Acum este 05 Mai 2024, 21:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ce nu ati apucat sa faceti in 2007?
MesajScris: 28 Aug 2009, 08:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Dec 2006, 10:52
Mesaje: 10
Nume forum:1
Ce nu ati apucat sa faceti in 2007, by Adina Jigaranu (169 mesaje), la 26-12-2007

dar promiteti solemn ca nu o sa va apuce 2009 in aceeasi situatie?
Incep eu: scoala de soferi. De preferabil la volanul unui Land Rover, dar pentru asta ar trebui topic separat, despre teluri de atins intr-o viata.



Replica: Eu ma voi apuca serios de invatzat, by cucos catalina (1633 mesaje), la 26-12-2007

spaniola! Macar atata avantaj constructiv spiritual sa-mi aduca aceasta tzara!




Replica: Si eu by Hainal-Roman Oana (107 mesaje), la 27-12-2007


optez pentru scoala de soferi, si poate o masina, daca ne ies calculele cum trebuie.

Cu drag,
Oana


Replica: Sa ma spal mai des pe dinti! by Bica Nistor (1366 mesaje), la 27-12-2007


Glumeam!

Nu aveam cum sa fac acest lucru in 2007, dar sigur asa va fi, - in 2008 voi strange un pui mic la pieptul meu!




Replica: Sa scot by Puiu Mic (208 mesaje), la 27-12-2007


bulbii de dalie din pamant! Nevasta-mea nu stie inca! Dar sigur o sa-i scot in 2008 cand s-o dezgheta pamantul!
Exista vreo sansa sa fiu iertat?



Replica: Stiti care este primul lucru care il face o fata dupa... by Serban Birtalan (347 mesaje), la 27-12-2007

P.S. Nu am nimic impotriva soferitelor!



Replica: Si, sa nu uitam! by Marian Topala (539 mesaje), la 28-12-2007

Camelia, ai nevoie de niste mecanici buni pentru masina ta, din 2008!
Vrei sa pun o vorba buna?

P.S. Puiu, putine sanse! Incearca si tu o diversiune!
P.S.S. Las felicitaciones, Catalina! Suerte.



Replica: Eu as vrea sa multumesc Laurei, by Vasiliu Letitia (1507 mesaje), la 01-01-2008

pentru numele, Gargarita Blue si lui Dorulet pentru filmuletul pe care l-a lasat inainte de a pleca la petrecerea de Revelion.



Replica: Multumesc, by Doruletz Mic (1020 mesaje), la 02-01-2008

Letitia pentru cuvintele pe care le-i scris la adresa mea, dar, mai ales, pentru imaginea deosebita.
M-am intors, sunt cam neodihnita, dar, cu o ceasca calda de cafea in mana, am butonat repede sa aflu ce mai este pe forumul nostru. Am observat ca tu, Catalina si Admina ati fost de garda, la forum, deci nu ati plecat prea departe sau unde ati plecat, ati luat si laptopul cu voi. Merg sa trag un puiut dulce de somn, alaturi de mogaldeata plina de inima ce m-a asteptat cu rabdare sa ma intorc. Mi-a facut o primire calda, calda, dar acum o face pe suparatul, asa ca merg sa il mangaii pe langa urechiuse si sa ii masez blanita.
Mi se pare o binecuvantare faptul ca dupa atat aer curat si geros, printre brazi semeti si nameti de nea sunt din nou, acasa.
Am vazut la TV de la portughezi la trecerea in noul an si va postez si voua o imagine frumoasa.



Replica: Si eu, by Maria Zanfir (573 mesaje), la 02-01-2008

tot cu mine! Dar a fost bine ca m-au cautat toti a mei pe MS (a adus un var, computerul lui la noi acasa, la Pitesti si cu firul de net de la vecin) si eu, din camera mea de aici in Italia, am vorbit cu toti pe rand, ne-am scris si ne-am trimis poze. M-au sunat si prietenele mele, romancele din Italia.



Replica: Un joc de carti, by Adela Aura Vlad (418 mesaje), la 02-01-2008

la inceput de an? Noi facem o partida de canasta pe echipe.



Replica: Pentru mine, by Bica Nistor (1366 mesaje), la 02-01-2008

urmeaza o dulce asteptare...




Replica: Cadouri inspirate by Silvia Har (634 mesaje), la 02-01-2008


Din seria: Cadouri inspirate



Replica: Suntetzi de acord ca, by cucos catalina (1633 mesaje), la 06-01-2008

la sfarshitul anului 2008 sa intocmim o listutza, in care sa trecem zilele noastre de nashtere?


_________________
Jadina - Gargarita-Nouras


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania