|
Acum este 24 Iun 2026, 13:00
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 12:06 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Votul meu in aceasta saptamana merge catre Maria Nistor. O gargarita cu o colectie foarte frumoasa, cu un spor fantastic la lucrat goblene si cu un gand frumos pentru fiecare dintre noi. Pupici
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Zoica Maniu
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 19:54 |
|
Membru din: 10 Mar 2008, 11:00 Mesaje: 1489 Nume forum:1
|
|
Bineinteles ca o votez cu drag pe Eli!
_________________ Zoica - Gargarita-Gospodina
|
|
| Sus |
|
 |
|
hjyju bngfnhgh
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 19:58 |
|
Membru din: 23 Dec 2009, 22:39 Mesaje: 618 Nume forum:1
|
|
Votul de aceasta saptamana merge spre Raluca Dragut, pentru ceea ce iese din mainile ei, dar si timpul pe care il foloseste la moderarea concursului. Pupici
_________________ Mogin Paraschiva - Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nechita Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 20:00 |
|
Membru din: 03 Mar 2010, 15:07 Mesaje: 919 Locatie: iasi Nume forum:1
|
|
Iulia, felicitari! Rodica, m-ai lasat fara cuvinte. Iti multumesc din suflet, nu m-am asteptat. Am ramas surpinsa cand mi-am vazut numele in acest topic si m-au emotionat tare mult cuvintele tale. Ma bucur din suflet ca ti-am facut aceasta parere si multumesc inca o data. Te pup.
_________________ Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 20:33 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Paraschiva, ma bucur mult de aprecierea ta si iti multumesc pentru vot.
Pupici
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
CHIVU DANA
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 21:07 |
|
Membru din: 23 Feb 2010, 21:34 Mesaje: 2128 Locatie: Morelia, Mexic Nume forum:1
|
|
Bica si Mireille, ati reusit din nou sa ma surprindeti intr-un mod foarte placut si va multumesc. Bica, inca nu sunt gospodina care mi-ar placea mie sa fiu (asa cum sunt femeile din Romania), dar ma rog, printre picaturi mai fac si eu cate o mancare sau curatenie prin casa, - oricum chiar daca am ajutor, casa tot eu o duc. In primul rand, ma intereseaza copiii mei, sotul, apoi magazinul si animalutele mele.
Sa aveti o zi frumoasa, mie mi-ati oferit-o deja prin votul vostru.
_________________ Gargarita-Leoaica tanara, iubirea
|
|
| Sus |
|
 |
|
Camelia Jura
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 21:52 |
|
Membru din: 29 Ian 2009, 23:15 Mesaje: 265 Nume forum:1
|
|
Eli, te votez pentru tot ceea ce reprezinti tu.
_________________ Camelia - Gargarita Floare-de-Camelie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Maria Nistor
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 27 Iul 2010, 22:02 |
|
Membru din: 14 Iun 2005, 19:44 Mesaje: 1881 Nume forum:1
|
|
Multumesc, Deea pentru gandul tau.
_________________ Maria-Venus - Gargarita-Venus
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 29 Iul 2010, 07:55 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Parca mi-e si rusine sa mai postez in acest topic, dar imi fac curaj cerandu-mi scuze ca raspund atat de tarziu. Deea, Maria, va multumesc din suflet pentru voturile voatre de saptamana trecuta si pentru cuvintele frumoase care-mi sunt adresate. Va imbratisez cu drag de gargarita.
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|