Acum este 05 Mai 2024, 22:15

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Laura, unde esti?
MesajScris: 03 Aug 2009, 10:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Laura, unde esti? by Stefania Crudu (172 mesaje), la 20-07-2008

Este al doilea weekend de cand nu ai mai scris pe forum. Sper, din toata inima, ca toate sa fie bine si sa fie doar lipsa de timp, de internet etc. Imi este dor de tine.
Multa sanatate!



Replica: Si mie imi lipsesti, Laura by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 20-07-2008


Sper ca totul este OK.



Replica: Am by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 20-07-2008


cautat in fiecare ora, pe forum, in acest weekend un semn de la Laura. Nu am gasit si asta mi-a adus o stare atat de neplacuta incat nu am avut puterea sa mai scriu aici, nimic.

Imi lipsesti, Laura si ades ma gandesc la tine.

Alice, dupa cate stiu, tu ai numarul de telefon al Laurei. Crezi ca ne poti ajuta? Sa ii transmiti un mesaj de sanatate din partea Gargaritelor?



Replica: La asta by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 20-07-2008

nu m-am gandit Doruletz. Buna idee. Si eu stau de doua saptamani cu inima stransa. Ar fi bine macar sa stim ca totul este in regula.

Replica: Laura by Cozea Rodica-Maria (619 mesaje), la 21-07-2008

si eu am asteptat sa apari printre noi macar week-end-ul acesta, dar nu s-a intamplat. Te asteptam si vrem vesti de la tine. Multa, multa sanatate iti doresc.

Replica: Laura, by Adriana Nicuta (4061 mesaje), la 21-07-2008

sper ca totul este in regula si te asteptam pe forum.


Replica: Am sunat-o pe Laura. by Alice Popa (236 mesaje), la 21-07-2008


Nu are voie sa paraseasca clinica pana nu termina un anume tratament care nu se poate face ambulatoriu. Mi s-a parut ca avea lacrimi in gat, poate de bucurie, cand i-am spus de grija voastra si a mea. Va saruta pe fiecare in parte si va roaga sa nu va faceti griji pentru ea, ca buruiana rea nu piere! Am citat-o. A fost incantata ca am stat de vorba si spera, daca lucrurile decurg bine, ca in acest weekend sa fie alaturi de noi.
Va pupici si eu,
Alice

Replica: Multumesc Alice, by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 21-07-2008


pentru vesti. Asa cum au mai spus si alte Gargarite esti o fata de nota 10. Imi era si frica sa deschid topicul cand am vazut ca ai scris. Eram sigura ca ai vorbit cu Laura si imi era frica de ce vesti ne poti aduce. Dar acum m-am linistit.

Florile sunt pentru tine.



Replica: Laura, by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 21-07-2008


abia astept sa te intorci sa ne spui ce mai faci. Am pregatit un coltisor unde sa stam de vorba la o cana de ceai.



Replica: Multumesc, Alice. by Amalia Avramescu (150 mesaje), la 21-07-2008


Nico, sa nu spui ca nu sunt si eu invitata. Am fost pe la foisorul Terezei, pe o petala de nufar, dar coltul pregatit de tine pentru Laura, este numai bun pentru o intalnire de gargarite.

Replica: Amalia, by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 21-07-2008

sunt invitate toate Gargaritele. Cred ca toate asteptam noutati de la Laura.

Replica: Oare din ce este facut acest scaun? by Silvia Har (634 mesaje), la 21-07-2008

Tapiserie alba? Este o imagine superba, Nico. Creeaza dependenta, la fel cum creea coltul lui Doruletz si terasa ta din Invitatie la ceai.
Multumesc de invitatie.

Replica: Alice, by Adriana Nicuta (4061 mesaje), la 22-07-2008

te pupam dulce pentru vestea pe care ne-ai adus-o.
Laura, te asteptam cu drag.



Replica: Laura, by Maria Nistor (4972 mesaje), la 28-07-2008


te asteptam. Sunt nerabdatoare sa vad ce goblen lucrezi.



Replica: Laura, by Maria Nistor (4972 mesaje), la 31-07-2008


ma bucur sa vad ca ai revenit. La ce model lucrezi?

Replica: Nu pot sa redau by Laura Brasoveanu (912 mesaje), la 31-07-2008


sentimentele prin care am trecut pe masura ce am citit mesajele voastre de aici si de peste tot. Nu stiu daca voi reusi sa citesc tot ce ati scris pana plec la Bucuresti (peste cateva ore).
Sunteti niste fiinte de exceptie. Fara sa va dati seama, vindecati omul. Asa ma simt eu, acum.
Lucrez la ceva ce va va bucura pe toate. Nu vreau sa deconspir fiindca imi doresc sa va surprind si eu placut. Nu stiu daca reusesc.

Replica: Bun venit! by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 31-07-2008

Chiar ne-a fost dor de tine.

Replica: Laura, by Adriana Nicuta (4061 mesaje), la 31-07-2008

bine ai revenit acasa!

Replica: Laura, by Cozea Rodica-Maria (619 mesaje), la 01-08-2008

bine ai revenit printre noi si iti multumesc ca vrei sa ne faci o surpriza. Cu siguranta ca va fi una foarte placuta. Sanatate multa iti doresc si sa fii mereu optimista.

Replica: Laura, by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 02-08-2008

nici nu stii ce mult m-am bucurat ca am gasit postarile tale. Asta inseamna ca lucrurile evolueaza spre bine. Astept cu nerabdare surpriza pe care ne-o pregatesti.

Replica: Laura, by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 12-08-2008

ma gandesc la tine si iti doresc sa iti fie bine, sa fii sanatoasa si frumoasa.



Replica: Mereu alaturi de tine, Laura. by Olivia Parvu (87 mesaje), la 12-08-2008




Replica: Sper sa by Laura Brasoveanu (912 mesaje), la 17-08-2008

va placa locul pe care l-am ales ca punct de intalnire. Este cam departe (Philipine), dar merita sa ne adunam aici ca sa visam.

Glumeam! Era doar un pretext pentru a va multumi, in felul meu.

_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania