Acum este 27 Iun 2026, 20:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 20 Dec 2011, 11:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Parada anemonelor

Buna ziua, tuturor.
Am inceput si eu acest goblen. Sper sa il termin curand.
Spor la lucru tuturor!


Bun venit, Bela!
Ai primit numele acesta in contextul in care pe forum mai exista persoane cu numele Gabriela.

Te rog sa citesti regulamentul ca sa te familiarizezi cu regulile de pe forum si cu modul de scriere (am corectat eu textul tau).
Iti indic ca aici sa te prezinti. Poti sa duci goblenurile lucrate la Colectia mea (v. Femeia legenda), pe cele in lucru intr-un topic cu numele tau la De la set la goblen lucrat, iar la Ladita mea de zestre (intr-un topic nou cu numele tau) pe cele nelucrate. Urmareste cum au scris titlurile celalalte forumiste pentru a nu gresi. Succes!

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 20 Dec 2011, 17:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Bun venit in gradina noasta, Bela.
Zbor lin si lung iti doresc.
Pupici.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 20 Dec 2011, 17:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Bun venit, Bela. Iti doresc un zbor lin in aceasta gradina minunata.


_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 20 Dec 2011, 23:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Bine ai venit, Bela!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 21 Dec 2011, 00:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1103
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bine ai venit, Bela! Iti doresc zbor lin si spor la lucru.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 21 Dec 2011, 22:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Bun venit, Bela!
Un zbor placut, alaturi de noi!
Cu drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 22 Dec 2011, 08:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Buna ziua,

Multumesc tuturor pentru primirea calduroasa. Lucrez de peste 17 ani goblenuri, dar doar acum m-am hotarat sa intru si pe forum.

Multumesc Monicai pentru numele de gargarita dat, este preferatul fetitei mele, Emilia, din Frumoasa si Bestia.

Va voi atasa si lucrul in scurt timp.

Va doresc la toate un Craciun Fericit si multe multe cadouri sa gasiti sub brad, de la Mosu'.

Cu drag.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 22 Dec 2011, 23:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Bela, ce frumos nume ti-a ales Monica.
Bun venit si te asteptam printre noi cat mai des.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 23 Dec 2011, 09:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bina ai venit, Bela! Spor la cusut!

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bela - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 26 Dec 2011, 20:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Bine ai venit draga Bela. Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania