Acum este 05 Mai 2024, 10:55

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 881 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 89  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 08 Oct 2009, 16:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Aug 2005, 15:17
Mesaje: 27
Nume forum:1
Acum am vazut si eu avatarul si mi-a venit in minte o replica de pe discul Alice in tara minunilor pe care fetele mele o ascultau la nesfarsit: Imi place, o primesc! Scrisa nu are acelasi efect, dar va asigur ca suna tare frumos.
Iti multumesc, Monica si iti doresc si tie aripioare de gargarita la maini. Cred ca ai mare nevoie de ele.
Citat:
Cred ca ai mare nevoie de ele!
Emilia, ai ghicit. Te imbratisez cu caldura, bunicuta-gargarita ce pregatesti din nectarul florii (si chiar in corola sa), bunatati pentru un pirat-sef, mic.

_________________
Emilia - Gargarita-Bunicuta-de-Pirat-Sef


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 08 Oct 2009, 17:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Mar 2009, 15:22
Mesaje: 260
Locatie: In nori
Am incercat sa vizualizez toate avatarurile, dar am reusit doar la cateva pagini si deja ochii mi s-au umplut de bucurie.
Monica, cum stii tu sa ne faci sa ne simtim bine si sa uitam de necazuri. Rusine mie ca nu ti-am mai scris de mult timp, dar promit cand ne vom vedea am sa vorbesc tare, tare mult sa se compenseze cu lipsa mea din ultimul timp dupa forum.
Stii ca de acolo, din nori, ma gandesc la voi si atunci cand privesc minunatia de cer si norii voluptosi ma gandesc ca v-ar placea si voua sa vedeti ce vad si eu.

P.S. Am invatat sa fac o cafea in avion de numa-numa, deci, stii tu, cafeaua promisa o voi face eu cu mana mea.

Cine stie, Elena? Poate ne vom intalni chiar in avionul ce ma va duce la surioara mea, in Belgia. Important este sa ne intalnim pe taramul tau, in Nori.
Te imbratisez cu caldura.

_________________
Elena - Gargarita-din–Nori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 08 Oct 2009, 21:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1


Multumesc pentru avatar, Monica si pentru tot ceea ce faceti sa ne simtim noi bine.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 11 Oct 2009, 13:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 1918
Nume forum:1
Monica, sper ca nu te superi ca am modificat avatarul. Eu fiind "gargarita cu gargarita mica".

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 12 Oct 2009, 06:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Monica, iti trimit milioane de pupici dulci si milioane de imbratisari atat tie cat si echipei. Va multumesc din suflet pentru noul meu avatar, parca mi-ai citit inima si ai aflat ca movul si albastrul sunt culorile mele preferate. Cat despre proverb nu pot spune decat mi se potriveste, exact ca o manusa. Atunci cand am avut nevoie de prieteni, am gasit prieteni aici, la voi.
Va multumesc din tot sufletul ca existati si ca m-ati primit si pe mine alaturi de voi. Doar un singur regret am: ca nu v-am descoperit mai demult. Dar, vorba aceea: "mai bine mai tarziu decat niciodata".

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 02 Noi 2009, 16:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Monica, de cand tineam sa-ti multumesc pentru avatarul in care ma oglindesc atat de bine! De obicei punem nereusitele noastre in carca timpului sau a problemelor de acces, dar...
Le-am analizat pe fiecare in parte si vreau sa te felicit pentru munca depusa care cu siguranta o fost o placere pentru tine, vazand ca ai dat fiecarui pentru sufletul lui.
Un multumesc din inima si pentru tine nu se putea decat o floare din Raiul meu.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 02 Noi 2009, 18:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2006, 19:03
Mesaje: 148
Nume forum:1
Monica, si eu iti multumesc. Ma simt foarte bine pe floricica alba. Se pare ca nu ai uitat ca imi plac florile albe.

Anca, trandafirul tau este minunat. De fapt, ce culoare are?

_________________
Ilinca - Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 03 Noi 2009, 23:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ilinca, se trateaza de petunie dubla, care este productie proprie. Culoarea este un alb sfumat cu roz. Si o alta culoare din aceeasi categorie.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Avataruri cu gargarite
MesajScris: 04 Noi 2009, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Frumoase tare petuniile tale, Anca si foarte interesante. Sper sa ne mai incanti si cu alte fotografii.

Monica, cred ca am omis acest topic, dar vreau sa-ti multumesc pentru avatarul meu. Imi place tare mult.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Avatarul meu
MesajScris: 28 Noi 2009, 18:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8027
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
M-am inregistrat si eu pe acest site, dar, din pacate, nu prea ma descurc, desi am urmarit foarte multe subiecte de pe forum. As dori si eu un avatar pentru ca nu ma descurc la asa ceva.
Va multumesc mult si va rog sa ma iertati daca am gresit. Nu reusesc nici sa-mi configurez in mesaj imaginile cu goblenele mele. Ma ajuta si pe mine cineva?

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 881 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 89  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania