Acum este 24 Iun 2026, 09:25

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 09:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Nico, imi vine sa ii mananc obrajorii lui mici. Este asa de dulce si frumos.
Daca ai sta pe langa mine ti l-as fura.
Cu o calda imbratisare,

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 10:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Nico, m-ai dat pe spate si data aceasta. Sa il pupacesti bine pe Alexandru si sa va aduca si voua doar zambete pe buze.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 13:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Sep 2007, 07:10
Mesaje: 817
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, Mos Craciun cand era mic.
Acum suntem mari, avem 2 luni (!).


_________________
Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 14:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
La multi ani, scumpa Iri. Lori ai o printesa frumoasa foc.
Nico, ai o mandrete de baiat si foarte zambaret.
Victory, pupacesc manutele mosului.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 19:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Victory, ii doresc multa multa sanatate mosului.
E tare frumos de iti vine sa il pupacesti toata ziua.
O calda imbratisare,

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 19:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Multumim pentru urari. Acu' este fetita mare, are 2 anisori si este tare mandra de asta.
Am fost si noi la serbare la gradi. I-a placut foarte tare. A mers fara frica in bratele Mosului, ba chiar i-a spus si poezie.







Sa ne traiasca tuturor pruncii si sa ne bucuram de ei!

_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Ian 2012, 23:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Adelina, Ralu, misiune indeplinita: pupat obrajori pana la epuizare (astazi a venit acasa dupa 4 zile de stat la buni).
Rralluca, multumesc.
Victory, sa stii ca nu ma pot abtine sa nu pup si obrajorii mosului.
Lori, ai o comoara de fata.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 07 Ian 2012, 01:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Dragele mele, sa va traiasca copilasii sanatosi si sa va aduca numai bucurii in viata si zambete pe fata.
Pupici zgomotosi pe obrajori bucalati.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 07 Ian 2012, 08:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Gargarite dragi, nu pot spune decat: "Doamne cum trec anii".
Pe Ana nu prea o mai prind in fotografii.
Alexandra este altceva . Alta fire, alt comportament.
In imaginea urmatoare este venita de pe front. Spune ca este noul ei trend.


_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 08 Ian 2012, 00:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Ciuscoiu Georgeta scrie:
Gargarite dragi, nu pot spune decat: "Doamne cum trec anii".
Gerogeta, cata dreptate ai. Imi aduc aminte de primele fotografii cu Alexandra (si nu numai) si cand vad cat au crescut ma intreb cand?. Asa ca sa ne bucuram de fiecare clipa alaturi de ei, de fiecare cuvant pe care il spun, de fiecare fapta buna sau pozna pe care o fac.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania