Acum este 26 Iun 2026, 15:47

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 599 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 17:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Feb 2009, 08:25
Mesaje: 440
Locatie: Moreni, Dambovita
Nume forum:1
Eu una nu am considerat-o o divergenta. Am considerat ca este doar o discutie pentru a o ajuta pe Alina sa puncteze.
Eu inchei aici discutia pe aceasta tema.
Pupici tuturor.

P.S. Nu cred ca este nevoie sa te retragi, Alexa. Pun pariu ca mai sunt si alte gargarite care lucreaza in punct cruce si care vor dori sa participe la concurs.

_________________
Lenus - Gargarita-Ingerul-de-langa-noi


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 18:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Asa cum a spus si Lenus, nu a fost o divergenta ci fiecare am incercat sa gasim o solutie care sa nu afecteze pe nimeni. De asemenea consider ca nu trebuie sa te retragi, Alexa.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 18:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Alexa, nu este cazul sa te retragi. Eu le-am rugat pe fete sa ma ajute pentru ca nu stiam cum sa fac. Cel mai corect este sa te punctez in functie de cm2 lucrati, cum a zis Onuta. Deci, atunci cand o sa il termini o sa ai 400 de cm2.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 18:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
As dori sa intru in concurs si cu modelul Ikebana cu crini.

Panza

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 18:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Bine, Dani.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 18:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Alina, am observat ca inca nu ai punctat finutul pe care l-am adaugat in ladita (Castel in noapte). Nu se puncteaza daca l-am primit cadou si nu l-am cumparat?

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 19:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
OK, Alina, 400 sa fie. Pana vineri sper sa il termin.
Imi cer scuze daca am fost rautacioasa in replici mai devreme.
As vrea sa mai intru cu inca un model in concurs Miniatura Maica si Fiul, dar de data aceasta va fi lucrat cu alte nuante. Nuante alese de Tony si Ciprian.




_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 19:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Alexa, abia astept sa vad miniatura lucrata cu alte culori. Se pare ca este luna creatiei.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 19:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Apr 2010, 21:11
Mesaje: 24
Locatie: Zalau
Nume forum:1
As dori si eu sa particip la concurs, dar nu stiu daca se poate fiind noua pe forum.
Goblenul ales este Chemarea strabunilor.


_________________
Un prieten adevarat iti ridica visele la cer si le face stele.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii aprilie
MesajScris: 09 Apr 2010, 20:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Dani, 15 puncte pentru goblenul Castel in noapte. Oricum il punctam cand faceam tabelul saptamanal, dar ca sa fii tu linistita l-am punctat acum.

Mirela, bine ai venit.

Alexa, nu ai fost rautacioasa in replici si ma bucur ca am lamurit aceatsa problema. Chiar daca si eu am apelat la aceast lucru, nu cred ca este cea mai buna metoda pentru a rezolva o problema sa nu mai participam la concursuri, sa ne retragem. Cred ca suntem niste persoane mature si nu rezolvam in acest mod conflictele dintre noi.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 599 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania