Acum este 28 Mar 2024, 10:21

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Aug 2010, 22:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Aug 2010, 22:32
Mesaje: 36
Locatie: Bârlad
Nume forum:1
Multumesc pentru ajutor. Eu lucrez goblen de vreo 7-8 ani, poate chiar mai mult. Am lucrat multe modele de la Rogoblen. O parte din ele le-am daruit din tot sufletul, unele asteapta sa fie inramate, altele sunt in lucru si cateva asteapta sa fie incepute. De forum stiam de mult timp, l-am vizitat de foarte multe ori, v-am urmarit din umbra. In ceea ce priveste exprimarea, stati fara nici o grija, lucrez intr-un domeniu in care se cere perfectiunea in exprimare si nu numai.
Doamne ajuta si sa auzim numai de bine.

_________________
Cine are un prieten bun, nu mai are nevoie de oglinda.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 26 Oct 2010, 08:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2010, 11:48
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Buna dimineata, am o mare rugaminte la voi!
Mi-am completat toate datele! Nu stiu ce anume ar putea fi necompletat!
Referitor la nume, asa ma numesc, Lucia! Am vazut ca mai este cineva care se numeste Lucia, tocmai din acest motiv m-am denumit "Leiiana"
Referitor la avatar, este o poza cu tortul de ziua mea care se paote vedea are si lumanari pe el, imi vine greu sa cred ca mai exista un avatar identic.
Vin cu rugamintea de a ma indruma sa fiu in regula cu toate datele, sa pot fi alaturi de voi.
Multumesc,
Lucia

Nota Admin:
Datele personale trebuie introduse de pe site (Contul meu).
Leiiana va ramane numele de sub avatar pentru a nu se creea confuzii.
Avatar: exista un avatar cu tort gargarita, dar nu are lumanari deasupra. Daca iti doresti, poti alege imaginea proprie drept avatar, dar numai dupa ce apar completarile in Contul meu.
Iti doresc succes.

_________________
Prietenia este iubire fără aripi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 26 Oct 2010, 08:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Leiiana, daca ai completat toate datele de inregistrare de pe site, nu de pe forum, atunci trebuie sa ai doar un pic de rabdare pana cand TTT verifica si iti deblocheaza topicul.
Avatarul si semnatura le vei primi din partea administratorului in momentul in care ne vei prezenta ceea ce ai in lucru (la De la set la goblen lucrat) sau eventual ceea ce ai lucrat de la Rogoble (in Femeia legenda).
Pana atunci poti zbura un pic pe forum pentru a te familiariza cu gradina noastra.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 26 Oct 2010, 09:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7274
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Oprescu Luci scrie:
Buna dimineata, am o mare rugaminte la voi!
Mi-am completat toate datele! Nu stiu ce anume ar putea fi necompletat!
Referitor la nume, asa ma numesc, Lucia! Am vazut ca mai este cineva care se numeste Lucia, tocmai din acest motiv m-am denumit "Leiiana"
Referitor la avatar, este o poza cu tortul de ziua mea care se paote vedea are si lumanari pe el, imi vine greu sa cred ca mai exista un avatar identic.
Vin cu rugamintea de a ma indruma sa fiu in regula cu toate datele, sa pot fi alaturi de voi.
Multumesc,
Lucia

Nota Admin:
Datele personale trebuie introduse de pe site (Contul meu).
Leiiana va ramane numele de sub avatar pentru a nu se creea confuzii.
Avatar: exista un avatar cu tort gargarita, dar nu are lumanari deasupra. Daca iti doresti, poti alege imaginea proprie drept avatar, dar numai dupa ce apar completarile in Contul meu.
Iti doresc succes.
Leiiana, bun venit in Gradina. Pentru ca profilul sa fie complet, trebuie sa completezi si datele personale (numele si adresa complete) din prima pagina a site-ului.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 26 Oct 2010, 10:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2010, 11:48
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Multumesc foarte mult, tuturor.

_________________
Prietenia este iubire fără aripi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Oct 2010, 09:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2010, 11:48
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Oprescu Lucia scrie:
Multumesc foarte mult, tuturor.
Am o mare rugaminte la voi. Vreau sa stiu daca sunt in regula sau nu. Am postat un mesaj cu subiectul "Frezii" care vad ca este inchis, am rugamintea de a ma indruma ce trebuie sa fac. Deschid altul sau trebuie sa astept sa mi se deblocheze mesajul?

_________________
Prietenia este iubire fără aripi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Oct 2010, 10:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Leiiana, s-ar parea ca acum esti in regula. Sunt sigura ca in curand vei primi ok-ul si de la Admin. Eu zic sa astepti sa se deblocheze topicul. Pana atunci iti doresc zbor placut prin gradina.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Oct 2010, 10:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2010, 11:48
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Multumesc din tot sufletul pentru indrumare.
Sa aveti spor la ac!

_________________
Prietenia este iubire fără aripi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 27 Oct 2010, 11:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2010, 11:48
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Oprescu Lucia scrie:
Multumesc din tot sufletul pentru indrumare.
Sa aveti spor la ac!
Mii de multumiri!

_________________
Prietenia este iubire fără aripi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fara datele personale completate nu se poate scrie pe forum
MesajScris: 07 Mai 2014, 17:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Monica, iti multumesc pentru toate corecturile facute dupa mine si ca ma faci sa nu ma simt penibila.
Imi cer scuze si sper ca parfumul liliacului meu sa te faca sa ma ierti.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania