Acum este 29 Mar 2024, 14:31

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 26 Aug 2010, 14:22 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4560
Nume forum:1
Tin in mod special sa va multumesc dumneavostra si firmei Top Terra Trade.

Apreciez in mod deosebit calitatea lucrarilor dumneavostra si promptitudinea cu care rezolvati dorintele clientilor dumneavostra.
Eu oricum sunt un client captiv al firmei dumneavostra si sunt convins ca va bucurati sa aveti multi alti clienti aidoma mine.

O zi buna,
Ion Motoc

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 27 Aug 2010, 21:06 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4560
Nume forum:1
Date: Fri, 27 Aug 2010
From: simona liscanoiu
Subject: Re: Livrare comanda produse personalizate botez
To: Rogoblen TTT
Buna ziua,

Am primit coletul dvs. A ajuns la timp.
Produsele sunt de-a dreptul superbe. Foarte frumos, atent si deosebit lucrate.
Va multumesc foarte mult si va felicit pentru ceea ce faceti.

Simona

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 02 Sep 2010, 20:39 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4560
Nume forum:1
From: "John Atkin"
Date: Thu, 2 Sep 2010

Buna ziua,

Pachetul cu superbele goblenuri pe care le-am comandat, a ajuns azi cu bine in Nottingham. Va multumesc din suflet pentru profesionalism. Va multumesc, de asemenea, pentru cadoul sapcuta pe care l-ati pus in pachet. Sunt asa de mandra de sapcuta mea, nimeni nu mai are una la fel aici. O voi purta cu drag si-mi va aminti mereu de niste oameni minunati asa cum sunteti dumneavoastra.
Cand te gandesti ca eu sunt din Bacau, nu asa departe de Focsani...
Cand voi veni in tara cu siguranta va voi vizita, dragii mei prieteni.
Voi posta imagini cu noile mele achizitii pe forum, sa vada toate gargaritele harnicute ce am primit eu.
Va multumesc ca existati si ca aduceti bucurii, oriunde ne-am afla.
Va doresc mult succes in activitatea dumneavoastra, modele la fel de frumoase, iar mie ochi buni sa pot coase si sa comand in continuare.

Va imbratisez cu drag,
Mihaela

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 03 Sep 2010, 07:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
John Atkin a fost numele cu care a intrat o gargarita in gradina noastra. Stiu ca ne-a spus ca o cheama Mihaela, dar eu chiar nu mai stiu despre cine este vorba. Mii de scuze!
Mihaela, te asteptam cu sepcuta!

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 04 Sep 2010, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
S-ar putea sa fie vorba de Gavril Mihaela care are in serial Vegherea ingerilor. O zi minunata pentru gargaritele TTT si pentru tine Bica!

Cu atentie,
Dana.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 08 Sep 2010, 13:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2007, 17:43
Mesaje: 707
Locatie: Nottingham, UK
Nume forum:1
Dragele mele gargarite, John Atkin este sotul meu, el este cetatean britanic. Cand am comandat prima data de la TTT, numai el avea cardul necesar pentru a putea plati prin pay pal si de aceea a trebuit sa se inscrie si el pe site-ul Rogoblen si a devenit *gargarita*. Cand am primit coletul, am trimis e-mail de multumire la Rogoblen, tot de pe mail-ul lui. Dar eu sunt beneficiara minunatiilor din colet si eu le cos cu mare drag.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-de-Nottingham


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 09 Sep 2010, 15:47 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4560
Nume forum:1
From: Gabriela
Subject: Multumesc
To: office@rogoblen.ro

1.
Stimata echipa TTT

Vreau sa va multumesc din suflet pentru minunatele modele care ies din mainile dumneavoastra, sunt cu adevarat deosebite.
Desi data fiind situatia economica, dumneavoastra reusiti sa organizati numeroase concursuri care ne dau posibilitatea castigarii acestor minunate goblene, iar asta denota pasiune si dragoste pentru ceea ce faceti.

Va urez multa putere de munca si sa dea Dumnezeu sa reusiti in continuare sa realizati tot ce v-ati propus.

Un gand bun se indreapta catre toata echipa.


2.

Vreau sa va multumesc pentru promptitudinea si amabilitatea de care dati dovada cand ne onorati comenzile.
Aseara, am ridicat de la posta coletul trimis si m-am bucurat mult de goblenul primit si abia astept sa il cos.
Va apreciez din suflet munca pe care o depuneti si nu va pot spune decat sa aveti mult spor in tot ceea ce faceti.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 13 Sep 2010, 18:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Dragele mele, nu stiu de unde sa incep si cum sa-mi gasesc cuvintele.
Astazi, venind de la gradi dupa ce l-am luat dupa-amiaza pe Mihaita, ma intampina bunica cu o instiintare in mana de la TTT, care ma anunta ca am un pachet. Mirata din cale afara, stiind ca este destul de multa vreme de cand conditiile vietii in Romania nu mi-au permis sa-mi mai comand un goblen nou si asteptand rabdatoare luna mai ca sa scapam de plata la masina, mi-am asigurat sotul ca nu am comandat eu nimic, ba chiar l-am intrebat pe el daca a comandat ceva.
Am plecat in graba la posta, unde m-a asteptat marea surpriza, cand am deschis imediat pachetul, nemaiavand rabdare sa ajung in masina. Era Ochiul lui Horus, goblenul dupa care tanjesc de multa vreme si care era programat sa-l achizitionez imediat ce terminam cu masina.
Nu stiu cine l-a trimis, a fost un cadou de la gargarite cu suflet mare si care m-au facut sa plang in plina strada.
Vreau sa multumesc din suflet, oricui mi-a facut aceasta bucurie, gargaritelor de la TTT, cu convingerea ca am sa va port mereu recunostinta si ca veti ocupa un loc special in inima mea. Numai niste persoane altruiste si cu suflet curat pot face asemenea gest in asemenea conditii.
Va imbratisez pe toate cu mult drag, am sa intind panza pe rama si ma voi apuca de el, macar cu atat putand sa va rasplatesc, lucrandu-l.
Si, ca o paranteza, s-a dovedit inca o data ca ziua de 13 este o zi norocoasa pentru mine, Mihaita nascandu-se intr-o zi de marti, 13 februarie.

Va pup dulce.

Ioana, noi am fost doar complicii si multumim pentru cuvintele frumoase.
Cea care ti-a adus astazi, lacrimi de bucurie in ochi este o gargarita din aceasta gradina. Nu stiu daca ea va marturisi vreodata, dar sigur, incet, incet, intuitia ta o va descoperi.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 13 Sep 2010, 20:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Draga Monica, intuitia mea imi zice ceva, cine este misterioasa Gargarita. Oricum ea va ramane mereu in inima mea. Sincera sa fiu, cand am vazut avizul, ceva din adancul sufletului meu imi soptea obsedant: Ochiul lui Horus. In momentul in care am deschis pachetul s-a adeverit ca intuitia mea nu m-a inselat nici de aceasta data.
Asa ca as putea spune cu mana pe inima cine este Gargarita inimoasa, numai ca nu o voi face, ci o voi imbratisa cu toata puterea, ca si pe voi de altfel, dragi complici.
Pupici multi pentru toate Gargaritele, pentru ca aceasta gradina este plina de suflete mari.

P.S.Ochiul lui Horus si-a ocupat mandru locul pe o rama, iar eu am si cusut un prim rand, asta cu ajutorul dragului meu sot care m-a ajutat sa marchez corect punctele de incepere.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 13 Sep 2010, 23:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3164
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Buna seara, TTT.
Va multumesc, pentru profesionalismul de care dati dovada.
Va multumesc, pentru premiile pe care le puneti in concursuri in fiecare luna.
Va multumesc, pentru gradina pe care o puneti la dispozitia noastra, a iubitoarelor de goblen.
Va multumesc, pentru atentiile pe care le gasim in colete.
Va multumesc ca existati, ca imi faceti fiecare zi care vine, mai placuta decat precedenta ei.
Pentru toate acestea si pentru altele pe care acum nu-mi vin in minte, va spun din nou:
Va multumesc frumos.
Pupici si multa sanatate pentru fiecare membru al echipei TTT.



P.S. Astazi am primit coletul cu premiile lunii august si sunt superbe. Multumesc.

Multumim mult, Deea pentru toate cuvintele frumoase.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania