Acum este 29 Mar 2024, 07:50

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 09:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Noi 2006, 07:31
Mesaje: 355
Nume forum:1
Rraluca, de ce cu 2 R? Ti-as face o urare de bun venit, dar nu pot creea un topic pentru tine pana nu rezolvi problema ta. Cred ca incalci niste reguli si risti sa ti se blocheze contul.

_________________
Cornelia - Adevarata prietenie este ca sanatatea; valoarea ei este rar apreciata, pana cand ai pierdut-o.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 10:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5285
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Rraluca cu 2R pentru ca acesta este numele meu.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 10:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Noi 2006, 07:31
Mesaje: 355
Nume forum:1
Imi place ideea la nume.

Fii atenta cum scrii titlurile la topice. Vezi cum le-au scris si celalalte fete. Nu se pune punct in titlu (v. Colectia...).
Nu uita ca semnele de punctuatie sa fie lipite de ultima litera. Arata tare neglijent, altfel.

Te pup.

_________________
Cornelia - Adevarata prietenie este ca sanatatea; valoarea ei este rar apreciata, pana cand ai pierdut-o.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 13:03 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4559
Nume forum:1
Regulile sunt valabile pentru toata lumea. In contul tau nu sunt trecute decat judetul si localitatea de resedinta si un nume modificat dupa bunul plac.
Cu parere de rau, ai ban pe forum de o zi pana completezi informatiile corespunzatoare si te acomodezi cu forumul pentru a sti cum se fac postarile, in ce sectiune, cu ce titlu si cum se scrie corect informatia in titlu pentru a nu distona cu restul informatiilor.
Celalalt topic este inchis deocamdata.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 14:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5285
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Imi cer scuze inca o data. Numele este al meu, dar nu reusesc sa completez la date personale pentru ca mi se spune adresa de e-mail este in baza de date, cu toate ca este adresa mea de e-mail.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Ultima oara modificat de Admin pe 06 Iul 2010, 17:45, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 06 Iul 2010, 15:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Noi 2006, 07:31
Mesaje: 355
Nume forum:1
Intri in contul tau, de pe site, cu Cont utilizator si Parola. Dupa ce ajungi acolo, faci toate modificarile necesare, adica, adaugi informatiile de care este nevoie si apoi salvezi.
Astfel, toate informatiile raman in contul tau. Nu poti sa te inregistrezi cu aceeasi adresa de e-mail. Eu iti doresc doar succes.

Atentie, dupa virgula se bate pauza ca sa putem citi mai usor ceea ce scrii.
Si cred ca nu aveai voie sa scrii daca esti banata (ai interzis) o zi. Sa speram ca Adminica va inchide un ochi se va face ca nu a vazut.

_________________
Cornelia - Adevarata prietenie este ca sanatatea; valoarea ei este rar apreciata, pana cand ai pierdut-o.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Alba ca zapada si cei sapte pitici - goblen lucrat de Timea
MesajScris: 13 Iul 2010, 00:03 
Neconectat

Membru din: 12 Iul 2010, 23:56
Mesaje: 3
Foarte fain. As dori si eu sa-l lucrez pentru cel mic.


Ultima oara modificat de Admin pe 13 Iul 2010, 07:04, modificat 1 data in total.
Corectat - exces de semne de exclamare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Aug 2010, 22:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Aug 2010, 22:32
Mesaje: 36
Locatie: Bârlad
Nume forum:1
Draga Viorica,

Si eu sunt noua pe forum, n-am mai scris nicaieri pana acum, insa eu am lucrat Jessica acum cativa ani si te pot ajuta cu diagramele. Nu stiu daca pot posta adresa mea de mess, dar daca esti interesata lasa-mi un mesaj ca sa stiu cum sa te pot contacta.

_________________
Cine are un prieten bun, nu mai are nevoie de oglinda.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Aug 2010, 22:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Apostu Elena-Mihaela scrie:
Draga Viorica,

Si eu sunt noua pe forum, n-am mai scris nicaieri pana acum, insa eu am lucrat Jessica acum cativa ani si te pot ajuta cu diagramele. Nu stiu daca pot posta adresa mea de mess, dar daca esti interesata lasa-mi un mesaj ca sa stiu cum sa te pot contacta.
Fii bine-venita in acest minunat forum!
Am vrut sa-ti deschid un topic aparte cu un mesaj de bun-venit, dar adevarul este ca nu prea stiu cum se face. Oricum, sper sa mai intri pe aici, este un spatiu foarte placut, unde toate impartasim frumoasa pasiune a goblenului.

Forumul ca atare este impartit in mai multe sectiuni. De exemplu, categoria Ladita mea, unde poti sa postezi ce modele ai cumparat, dar inca nu le lucrezi, apoi este categoria De la set la goblen lucrat, unde poti sa ne arati in lucru un anumit model si tot asa.
Citeste Regulamentul. Este foarte importanta o buna exprimare si scriere pe forum, ca de altfel si alte informatii utile ce le vei gasi in cadrul acestuia.

Sa ai o zi frumoasa!

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania