.

Replica: Incantata de cunostinta, by olteanu rodica (726 mesaje), la 19-10-2008

Elena. Cand te vei intoarce sa stii ca atunci cand vei lua goblenul in mana eu o sa fiu cu tine si o sa-ti dau din elanul meu cat vrei tu sa iei, nu sunt zgarcita. Stii tu! Nu m-am asteptat sa fie atatea tinerele pasionate de goblen. Cinste, voua!
Pupici.

Replica: Este super, by Racovita Adriana (3988 mesaje), la 19-10-2008


chiar daca batea vantul. Multumesc prntru intalnirea cu marea.
Iti sta foarte bine si zburlita.

Replica: Si by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 19-10-2008

aici imi este destul de greu sa raspund tuturor, dar va spun doar ca ma bucur ca ati vazut marea prin pozele mele, iar eu, asa ciufulita cum eram, ma bucuram de ziua frumoasa si pentru voi. Rodica, cum ajung la Bucuresti sa stii ca vin si fac ochii mici, mici, mici ca sa-mi dai si mie putin din elanul tau.
Duminica frumoasa tuturor si o saptamana cu mult spor si ace cu motorase puternice.

Replica: Elena, iti multumesc by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 19-10-2008

ca ai fotografia marea, zilele astea. Eu, desi locuiesc pe malul ei n-am prea reusit s-o fotografiez, nici macar n-am ajuns pe malul ei desi au fost zile tare frumoase.

Replica: Multumesc, Elena by Frunza Nicoleta (3224 mesaje), la 19-10-2008


pentru plimbarea la malul marii. Sa ai o vacanta frumoasa alaturi de cei dragi.
Te imbratisez cu drag. La multi ani, surorii tale, sa iti traiasca si sa fiti cele mai bune prietene.

Replica: Nico, by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 25-10-2008

prietenia dintre mine si sora mea abia acum s-a consolidat, - cand eram acasa ne certam aproape zilnic. Avemdoua carcatere diferite, Eu sunt Berbec, ea Balanta. Dar acum dupa plecarea mea la Bucuresti, altfel stau treburile. Ieri am fotografia, din nou, marea si in curand o sa va arat cat de limpede era apa.

Replica: Stiu cum e, Elena. by Frunza Nicoleta (3224 mesaje), la 25-10-2008

Iti doresc ca prietenia cu sora ta sa fie intotdeauna asa cum este acum.
Asa s-a intamplat si in cazul meu. Cand eram copii ne certam si ne bateam tot timpul. Iar acum suntem cei mai buni prieteni. Daca se intampla sa nu ne vedem sau macar sa vorbim la telefon cate o saptamana, ma suna sa vada ce mai fac. Si imi este drag ca ochii din cap.

Replica: Marea, by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 26-10-2008

vu apa limpede si rece.



Replica: O fotografie de la malul marii by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 26-10-2008

Un zambet mare si cald pentru voi.



Replica: Elena, by tanasa clementina (293 mesaje), la 26-10-2008

multumesc pentru frumoasele imagini de la mare. Sa sti ca imi era dor! De multi ani nu am mai fost la mare.

Replica: Elena, by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 27-10-2008

sa stii ca in mod ciudat, cum am privit fotografia, m-a luat frigul, parca am simtit ca apa este rece. Apoi am citit ce-ai scris si-am relizat cauza. Apa este limpede pentru ca este rece sau asa este marea la Constanta? La Jupiter, cand am fost eu, era tare plina de alge.

Te pupic.

Replica: Frumosi, by Lucia Marina (214 mesaje), la 27-10-2008

amandoi, Elena. Frumoasa si punerea in scena a celor doua imagini. Cu ce le-ai prelucrat?
Pupici multi si vreme buna la mare.

Replica: Eu am simtit by Oana Sandulesei (255 mesaje), la 27-10-2008


mirosul sarat al marii si atmosfera aceea de neegalat.
Si eu cu fratele meu am avut momente mai "tensionate", in special in copilarie cand ne bateam din orice.
Cand eu am plecat la Iasi la facultate, situatia s-a schimbat radical. Acum ne intelegem de minune, vorbim mai mult pe mess decat la telefon.

Replica: Lucia, by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 27-10-2008


Fotografiile le-a prelucrat prietenul meu, bineinteles la insistentele, cicaliturile mele. Sunt facute cu Picasa.
O seara frumoasa.

Replica: Imi place cum a prelucrat fotografiile! by Racovita Adriana (3988 mesaje), la 29-10-2008

Iar marea este minunata. Mi s-a facut dor de ea.

Replica: Multumesc, by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 29-10-2008

Elena, ca mi-ai adus marea aproape. Abia astept iar vara, caldura, ca sa mai pot face inca o cura de mare, care este si va ramane una din marile mele iubiri.

_________________
Elena - Gargarita-din–Nori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania