Acum este 05 Mai 2024, 16:21

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Dimensiune mai mari la modelul de goblen
MesajScris: 10 Iul 2009, 09:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Oct 2005, 01:28
Mesaje: 106
Nume forum:1
Dimensiune mai mari la modelul de goblen by Anitescu Constanta (71 mesaje), la 18-01-2008

Buna ziua, as dori sa stiu daca se pot livra goblenurile si la alte dimensiuni decit cele de pe site (marite). Va multumesc.

Replica: Modele de goblen, standard, marite, by Admin TTT (3903 mesaje), la 18-01-2008


Livram modele de goblen si la dimensiuni mai mari, dar numai in varianta imprimata. Costul se calculeza functie de marimea panzei si cantitatea de ata ce se adauga.
In genere, costul unui model de goblen se dubleaza atunci cand este marit intrucat se adauga inca un set de ate. In plus, tot in acest pret, sunt taxate si celalalte operatiuni legate de imprimare dubla si croit panza special pentru produsul marit. Intrucat acesta este considerat un produs atipic, costul lui se achita in avans, in contul firmei.
Pentru mai multe informatii: comenzi@rogoblen.ro
Bine ai venit de forum, Constanta!



Replica: Multumesc pentru raspuns by Anitescu Constanta (71 mesaje), la 18-01-2008

si pentru urari.
Imi trebuie un model marit pentru ca avem un prieten ce vrea sa lucreze si el goblen, dar il vrea la dimensiuni marite. Lucreaza in Verona cu noi si serviciul lui este mai usor, este de paza la casa si se plictiseste. Am reusit sa il contaminez si pe el. Voua nu vi s-a intamplat sa faceti pe cineva sa se molipseasca de goblen?. Am scris la adresa pe care am luat-o de mai sus, dar nu am primit raspuns. Nu lucrati si la sfarsit de saptamana?

Replica: Multumim by Anitescu Constanta (71 mesaje), la 16-02-2008

Am primit modelul si va multumim cu totii. Va uram succes in activitatea dvs., iar fetelor, adica gargaritelor de pe forum le uram sa lucreze cat mai multe modele.

_________________
Constanta - Gargarita-de-Verona


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania