Acum este 22 Iun 2026, 06:05

Ora este UTC + 1 [ DST ]



Cautarea a gasit 2 rezultate
Cauta aceste rezultate:

Autor Mesaj

 Forum: De la set la goblen lucrat   Subiect: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica

Scris: 21 Ian 2010, 13:45 

Raspunsuri: 64
Vizualizari: 7296


Buna. Ma numesc Iacob si sint si eu pasionat de goblen. Am procurat mai mult timp in urma lucrarea "Gheisa" insa nu am dovedit sa o lucrezi fiindca am pierdut schema de sus unde se afla florile si jumatatea de cap de la ochi in sus. Rog foarte mult daca este posibil sa-mi transmite-ti cine...

 Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor!   Subiect: Iacob - Gargarel nou in gradina noastra!

Scris: 16 Feb 2010, 00:20 

Raspunsuri: 7
Vizualizari: 1226


Multumesc mult pentru ca m-ati primit cu multe urari de bine. As vrea, in primul rind, sa va felicit cu sarbatoarea Sfintului Valentin si sa va doresc din suflet sa iubiti si sa fiti iubite, - cred ca mai mult as dori sa fiti iubite. Eu, cu parere de rau, nu am posibilitatea de a intra deseori pe ne...
Sorteaza dupa:  
Pagina 1 din 1 [ Cautarea a gasit 2 rezultate ]


Ora este UTC + 1 [ DST ]





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania