|
Acum este 24 Iun 2026, 09:24
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Admin
|
Subiectul mesajului: Re: O pagina a forumului cand o deschidem pentru a scrie Scris: 20 Iun 2023, 07:53 |
|
 |
| Site Admin |
 |
Membru din: 23 Ian 2009, 16:06 Mesaje: 4719 Nume forum:1
|
|
Ada-Elena, ar avea de suferit forumistii.
Doamne fereste Letitia! Esti prea pesimista.
_________________ Monica
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vasiliu Letitia
|
Subiectul mesajului: Re: O pagina a forumului cand o deschidem pentru a scrie Scris: 02 Iul 2023, 14:12 |
|
Membru din: 06 Iul 2005, 09:52 Mesaje: 1218 Locatie: Timisoara Nume forum:1
|
|
Poate doar incerc sa-mi înfrunt temerile sau m-am molipsit de la Little nurse de Felicie Schneider, care ma fascinează.
_________________ Letitia - Gargarita-Blue
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|