Acum este 20 Apr 2024, 02:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Papusile copilariei mele
MesajScris: 30 Ian 2011, 19:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Apr 2007, 20:27
Mesaje: 164
Nume forum:1
Danuta, eu le intorceam cu spatele la mine si mi se parea ca abia asteapta sa adorm, ca ele sa se intoarca si sa ma priveasca. S-ar putea sa fie influenta de la filme. Sa stii ca o sa incerc sa lucrez cu mine pentru a scapa de temerile acestea.
Micutului Cedric ce trebuie sa se integreze intr-o noua lume si sa renunte la multe din gesturile generatoare de confort si securitate, ii doresc numai sanatate. Saruta-l din partea mea, re rog.

_________________
Liliana - Un prieten este cineva care te cunoaste asa cum esti, intelege ce ai fost, accepta ce ai devenit si, cu blandete, te lasa sa cresti in continuare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Papusile copilariei mele
MesajScris: 05 Feb 2011, 03:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Liliana, acelasi sentiment il am si eu uneori in legatura cu papusile de portelan. Este incredibil cat de tare ne putem autosugestiona uneori. De aceea, eu am decis sa nu mai vad absolut nici un film de groaza, cu vreun continut paranormal, mai ales cele asiatice, pentru ca "ramaneam" rau dupa ce vedeam un astfel de film.
Aici in Mexic este umitoare cantitatea de povesti cu fantome care bantuie cam prin toate casele vechi sau asa ceva. Mie mi-e greu sa cred asa ceva, desi ma uimeste cat de mult se crede in asa ceva aici.
Cat despre Cedric, eu caut sa-i ofer cat mai multa dragoste, uneori este cam dificil, mai ales este dificila uneori relatia lui cu Albert, celalalt baietel, dar ma rog, sunt aspecte inerente varstei si situatiei pe care o avem, uneori cam stresanta ce-i drept.
Mi-ar placea sa stiu cate ceva de tine, Liliana, mi-a placut ce ai scris.
Te pup, sa ai o zi frumoasa

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania