| Autor |
Mesaj |
Forum: La multi ani! Subiect: La multi ani, Cristina! |
| fotu crystyna |
|
Scris: 17 Mar 2010, 23:55
|
|
Raspunsuri: 12 Vizualizari: 2192
|
| Va multumesc foarte frumos pentru urarile calde si pentru ca ati fost langa mine in aceasta zi frumoasa pentru mine. Scuze pentru intarziere. Pupici. P.S. Nu stiu ce s-a intamplat, dar nu am putut sa ma loghez cu acelasi nick pe care il aveam si a trebuit sa-mi fac alt cont. Vi s-a intamplat asa cev... |
|
 |
Forum: Goblenul - dependenta de frumos Subiect: Dependenta de goblen |
| fotu crystyna |
|
Scris: 18 Mar 2010, 00:10
|
|
Raspunsuri: 4 Vizualizari: 3075
|
| Eu sunt virusata rau, nu ma simt bine daca nu goblenez o zi, parca lipseste ceva din mine. Am devenit dependenta de goblen si caut sa nu neglijez totusi nimic, mai ales familia si din aceste motive lucrez foarte mult seara tarziu si atunci am parca si mai mult spor. Si cat de tarziu ar fi tot intru ... |
|
 |
Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor! Subiect: Cri - Gargarita noua in gradina noastra |
| fotu crystyna |
|
Scris: 18 Mar 2010, 00:23
|
|
Raspunsuri: 15 Vizualizari: 1661
|
Buna gargaritelor, Tin sa va spun ca sunt tot eu gargarita Cri, cum m-ati numit. A trebuit sa-mi fac alt cont ca nu puteam sa ma loghez cu cel vechi. Nu stiu de ce. Pupici. |
|
 |
Forum: Bun venit in gradina Gargaritelor! Subiect: Cri - Gargarita noua in gradina noastra |
| fotu crystyna |
|
Scris: 21 Mar 2010, 23:08
|
|
Raspunsuri: 15 Vizualizari: 1661
|
|
 |
Forum: De la set la goblen lucrat Subiect: Ikebanele mele - goblenuri lucrate de Marieta |
| fotu crystyna |
|
Scris: 10 Apr 2011, 16:57
|
|
Raspunsuri: 63 Vizualizari: 5207
|
Felicitari Marieta pentru intreaga colectie. Mult spor in continuare. Pupici. |
|
 |
| Sorteaza dupa: |