Acum este 24 Iun 2026, 19:17

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 181  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 18:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
In aceasta saptamana au fost lucrati 230cmp.





A fost o placere sa lucrez alaturi de voi.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 18:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Maria, primesti 230 puncte pentru Venetia, primavara.
Ma bucur ca ai participat si iti multumesc.

Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 18:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Contractul?

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 19:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Dec 2004, 06:17
Mesaje: 1048
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Cand am vrut sa postez si ultimul episod din Lacrima cu mir, alaturi de Rondelul rozelor, s-a intrerupt internetul.
Episodul anterior:



Episodul actual - lucrati 65 cmp.



Dragele mele gargarite, mi-a facut o mare placere sa lucrez si sa particip alaturi de voi la acest concurs.
Draga Ralu, te felicit din suflet pentru moderarea acestui minunat concurs.
Va pup dulce.

_________________
Gargarita-Ploaie-de-Maci


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 19:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Ralu, felicitari pentru moderare.
Dragi gargarite, ati fost minunate. Felicitari!
Ma bucur tare mult ca nu au fost neintelegeri si am petrecut inca o luna minunata.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 19:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2010, 12:27
Mesaje: 504
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ikebana cu flori exotice– Episodul 2 lucrati 100 cmp



Ralu, mi-a facut o deosebita placere sa particip la concursul de luna aceasta. Ai fost cea mai buna moderatoare de pana acum. Felicitari!
Dragi gargarite, va multumesc pentru ca alaturi voi am reusit sa cos mai mult. Mi-a facut o deosebita placere.
Va pup si va imbratisez pe toate.

_________________
Gargarita-Raza-Blanda-de-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 19:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Nu este nici contractul, Abriela.

Lili, primesti 65 puncte pentru Lacrima cu mir. Iti multumesc pentru cuvintele frumoase.

Mihaela, iti multumesc pentru aprecieri.

Iuli, primesti 100 puncte pentru Ikebana cu flori exotice.
Si tie iti multumesc pentru aprecieri. Fara voi insa nimic nu ar fi fost posibil.


Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 19:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Eu saptamana aceasta nu am mai lucrat la niciun goblen, dar promit ca recuperez. Mai am o saptamana de munca si apoi intru in concediu. In doua saptamani sper sa termin Crini regali.
Ralu esti o moderatoare super. Mi-a placut concursul acesta foarte mult, mai ales indiciile. O seara buna!


Incerc si un raspuns la indiciu: inscrierea la scoala.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 20:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Sau un copil?

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 31 Iul 2010, 20:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Amintiri ruginii

Episodul initial:



Episodul acestei saptamani:



Eu estimez ca am lucrat aproximativ 103 cmp.
La Florala marina nu am cusut nimic.

Ralu, ma bucur ca am decis sa particip la acest concurs, m-am simtit bine alaturi de tine si de celelalte gargarite.
Va pup si va imbratisez pe toate.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 181  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania