Acum este 18 Apr 2024, 21:35

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 22 Apr 2013, 12:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Am si eu o sugestie: nu se pot scoate "directoarele" care nu mai au nici un produs la panze? Este mult mai usor de cautat pentru cine nu stie codul daca raman doar linkurile care au produse pentru vanzare.

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 22 Apr 2013, 14:14 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Adelina, intreaba-le pe fetele de la firma, intotdeauna. Iti vor raspunde documentat. Eu nu ma pot lauda cu informatii fiabile pentru ca, in genere, intru pe forum cand sunt cu tableta sau cu telefonul printr-o masina ce ma duce sau ma aduce de undeva etc.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 22 Apr 2013, 16:46 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Rodic, acele directoare isi au rolul lor, in sensul ca dupa ce sunt vizualizate de catre clienti, acestia pot face comanda prin mail, comanda pe care la randul nostru o facem la firma Zweigart din Germania. In genere, ne contacteaza clientii din strainatate, cei care cunosc calitatea panzei, nu o gasesc pe piata lor si isi doresc cantitati mai mari.
Altfel, imagineaza-ti ca si pentru noi ar fi o povara mentinerea paginilor respective.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 23 Apr 2013, 02:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Admin scrie:
Rodic, acele directoare isi au rolul lor, in sensul ca dupa ce sunt vizualizate de catre clienti, acestia pot face comanda prin mail, comanda pe care la randul nostru o facem la firma Zweigart din Germania. In genere, ne contacteaza clientii din strainatate, cei care cunosc calitatea panzei, nu o gasesc pe piata lor si isi doresc cantitati mai mari.
Altfel, imagineaza-ti ca si pentru noi ar fi o povara mentinerea paginilor respective.
In cazul asta de ce apare produsul cu descrierea lui si cu mentiunea ca este pe baza de comanda? De exemplu la panza 1006 Aida nu apare nimic, nici un produs, cu nici o descriere, cu nici un pret. Daca o comercializati de ce nu este ca la Panza Jubilee 29 unde apar caracteristicile, codul, pretul si se specifica clar ca se vinde doar pe comanda. La asta m-am referit cand am zis de directoare goale.

Iti multumesc anticipat pentru raspuns si imi cer scuze pentru interventia aceasta, dar am simtit nevoia de o clarificare.


Rodic, chiar nu stiu de ce este asa. Am telefonat colegelor sa verifice ele despre ce este vorba.

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 23 Apr 2013, 08:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1102
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Eu n-am inteles ce panza cauti. Aida gasesti la Panza necaroiata pentru goblen, nu stiu daca este chiar codul pe care il cauti, eu mi-am luat pentru "cand o trece harnicia si pe strada mea".

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 12 Noi 2013, 22:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Monica, pun si eu o intrebare pentru ca nu stiu daca se poate face ceea ce doresc eu (nu stiu cum functioneaza forumul din punctul acesta de vedere).
Ar fi posibil ca atunci cand se da click pe un nume de forumista, sa se deschida o fereastra in care sa apara legaturile catre mesagele si topicurile deschise de catre ea?
De exemplu, eu urmaresc fereastra "Vizualizare subiecte active". La primul topic care imi apare, in partea dreapta imi apare cine a scris ultimul mesaj, de exemplu Frunza Nicoleta (Nico, te pup,). Dau click pe numele ei (click pe care mi-l accepta), dar se deschide o fereastra in care imi spune ca este o sectiune rezervata administratorului. Eu la acesta fereastra ma refer, daca s-ar putea modifica sa apara cu subiectele si topicurile proprii. Ar fi mai usor pentru multe dintre noi, mai ales cand se modereaza concursuri, cateodata trebuie sa cautam anumite postari, iar eu zic ca aceasta cale ne-ar ajuta mult.
Iti multumesc si te imbratisez.


Ralu, am cerut parerea celor ce se ocupa de partea tehnica a forumului si astept raspuns.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 27 Noi 2013, 16:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Super acum, Monica!
Alta viata!
Hi, hi, hi!

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 27 Noi 2013, 17:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Monica, multumim pentru noua optiune.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 27 Noi 2013, 18:20 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4571
Nume forum:1
Abriela si Ralu, va rog, daca observati cumva ca prin noua optiune nu este asigurata confidentialitatea, adica se dezvaluie si alte informatii pe care noi le garantam celor ce se inscriu pe site-ul nostru (adresa de mail, IP, adresa etc.), sa mi le semnalati.

Cu multumiri anticipate si o calda imbratisare,

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii pentru acest site
MesajScris: 27 Noi 2013, 18:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Sigura ca da, Monica.
Pana acum, totul OK.
Multumim echipei pentru ajutor.


_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania