Acum este 05 Mai 2024, 15:43

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 187 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cina cea de taina - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 30 Sep 2009, 11:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Cina cea de taina - goblen lucrat de Alexa by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 28-07-2009
Acum sa vedem cine ghiceste ce am eu aici. Se intituleaza proiectul vietii mele, dupa cum spune sotul meu.
Va pup si va doresc aripioare de inger la acusoare.



Replica: Alexa, by Ionita Victorita (694 mesaje), la 28-07-2009
cred ca este Cina cea de taina. Sau ma insel?
Orice ar fi, iti doresc mult spor.

Replica: Alexa, by Zabava Cristina (197 mesaje), la 28-07-2009
sunt o gargarita mai tanara si nu prea imi dau seama ce va fi, dar am impresia ca este o gradina (?!).

In orice caz, as vrea sa stiu cum ai prins panza in gherghef.
Vad ca materialul este mult mai mare (ca in prezentul meu caz) si ai reusit s-o prinzi cumva, invers sau...

Replica: Asa by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 28-07-2009
este! Este Cina cea de taina.
Cristina, sa stii ca nici eu nu sunt prea veche in arta goblenatului, dar cu ajutorul fetelor am invatat foarte multe lucruri.
Panza este foarte mare: 43 x 118 cm. Ghergheful este unul facut de sotul meu, dar am prins panza la fel ca pe rama.
Tu poti pune panza pe orice rama ai si surplusul sa il rulezi si sa il prinzi in ace de siguranta. Orice nelamurire ai, nu ezita sa intrebi si cineva iti va raspunde.

Replica: Alexa, by olteanu rodica (1147 mesaje), la 28-07-2009
ma bucur nespus ca ai inceput Cina cea de taina. Uite, iti dau un sfat. Cand te plictisesti la Veghea, sa lucrezi la Cina. Sau invers.

Vreau sa-ti dau aripi spunandu-ti sa nu te sperie marimea acestui model. O sa vezi ca nu o sa-ti dai seama cum creste. Nu este greu deloc. Acuma stii tu cum este, la fetze sunt culori mai deschise, dar sa nu te sperii.
Iti doresc mult spor si timp destul sa te poti bucura lucrand.

Replica: Multumesc by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 28-07-2009
mult pentru incurajari. Asa o sa fac: cand ma plictisesc de unul, trec la celalalt.
Acum iti zambesc ca m-ai facut sa zambesc si pentru asta. Iti multumesc.

Replica: Mi-am pus in gand by Onuta O (1342 mesaje), la 28-07-2009
ca pana ce ma ia Doamne-Doamne la El, sa lucrez Cina cea de Taina, provocarea vietii.
Alexa, sper ca esti inzestrata cu rabdare. Eu iti doresc aripioare la acusor si cat mai mult timp liber, sa poti goblena.
Felicitari!

P.S. Si eu cred ca este un model usor.

Replica: Alexa, by Maria Nistor (5037 mesaje), la 29-07-2009
ce a fost mai greu ai facut, adica ai despachetat modelul si l-ai pus pe rama. Eu pana nu demult nu am avut curajul nici sa-l despachetez. Iti urez spor din plin. O sa te urmaresc cu mare interes.

Replica: Primul fir by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 29-07-2009
a fost cusut, deci pasul cel mai "greu" a trecut. De acum rabdare si timp de cusut. Mult spor la el!

Replica: Alexa, by Zabava Cristina (197 mesaje), la 29-07-2009
multumesc frumos pentru tot.
Am vazut ca voi gargaritelor sunteti peste tot si ascultati foarte bine ceea ce spune cineva. Cu siguranta voi intreba daca o sa mai am nelamuriri.
In momentul de fata, in schimb, am o idee pe care o voi pune in aplicatie imediat ce voi mai lucra putintel la goblen si o sa fie nevoie sa mut panza, iarasi.

Replica: Alexa, by Perhinschi Anca (358 mesaje), la 29-07-2009
nu pot sa incep decat prin a te felicita pentru magnificul proiect pe care l-ai inceput, iar eu nu pot sa spun ca Onuta, ca pentru mine ar fi o lucrare peste puterile mele. De aceea iti doresc nu aripi ci, cum spui tu, motoras turbo la acusor, mai ales ca ai si altele in lucru.

Replica: Alexa, by tanasa clementina (1371 mesaje), la 29-07-2009
esti o curajoasa. Faptul ca ai inceput un asemenea goblen mare, o atesta. Te felicit si iti urez mult spor in noul tau proiect.

Replica: Alexa, by Roxana Deli (186 mesaje), la 29-07-2009
esti o temerara! Sa ai atatea goblenuri incepute, dintre care unul chiar Cina, arata o disponibilitate extraordinara din partea ta. Te felicit pentru pasiunea ce emana din fiecare postare a ta. Spor la ace!

Replica: Multumesc by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 31-07-2009
mult pentru toate cele scrise. Nu am sa va dezamagesc. In curand vor aparea noi episoade.
Aripioare de inger la ace va doresc.
Pupici



Replica: Uite by olteanu rodica (1147 mesaje), la 01-08-2009
ce vedem noi, aici? Ai inceput piciorusul la masa. Incet, incet or sa se aseze la masa si apostolii.
Mult spor, Alexa!

Replica: Uf, Alexa! by Iordanoiu Elena Daniela (366 mesaje), la 01-08-2009
Cand vad Cina ta, imi vine sa ma apuc si eu de a mea dar, mi-am promis ca termin ce am si apoi ma apuc si, abia astept.
Tu ai inceput din stanga, eu cred ca voi incepe din dreapta, asa imi este cu mult mai usor, dar vedem.
Cum am putin timp liber, cum lucrez la goblen.

Spor in continuare si astept un nou episod.

Replica: Alexa, by Onuta O (1342 mesaje), la 01-08-2009
imi place ca te tii pe pozitie la toate modelele ce le ai in lucru. Bravo!
Aripioare la ac in continuare si sporul sa te urmareasca!
Pupici.

Replica: Alexa, by Raluca Popa (923 mesaje), la 03-08-2009
te apreciez sincer pentru curajul de a lucra Cina. Cu siguranta, voi urmari cu interes episoadele tale.
Sa ai mult spor!

Replica: Pentru curajul by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 03-08-2009
de a o lucra, esti de admirat. Aripioare la ac!

Replica: Asa by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 04-08-2009
cum am promis, am venit cu un nou episod. Sper sa va placa.
Aripioare de ingeras la acusoare, va doresc.



Replica: Alexa, esti admirabila!, by tanasa clementina (1371 mesaje), la 04-08-2009
Iti urez tot sporul din lume la acest minunat goblen.

Replica: Te sustin by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 05-08-2009
si eu. Mult, mult spor la el.

Replica: Alexa, by stoicescu steluta (321 mesaje), la 06-08-2009
mult spor sa ai si sa nu te sperii de marimea acestui goblen. Este foarte frumos, nu este greu si este intr-adevar o provocare. Iar satisfactia, la final, este pe masura.

Si eu, cind l-am inceput, m-am intrebat: oare am facut bine ca am luat un model atit de mare? Oare cind il voi termina? Insa tocmai aceste temeri m-au ambitionat si m-au facut sa nu cedez si sa lucrez cu si mai multa indirjire. Iar cind l-am terminat, nu-ti pot spune ce sentiment am avut! Multumire sufleteasca, mindrie... si nu mai am cuvinte.

Ti-am spus aceste lucruri ca sa-ti dai seama ca nu ai de ce te teme cind il vezi atit de mare si ca oricare dintre noi il poate lucra. In afara de marime nu difera cu nimic fata de alte modele ci, doar prin ceea ce reprezinta el si asta ar trebui sa fie inca un imbold.

Aripioare la ac si mult curaj!

Replica: Multe felicitari, Alexa! by Condrasov Gabriela (306 mesaje), la 06-08-2009
Esti foarte curajoasa ca ai inceput acest model, pe langa altele doua incepute mai dinainte. Pare a fi un model usor numai ca este mare. Poate o sa am si eu curajul sa ma apuc de el.

Te pupic dulcic si iti urez mult spor sa termini tot ce ai inceput.

Replica: Alexa, by Mona J (793 mesaje), la 09-08-2009
cred ca din orice casa nu ar trebui sa lipseasca o icoana si, la casa ta cea noua Cina cred ca este modelul cel mai potrivit.
Mult spor sa ai si multa rabdare sa reusesti cat mai repede sa o termini.

Replica: Onuta, by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 14-08-2009
uite atele, dar, spre rusinea mea, nu am reusit sa pun nici macar un fir la Cina mea. Scuzati, piciorusele. Tony incerca sa-l tina pe Puf sa nu imi ia atele, - pofteste rau la atele mele!



Replica: Multumesc, Alexa. by Onuta O (1343 mesaje), la 14-08-2009
Pupici.

Replica: Alexa, by Iordanoiu Elena Daniela (366 mesaje), la 27-08-2009
nici un episod? La sfarsitul saptamanii o sa va arat ce am facut eu.

Motorase la ace!

Replica: Daniela, by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 27-08-2009
deocamdata nu am nici un episod. Atat am reusit: sa festonez toata panza (mi-a luat vreo doua zile).
De saptamana viitoare sunt mai lejera cu treaba si voi avea mai mult timp de goblenat.
Va pupic.

Replica: Alexandra, by Iordanoiu Elena Daniela (366 mesaje), la 27-08-2009
abia astept sa vad ce ai lucrat. Eu, la sfarsitul saptamanii acesteia o sa postez ce lucrez astazi si maine. Sper ca maine sa mai lucrez cateva ore, dar iar trebuie sa ies in oras si imi este tare lene. De ce zic lene? Aici cand trebuie sa iesi ca sa cumperi ceva, sub doua ore, nu te intorci acasa. Timp petrecut in masina 90%, restul in magazin.
Spor la goblenat!

Replica: Un nou episod by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 01-09-2009
la Cina mea. Este cam micut, dar ma voi revansa.
Acum ma cam doare mana; am alunecat putin pe gresie si m-am lovit cu mana de dulapul de bucatarie si nu pot tine bine rama in mana. Incet, incet voi incepe sa vin cu nuantele. Deja se contureaza degetele unui apostol.



Replica: Sper sa by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 02-09-2009
iti treaca repede manuta. Nu stiu daca poti lua ceva ca sa iti treaca mai repede, poate ne ajuta Oana.

Mie nu mi se pare un episod micut.

Replica: Alexa, by Iordanoiu Elena Daniela (366 mesaje), la 03-09-2009
dupa cum stii, eu am inceput din dreapta si am ajuns si eu la acel model de pe covor cu maro deschis si cu maro inchis. Am facut 15 randuri. Eu lucrez din aproape in aproape caci altfel gresesc asa ca, vedem pe parcurs.

Sper sa iti treaca mana cat mai repede si Slava Domnului ca nu ai patit altceva mai rau.
Spor in continuare!


Replica: Alexa, by Mihaela Stanica (125 mesaje), la 03-09-2009
daca nu suporti aspirina (3 x1 pe zi), atunci un paracetamol sinus (3 x 1 pe zi). Ideal ar fi un antinflamator usor, gen Piroxicam (20 mg), 2 pe zi, timp de trei zile.

Replica: Va multumesc, by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 03-09-2009
fetelor. Aseara, nemaisuportand durerea am fost la farmacie si mi-a dat un antiinflamator si niste fase elastice si acum sa vedem. Durerea m-a mai lasat putin, dar in momentul in care misc mana, ma termina. Acum, de dimineata am fost si am facut si o radiografie si mi-a zis ca s-a fisurat putin osul si sa merg pe antiinflamator si fase elastice.

Replica: Insanatosire grabnica, Alexa! by Lenus P (674 mesaje), la 03-09-2009

Replica: Alexa, by tanasa clementina (1371 mesaje), la 03-09-2009
multa sanatate, insanatosire cat mai rapida. Trebuie. Este mult de lucru.
Pupici.

Replica: Insanatosire grabnica! by Neacsu Alina (145 mesaje), la 03-09-2009
Sa te faci bine cat mai repede!

Pupici.

Replica: Alexa, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 03-09-2009
multa sanatate iti doresc. Sa te faci repede bine ca te asteapta modele superbe sa le lucrezi.

Pupici.

Replica: Alexa, by Flori M (373 mesaje), la 03-09-2009
o sa te faci bine repede pentru ca Doamne-Doamne vede ca tu lucrezi Cina cea de taina.

Replica: Sa te faci by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 04-09-2009
repejor bine!
Pupici si tie si lui Tony.

Replica: Alexa, by Silvia Har (696 mesaje), la 06-09-2009
ce iti mai face manuta?
De la mine, multa sanatate, atat pentru tine cat si pentru Toni, dar si pentru taticul lui de departe.

Replica: Alexa, by olteanu rodica (1147 mesaje), la 07-09-2009
nu o sa te intreb daca ai mai lucrat. Acum important este Tony. Ce face?
Nu te-am vazut astazi deloc pe forum. Sper din toata inima ca este bine.

Replica: Buna. by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 07-09-2009
Am ajuns si noi acasa dupa o zi infernala. A fost nevoie sa il mai anestezieze o data ca sa ii aseze un pic mai bine cristalinul si sa ii prinda inca un fir, ca nu s-a sudat bine un muschiulet. In urma tuturor analizelor si consulturilor, au ajuns la concluzia ca este cazul sa oprim tratamentul cu picaturile din Belgia (deoarece au inceput sa ii irite retina) si sa trecem pe un tratament mai slab, de aici din tara, inca o luna.
In momentul acesta nu pot spune decat ca sunt fericita ca am scapat de toate problemele. Dumnezeu ne-a ascultat rugile si toate acele lumanarele arse.
Va multumesc si voua ca ati fost mereu alaturi de noi.
Sa va zic ce tipat de fericire si ce plans a tras tati cand l-am sunat? A tras TIR-ul pe dreapta si nu-i venea sa creada ca a scapat puiutul nostru de toate problemele, ca 100 la suta nu mai sunt sanse sa se regenereze, dar va fi nevoie sa mai poarte ochelari, dar acesta este un lucru minor.
Pot spune ca sunt cea mai fericita si impartasesc cu voi fericirea mea.
Va pup dulce, dulce si va las. Vorbim maine. Merg sa fac o baita sa ma relaxez putin ca si acum ma doare capul de incordarea ce am avut-o.

Replica: Alexa, by Dosinescu Cristina (272 mesaje), la 07-09-2009
in sfarsit apare si soarele in viata ta! Dumnezeu sa va aiba in grija Lui.

Replica: Multumesc. by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 07-09-2009
Si, cum nu puteam sa stau degeaba, astazi, in trei ore cat l-am asteptat pe fratele meu sa vina de la lucru ca sa ne aduca acasa am avut un spor fantastic asa ca vin si cu un episod aici, la Cina si cu unul la Implinire. Am sa notez cu 1 adica primul de saptamana aceasta. Acum, ca ma doare mana, voi lucra pe gherghef.



Replica: Alexa, by olteanu rodica (1147 mesaje), la 08-09-2009
asta imi place mie cel mai mult cand intru pe forum, - sa vad gargaritele lucrand. La tine, este un caz deosebit pentru ca este vorba de un copilas, dar la mine, m-am cam saturat de boli, doctori, tratamente, umblat dupa una, dupa alta. Bine ca am descoperit goblenul ca altfel eram demult la agitati. Fata mica zice ca am o lume a mea, ca sunt rupta total de realitate. Asa o fi, dar ma simt mai bine in lumea aceasta a mea.
Vad ca si tu incerci sa evadezi.
P.S. Laura, Alexa a luat la propriu goblenul cu ea.

Replica: Ura! by Iordanoiu Elena Daniela (366 mesaje), la 08-09-2009
Daca ai stii cat m-am bucurat cand am citit ceea ce ai scris. Chiar daca apar mai rar pe forum, sa stii ca sunt langa tine. Apar mai rar, caci lucrez un pic mai mult si stau cu ochi pe Iusti care se catara si imi este tare teama sa nu pice din pat.
Dumnezeu a ascultat rugile si, apoi, tu lucrezi o icoana foarte, foarte frumoasa.
Dumnezeu sa asculte rugile tale si ale tuturor si sa termini acest proiect grandios, anul acesta.
Frumos episod. Ai avut spor, nu gluma!

Spor in continuare si sanatate multa.

Replica: Ma bucur mult by Neacsu Alina (145 mesaje), la 08-09-2009
ca totul s-a rezolvat.

Replica: Alexa, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 09-09-2009
ai avut spor in cele trei ore. Aripioare la ac si de acum incolo.

Replica: Alexa, by Onuta O (1343 mesaje), la 09-09-2009
ma bucur enorm de mult de vestea ce ne-ai dat-o. Vezi?! Doamne-Doamne tine cu tine.
Pup manutele lui Toni, pentru ca este un mare invingator.
Iti doresc aripioare la ac si timp liber cat mai mult, iar bucuria ce ai avut-o cand ai aflat vestea, sa te urmareasca in fiecare zi.
Pupici.

Replica: Va multumesc. by Popescu Alexandra (493 mesaje), la 10-09-2009
Si, cum trebuie sa va rasplatesc v-am mai adus un nou episod cu Cina mea.
Va pup dulce, dulce si Tonitza va pupa si mai dulce.



Replica: Alexa, bravo! by olteanu rodica (1147 mesaje), la 10-09-2009
Dar la medic ce ai facut? Esti bine? Rezultatele lui Toni?

Replica: Alexa, by Stefanescu Elena (2777 mesaje), la 13-09-2009
multa sanatate si mult spor la goblenat. Astept cu mare interes un nou episod.

Replica: Ai goblenat foarte mult. by Neacsu Alina (145 mesaje), la 14-09-2009
Ma incanta ceea ce vad. Astept cu nerabdare noi episoade.

Replica: Alexa, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 17-09-2009
spor la goblenat!

Replica: Cina cea de taina by Admin TTT (4019 mesaje), la 30-09-2009
Alexa nu are posibilitatea de a posta imagini, asa ca fac eu acest oficiu pentru ea.


_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 09 Oct 2009, 14:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Alexa, nimic, nimic?
Mi-e dor de tine, de lucrarile tale, de Toni.
Oriunde esti, sa stii ca gargaritele se gandesc la tine si te asteapta sa revii.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 09 Oct 2009, 21:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Feb 2009, 01:36
Mesaje: 259
Nume forum:1
Alexa mea, draga,
Tot fara computer? Imi este tare dor de tine.
Pupici multi si dulci pentru tine si pentru Toni.

_________________
Tudora - Nimeni nu stie cat imi iubesc prietenii, decat sufletul meu care este mut.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 11 Oct 2009, 21:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Noi 2005, 03:07
Mesaje: 296
Locatie: USA
Nume forum:1
Alexa, ma bucur ca ai acum computer. Asta inseamna, ca macar din cand in cand o sa mai vedem un episod.
Pupici dulci si de la mine.

_________________
Amelia - Limbajul prieteniei nu opereaza cu vorbe, ci cu intelesuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 12 Oct 2009, 18:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Am venit asa cum trebuie cu un nou episod la Cina mea. Merge putin mai greu. Sunt niste semne cam micute pe diagrame si diagramele le am alb-negru. Cum eu am ochelari, cateodata ma obosesc. Am inceput sa marchez cu un marker portocaliu ca sa imi fie mai usor, parca asa scoate in evidenta semnele vecine.
Va pupic dulce, dulce.


_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 13 Oct 2009, 21:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Alexa, un inceput destul de frumos. Pe zi ce trece il vad crescand.
Ac fermecat iti urez sa ai.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 13 Oct 2009, 22:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7274
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Alexa, usor, dar sigur creste si modelul acesta.
Iti doresc aripioare mii si mii la ac.
Pupici.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 14 Oct 2009, 05:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Oct 2005, 10:05
Mesaje: 479
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Frumos Alexa, dar cred ca in ritmul acesta nici una nu va termina goblenul pana la sfarsitul anului. Poate, il terminam. Continui sa fiu optimista.
Ac cu motoras turbo iti doresc.

_________________
Daniela - Gargarita-Statornica-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 14 Oct 2009, 12:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Alexa, mult spor!
Chiar daca nu va fi gata pana la sfarsitul anului, sa stii ca sunteti de admirat si tu si Daniela.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cina cea de taina, - goblen lucrat de Alexa
MesajScris: 14 Oct 2009, 14:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Alexa, ma bucur sa vad ca ai revenit cu forte proaspete. Presupun ca te simti mai bine. Cand vad cat de frumoasa iese Cina imi vin si mie idei.
Mult spor!

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 187 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania