Acum este 20 Apr 2024, 03:36

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 100 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 24 Dec 2014, 11:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Monica ma bucur tare mult sa vad un zambet pe fata ingerului si daca i s-a inseninat fata nu cred ca mai conteaza cand a ajuns la ea pachetelul. Un suflet de copil trebuie sa fie fericit nu trist si ingandurat.
Te imbratisez cu mult drag.



Helen, iti multumesc din inima si te imbratisez si eu cu multa caldura.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 31 Dec 2014, 21:55 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1


Draga mea, Leana,

Iti multumesc din inima pentru ajutor. Impreuna cu doi cozonaci si alte fleacuri le-am inmanat mamei ingerasului, duminica ce a trecut.



Claudia nu era cu mama ei si am intrebat cu inima stransa de ce. Offf! Un prieten de-al tatalui a venit mascat ca sa-i colinde. Claudia si surioara ei s-au speriat si s-au lipit de masa din camera. Numai ca in momentul reculului, au hatanat masa si astfel apa clocotita ce fierbea pe aragazul de camping de pe masa s-a varsat pe manuta celei mici si pe piciorusul Claudiei. Si acum frisonez cand ma gandesc la suferinta micutelor.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 08 Ian 2015, 12:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Draga Monica, eu iti multumesc din inima pentru tot ceea ce faci pentru acesti copii sarmani. Imi pare tare rau pentru ce au patit. Oare nu li se vor termina necazurile niciodata? Contributia mea a fost umila, dar le doresc din suflet multa sanatate si un an mai bun, dar mai ales "sa rasara soarele si pe strada lor" si sa aiba mai mult noroc in viata.
In alta ordine de idei, sper sa fi ajuns cu bine felicitarea si micuta iconita simbolica pe care am lucrat-o pentru voi, dupa un model gasit pe net. Am emotii sa nu se fi spart geamul de sticla.
Va doresc, inca o data, un An Nou bun, care sa va aduca multa sanatate, fericire si putere de munca pentru a va indeplini nobila voastra menire.
Numai bine tuturor!



Leana, imi cer mii de scuze. Am fost tulburata urmare a unor evenimente in familie, aglomerata la firma si nu am mai reusit sa ma achit exemplar si de activitatile de pe forum.
Bineinteles ca am primit si felicitarea si iconita de la tine. Iconita (ce a ajuns cu geamul intact) am sechestrat-o pe biroul meu (acum cativa ani MMACI a creat ceva similar, dar nu identic) si uite asa te am langa mine in fiecare zi.
Iti multumim din inima pentru gandurile speciale din felicitare. Noi iti dorim sa ai parte de sanatate si pe cei dragi aproape.



Cat despre micuta, sper sa vina si la ea si familia ei vremuri mai bune. Duminica trecuta a ramas acasa pentru ca inca o ustura piciorusul. Of!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 09 Ian 2015, 10:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Draga Monica, imi pare foarte rau ca ai avut aceste evenimente triste in familie. Intr-adevar, cand se petrec, ne dau toata viata peste cap. Va doresc din suflet, tie si familiei, multa putere, ca sa treceti cu bine prin aceasta perioada grea. De asemenea, dragi gargarite TTT, va doresc mult spor si putere de munca, pentru a face fata acestei perioade aglomerate.
Desi treci prin momente grele si aglomerate, draga Monica, trebuie sa-ti marturisesc ca sunt foarte fericita ca ti-a placut iconita si ai pastrat-o pe biroul tau. Iti doresc sa-ti aduca liniste si pace in suflet, sa te ocroteasca zi de zi si sa-ti dea multa inspiratie si putere pentru a-ti realiza menirea.
Doamne ajuta sa fie bine pentru toti!
Cu mult drag,

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 07 Apr 2015, 15:11 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
De Florii, am mai sarbatorit si anul acesta pe floricica de la biserica (Florenina-Claudia):


_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 08 Iun 2015, 18:27 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Un zambet pentru tine, Leana:



Si multumiri din partea mea.



Cu o calda imbratisare,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 27 Iun 2015, 21:16 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Purtata in vijelia zilelor saptamanii trecute, am uitat de un mesaj pentru tine, Leana: multumim, Leana.



Petrica, fratiorul Claudiei, are in maini parte din darul de la tine.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 27 Iun 2015, 22:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Ce ingerasi frumosi si cata caldura si sinceritate se afizeasa pe chipurile lor.
Multa sanatate si o copilarie frumoasa.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 30 Iun 2015, 12:46 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Oksanna, iti multumesc eu in numele lor pentru urare.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua in care ne-am strans darurile sarbatorilor pascale
MesajScris: 30 Iun 2015, 12:49 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Multumim Leana.




_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 100 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania