Acum este 18 Apr 2024, 03:56

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Roxana - gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 08 Iun 2009, 09:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Noi 2006, 16:05
Mesaje: 12
Nume forum:1
Roxana Mariana - gargarita noua in gradina noastra by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 11-07-2008

Am 24 de ani si sunt mamica unei fetite superbe de 1 an. Din acest motiv am comandat goblenul Aproape de cer. Mi se pare greu mai ales ca sunt incepatoare, dar sper sa il termin.
Multumesc pentru tot ce ne invatati pe forum, sper sa reusec sa realizez un goblen de o calitate buna.
Astept sfaturi.


Replica: Bine ai venit! by Maria Nistor (4824 mesaje), la 11-07-2008

In compania noastra, lucrurile facute cu dragoste cred ca sunt toate frumoase. Nu poti sa aduci imagini cu ce ai lucrat?



Replica: Bine ai venit, Roxana! by Cozea Rodica-Maria (583 mesaje), la 12-07-2008

Iti urez si eu si spor la lucru la frumosul tau model.


Replica: RoxiMar, by Mocanu Didina (141 mesaje), la 12-07-2008


esti extraordinar de curajoasa! Incepatoare si lucrezi la Aproape de cer? Felicitari si bine ai venit pe forum!
Sa iti traiasca fetita!


Replica: Bine ai venit in gradina noastra, Roxana! by Anisoara Nichita (209 mesaje), la 12-07-2008


Te ajut cu placere. Numai sa ma intrebi. Sa iti traiasca fetita! Seamana cu fetita din Aproape de cer?



Replica: Roxana, by Ileana Miroiu (778 mesaje), la 12-07-2008

sunt convinsa ca vei reusi sa duci la capat acest goblen, oricat de greu ar fi. Mai ales ca este atat de frumos. Laura l-a lucrat si il are expus la colectie.
Promit sa te incurajez ori de cate ori va fi nevoie.
Sa iti traiasca fetita! Cum o cheama?
In semn de bun venit ti-am adus cateva flori. Sper sa iti placa.
:

Replica: Roxana, by Flori M (313 mesaje), la 12-07-2008

flori pentru tine si bomboane pentru cea mica. Sa iti traiasca!
Spor la lucru la goblen. Nu vrei sa faci si tu un serial pe masura ce lucrezi Aproape de cer?


Replica: Bun venit, Roxana! by Anca Lungoci (356 mesaje), la 13-07-2008


Replica: Bun venit, Roxana! by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 13-07-2008

Sa-ti traiasca printesa. Spor la goblenat. Poate ne arati si noua pe parcurs ce lucrezi. Suntem aici pentru ati da o mana de ajutor, daca ai nevoie.



Replica: Multumesc pentru incurajari by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 23-07-2008

si sper, cat de curand, sa postez cateva imagini, insa am lucrat mult prea putin.
Nu am inteles prea bine cum se realizeaza partea din spate la fel ca pe fata. Am citit la Provocare cateva tehnici, numai ca nu am inteles prea bine.
Pana acum, la mine spatele nu arata ca pe fata, dar ma gandesc ca fiind primul goblen o sa ma perfectionez.


Replica: Roxana, by Tudorancea Rodica (216 mesaje), la 24-07-2008

in semn de bun venit, ti-am adus o imagine inedita. Abia astept imaginile tale.
Maria-Venus este artista desavarsita in lucratul goblenului cum pe fata si asa si pe spate.



Replica: Bun venit, Roxana! by Petroi Ana-Maria (1209 mesaje), la 28-07-2008


Sa iti traiasca fetita si mult spor la cusut!

_________________
Roxanar - Gargarita-Cosanzeana


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania