Acum este 05 Mai 2024, 14:22

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cristina - gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 07 Iul 2009, 11:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Mar 2009, 15:22
Mesaje: 260
Locatie: In nori
Cristina - gargarita noua in gradina noastra! by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 22-10-2008

Buna Gargaritelor,
Numele meu este Cristina si sunt noua pe acest forum. Desi va urmaresc de foarte mult timp, abia acum mi-am luat "curajul" sa va scriu. M-am hotarat in momentul in care am vazut postat serialul "Ruga catre domnul". Si eu am inceput acest minunat goblen si sunt uimita de cat de repede puteti sa lucrati! Eu nu am timp de goblenat desi imi place foarte mult. Mai rup din cand in cand cate o particica de timp, dar nu prea mult.

Va doresc spor la treaba si abia astept sa vad cum se contureaza goblenul. Poate imi gasesc si eu timp sa lucrez alaturi de voi!

Spor sau asa cum spuneti voi "Sa aveti motoras la ac!"



Replica: Bine ai venit si by Stefanescu Elena (2599 mesaje), la 22-10-2008

Bun gasit! Sper sa mai zbori prin gradina gargaritelor.


Replica: Cu siguranta, by Dosinescu Cristina (51 mesaje), la 22-10-2008

am sa mai zbor pe aici, caci imi luminati fiecare dimineata!


Replica: Bun venit, by Anisoara Nichita (234 mesaje), la 22-10-2008

Cristinel. Iti spun asa pentru ca mai avem o Cristina activa pe forum.
Nu te tenteaza sa faci un serial cu Ruga? Sau sa intri in provocare cu Rodica?


Replica: Tentatie! by Dosinescu Cristina (51 mesaje), la 22-10-2008

Sunt tentata sa fac un serial cu Ruga, dar din pacate timpul nu-mi permite sa lucrez prea mult. Am doi copii, o fetita (Mihaela sau Miky) in clasa a II-a si un baietel Alexandru, in grupa mare la gradinita si sunt, din pacate, divortata. Ii cresc aproximativ singura; mama nu are cum sa ma ajute prea mult deoarece tatal meu este destul de bolnav si necesita ingrijiri permanete, deci...

Cat despre competitie, - nu am "curajul" sa ma pun cu voi.
Sunteti extraordinare! Ma bucur enorm ca v-am descoperit!
Si pentru voi: mult, mult soare!

Replica: Cristina, by Racovita Adriana (3982 mesaje), la 22-10-2008

bine ai venit printre noi!
Sa iti creasca frumosi si voiosi copilasii!

Indiferent de cat de mult sau putin cosi eu te rog sa faci un serial cu Ruga.

Un pumn de flori pentru tine!


Replica: Bun venit, Cristina! by Petroi Ana-Maria (1241 mesaje), la 22-10-2008


Sa iti traiasca copilasii sa fie sanatosi, si chiar daca nu o sa ai timp pentru cusut ne bucuram ce esti alaturi de noi pe forum.

Iti uram si tie spor la cusut.


Replica: Bine ai venit, Cristina! by Cozea Rodica-Maria (606 mesaje), la 22-10-2008


Ma bucur ca te-ai decis sa "zbori" si tu alaturi de noi prin "gradina" forumului. Sa-ti traiasca copilasii si sa te bucuri de ei si multa sanatate parintilor tai.


Replica: Bine ai venit Cristina! by Frunza Nicoleta (3224 mesaje), la 22-10-2008


Multumesc pentru raza de soare pe care ai trimis-o.
Sa iti traiasca cei doi ingerasi si sa iti aduca numai bucurii.
Te astept cu drag sa zbori cat mai des alaturi de noi.



Replica: Un by Ilinca Moruzeanu (107 mesaje), la 22-10-2008

cald bun-venit unei gargarite adevarate. Cristina, uneori este mai usor sa fii divortata. Dar cand ai doi copiii minunati langa tine, banuiesc ca ades uiti amaraciunile vietii. Seara, cand ii privesti dormind, nu ai acest sentiment? Sa iti traiasca si sa te bucuri de toate bucuriile pe care ti le pot aduce copiii. Parintii tai sa-ti fie mereu alaturi, sanatosi.
Ti-am adus o lalea, un semn din partea mea.



Replica: Fii by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 22-10-2008


puternica si nu lasa sa te darame nimic. Uneori este mai bine asa. Iar cel ce-ti va fi sortit va veni singur la tine, nu trebuie sa-l cauti tu. Noi suntem aici ori de cate ori iti va fi greu, aici iti poti deschide inima si noi te vom imbarbata. Mult noroc!


Replica: Va multumesc din suflet, by Dosinescu Cristina (51 mesaje), la 23-10-2008


tuturor pentru imbarbatarile aduse. Pot sa va spun ca desi este foarte greu, eu sunt multumita si fericita. Copii imi aduc numai bucurii si atunci cand ii privesc simt ca prind puteri si pot sa o iau de la capat indiferent cat de greu ar fi.

O imagine cu piticii mei.



Replica: Cristina, by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 23-10-2008

ai doi pitici minunati! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei, - esti cu adevarat bogata, chiar daca te chinui acum, mai tarziu ai sa fii rasplatita inzecit.
Te rog sa nu renunti si sa deschizi un serial Ruga. N-ai sa regreti!

Multumesc pentru raza de soare, am s-o pun sa-mi lumineze Toamna... mea.



Replica: Cristinica, by olteanu rodica (726 mesaje), la 25-10-2008


sa-ti traiasca boboceii, sa fie sanatosi si tu sa ai parte de toata sanatatea din lumea sa poti sa le fii alaturi, totdeauna. Cum spun si fetele, poate este mai bine asa. Avem o singura viata si nu merita sa o traim urat, de aceea nu vrei sa-ti faci viata un picut mai frumoasa fiind alaturi de noi cu un serial la Ruga?

Multi pupici pentru pitici.


Replica: Cristina, bine ai venit by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 25-10-2008


printre noi, si tine minte ce nu te doboara, te intareste, deci tu esti o mamica puternica si fericita alaturi de frumusetile tale. Te asteptam cu serialul tau, va fi o placere sa lucrezi alaturi de noi.



Replica: Cristina, by tanasa clementina (293 mesaje), la 25-10-2008

bine ai venit in familia noastra, speram sa te simti bine in compania noastra. Sa iti traiasca copilasii si sa fi fericita alaturi de ei. Te asteptam cu mici seriale.

_________________
Elena - Gargarita-din–Nori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania