| Autor |
Mesaj |
Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor! Subiect: Ruxandra - Gargarita noua in gradina noastra! |
| Hotca Ruxandra Anca |
|
Scris: 09 Mar 2011, 21:10
|
|
Raspunsuri: 12 Vizualizari: 1831
|
Buna seara, tuturor. Ma numesc Hotca Ruxandra Anca sunt din Jimbolia si sunt noua pe forum, insa de ceva timp goblenez si eu. Sper sa ma primiti alaturi de voi. |
|
 |
Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor! Subiect: Ruxandra - Gargarita noua in gradina noastra! |
| Hotca Ruxandra Anca |
|
Scris: 10 Mar 2011, 11:18
|
|
Raspunsuri: 12 Vizualizari: 1831
|
Ma bucur ca ma-ti primit in gradina voastra. Sper sa ma ridic asteptarilor voastre si sa nu va dezamagesc. Vreau sa va spun ca inca nu am cusut nici un goblen de la TTT,insa vreau sa fac comanda la cateva care mi-au furat ochii.. |
|
 |
Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor! Subiect: Ruxandra - Gargarita noua in gradina noastra! |
| Hotca Ruxandra Anca |
|
Scris: 10 Mar 2011, 12:03
|
|
Raspunsuri: 12 Vizualizari: 1831
|
| Va multumesc foarte mult tuturor pentru urari. |
|
 |
Forum: Concursuri Subiect: Hranind porumbeii |
| Hotca Ruxandra Anca |
|
Scris: 13 Mar 2011, 11:43
|
|
Raspunsuri: 106 Vizualizari: 9951
|
Foarte frumos model. Nu stiu sigur daca pot participa, insa eu fac o propunere, chiar daca este posibilitatea sa nu fie luata in considerare. Edenul porumbeilor |
|
 |
Forum: Concursuri Subiect: Hranind porumbeii |
| Hotca Ruxandra Anca |
|
Scris: 13 Mar 2011, 12:15
|
|
Raspunsuri: 106 Vizualizari: 9951
|
Te rog sa ma scuzi. Am sa fiu mai atenta data viitoare. |
|
 |
| Sorteaza dupa: |