Acum este 28 Iun 2026, 05:17

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 10 Dec 2011, 10:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Unul mai frumos decat celalalt. Sa le cosi cu mare drag.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 11 Dec 2011, 16:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Nadina, Lenuta, Adelina, Ralu, Eli si Alia, multumesc de vizita.
Bineinteles ca lista mea era mai lunga, dar am zis sa mai las ceva in sac si pentru voi.

Onuta, cu multa placere.
Sa stii ca si eu vizitez laditele gargaritelor ca sa va atele modelelor.

Pupici.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Dec 2011, 08:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Ce minunatii au aparut la tine in colectie, draga mea. Sa ai timp si spor din plin sa ni le aduci pe toate in seriale.
Pupici.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 14:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Lena, multumesc.

Astazi ladita mea a primit modele noi. Incep insa cu surpriza TTT. O felicitare cu insemnele Clubului Gargaritelor ce contine in interior textul de la licitatia "Mugurii Romaniei". Multumesc din suflet TTT. De fiecare data cand voi citi aceste randuri imi voi aminti cu drag ca am pus si eu o caramida la zidirea unui viitor mai bun pentru pruncii ce se vor naste la Spitalul Municipal Sfantul Pantelimon din Focsani.



Iata si noile achizitii:

Adoratia pruncului



Salcia mistica



Multumesc TTT si pentru cele doua calendare:


_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 14:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Am achizitionat pentru nasa lui David goblenul Fecioara Maria cu pruncul. M-a vazut pe mine lucrand goblen si a luat virusul. Acum sper sa reusesc s-o invat sa coasa.


_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 14:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Dec 2010, 10:21
Mesaje: 1134
Locatie: Brasov
Nume forum:1
E un model destul de mic si de usor de lucrat, asa ca mult spor va doresc, RamonAli.

_________________
Andru - Prietenia este încercarea prin care se măsoară inima unui om.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Ai adaugat doua modele foarte frumoase. Felicitari!
Preferatul meu ramane Salcia mistica. Sper sa aiba destule in stoc TTT, sa il pot achizitiona si eu la Paste.
Cat despre felicitare, ma bucur pentru tine.


_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 14:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Minunat gestul tău şi felicitările mele.
Iar modele achiziţionate sunt minunate.
La cât mai multe îţi doresc.
Să ai timp şi multă sănătate să le poţi lucra.
Bineînţeles că vei reuşi să o înveţi.
O gărgăriţă harnică ca tine sigur nu renunţă uşor la provocare.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 15:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, inca o data felicitari pentru gestul tau.
Imi plac modelele adaugate in ladita ta.
Sa le cosi cu placere.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 02 Feb 2012, 15:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
RamonAli, felictari!

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania