Acum este 25 Iun 2026, 11:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 08:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Votul meu tot spre Rodica merge, e o femeie plina de intelegere, tandrete si nu in ultimul rand asa cum zice ea (mananca goblenul pe paine). Ea ne arata cat de draga ne este acesta pasiune. Ea da start la lucru, te face sa tii pasul cu ea.
Felicitari, ai manute de aur.
O inbratisare calda din partea mea.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2009, 23:15
Mesaje: 265
Nume forum:1
Mihaela, cata dreptate ai! votul merge tot spre Rodica.

Bicuta, pup manutele tale.

_________________
Camelia - Gargarita Floare-de-Camelie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 11:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
GLIGA TITA scrie:
Votul meu tot spre Rodica merge, e o femeie plina de intelegere, tandrete si nu in ultimul rand asa cum zice ea (mananca goblenul pe paine). Ea ne arata cat de draga ne este acesta pasiune. Ea da start la lucru, te face sa tii pasul cu ea.
Felicitari, ai manute de aur.
O inbratisare calda din partea mea.
Mihaela, ma bucur ca ti-am lasat aceasta impresie. Crede-ma, ca nu-mi este nici mie usor sa tin pasul cu voi. Daca nu ati fi voi nici eu nu as avea acelasi spor. Faptul ca sunteti aici, ca impartasim aceeasi pasiune, ma impulsioneaza.
Multumesc, Camelia.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 15:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Votul meu merge catre Rodica. Nu mai am cuvinte, au spus totul celelalte gargarite.
Felicitari, ai doua maini fermecate.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 16:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Multumesc, Carmen. Si tu esti o gargarita tare harnicuta.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 16:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Votul meu in aceasta saptamana merge catre Rodica.
Felicitari, cred ca iti este bine meritat acest titlu.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 17:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Imi cer scuze, am recitit regulamentul si nu pot vota in aceeasi luna de doua ori aceeasi gargarita.
Asa ca votul meu de saptamana aceasta se indreapta catre Clementina.
Este o iubitoare a goblenului.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 23 Mai 2010, 20:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Carmen, multumesc din suflet pentu votul acordat.
Sunt o gargarita ca ori care alta, care posteaza cate un episod pe saptamana, caci atat imi permite timpul sa lucrez si nu ma pot egala nici cu Rodica nici cu Dani, dar nici cu tine.
Pupici si o imbratisare de la mine.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 24 Mai 2010, 13:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2004, 07:52
Mesaje: 190
Nume forum:1
Clementina, te-as vota pe tine, dar votul meu s-ar pierde, in aceasta saptamana pentru ca se pare ca majoritatea gargaritelor a votat altfel. Asa ca pe tine te pup si te imbratisez, ca si pe tine, Bica, iar votul meu merge catre Rodica care mi-e draga pentru ca... mi-e draga(!).

_________________
Andreeat - O prietenie se naşte mai curand din contraste decat din asemanari.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 24 Mai 2010, 16:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Andreea, votul tau nu se mai incadreaza la saptamana trecuta, asa ca am sa-l iau in considerare pentru aceasta saptamana. Sper sa fi de acord cu decizia mea. In caz contrar. te rog frumos sa nominalizezi alta gargarita.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania