Acum este 25 Apr 2024, 22:09

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pitigoi albastri - goblen cusut de Danuta
MesajScris: 13 Mai 2019, 21:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Va multumesc pentru vizita, dragele mele.

Vero, chiar merita sa incerci sa cosi pe culori. Eu am fost o sceptica toti acesti ani, credeam ca ma plictisesc sau asa ceva. Avand in vedere ca am putut sa avansez mai mult, merita. Ceea ce m-a ajutat de asemenea este un detaliu care poate parea insignifiant, dar pe mine m-a ajutat mult: anume, a marca punctele de delimitare ale diagramelor. Asta mai mult si pentru faptul ca atunci cand cosi pe culori, te poti confunda mai usor si coase gresit punctele, cu deosebire pentru o persoana ca mine care coase mai mult noaptea pe la 12-1 ori dimineata cand cos pe fuga si nu m-am trezit complet :-D.

Antoaneta, am inceput cu nuantele de maron, ca sa le fac casuta pasarelelor, am terminat deja o culoare, dar ma ambitionez sa aduc episod nou atunci cand le voi termina pe toate. Acest detaliu l-am "prins in zbor" de la Adelina si cred ca va functiona cat se poate de bine.

Frumusica, sper sa am si mai mult spor. Am cam "chiulit" in ultima vreme. Aici s-a sarbatorit ziua mamei pe 10 mai, ceea ce mi-a luat toata ziua, plus alte trebusoare:-). Am si multe animale, le dedic destul de mult timp si asta imi limiteaza si mai mult timpul de cusut, dar orice minut conteaza.

Adelina, nici nu stii cat de mult m-ai inspirat si m-ai ambitionat. Iti multumesc din suflet.

Va doresc o saptamana cat mai productiva si senina.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania