Acum este 26 Iun 2026, 12:43

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 543 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 55  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 07 Mai 2010, 15:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Sonia, raspuns corect. Ai primit 1 (un) punct.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 07 Mai 2010, 15:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Multumesc.

Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 07 Mai 2010, 22:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2010, 12:27
Mesaje: 504
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Avand in vedere ca mi-am terminat restantele, voi intra in concurs si cu

Frezii - Episodul 1 Lucrati 0 cmp


_________________
Gargarita-Raza-Blanda-de-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 06:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2009, 09:38
Mesaje: 306
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Ce lucru ciudat, ce sentiment ciudat am in acest moment. Chiar nu mi-l pot explica! Am deschis calculatorul, am citit mesajul Iulianei, dorinta ei de a continua acest concurs cu modelul Frezii si brusc, am o senzatie de bucurie, de apropiere fata de Iuliana. Nici nu stiu cum sa descriu aceasta traire. Lucrez si eu la acest model. Oare de aici sa vina aceasta senzatie?
O zi minunata, tuturor.

_________________
Gargarita Dansul-Macilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dosinescu Cristina scrie:
• In perioada 1- 8 mai fiecare gargarita doritoare este invitata sa trimita fotografii proprii pentru prima tema a concursului - Natura, primavara - pe adresa de mail a concursului, concurs.ttt@gmail.com

• In data de 9 mai 2010 voi afisa fotografiile trimise pentru prima tema notate asfel: fotografia 1, fotografia 2, etc. Fiecare gargarita este invitata sa-si aleaga fotografia favorita si sa specifice acest lucru, acordandu-i 5 puncte.
Gargarite harnicute, la redactarea regulamentului am facut o eroare de calcul. Ideea mea era sa trimiteti fotografiile pana duminica seara a fiecarei saptamani, dar din neatentie am scris data de sambata. Imi cer scuze pentru acest inconvenient.
Deci, va astept cu fotografii pana maine seara la ora 24:00, iar afisarea lor va avea loc luni dimineata.

PS: In acest weekend voi lipsi de pe forum, dar nu va faceti griji, clasamentul provizoriu va fi afisat la timp.

Va multumesc pentru intelegere si va urez un sfarsit de saptamana cat mai insorit.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Popa Alina scrie:
Ce lucru ciudat, ce sentiment ciudat am in acest moment.Chiar nu mi-l pot explica!
Alina, ai inceput sa traiesti si sa simti ca o adevarata gargarita.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Cristina, cred ca ar fi util de precizat si numarul de 3 (trei) fotografii pe care le pot trimite gargaritele.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Da, Dani. Se pot trimite maxim 3 (trei) fotografii. Am mai specificat acest lucru in topic, iar gargaritele care au trimis fotografiile pana in acest moment, au citit cu atentie topicul si au tinut cont de micile adaugiri facute pe parcurs.

Uneori din dorinta de a face ca totul sa fie perfect, ne mai scapa mici greseli, greseli pe care le putem indrepta numai impreuna.

Inca o data va multumesc pentru implicarea voastra si pe intelegere.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2010, 12:27
Mesaje: 504
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Alina, sper sa te prind din urma.

_________________
Gargarita-Raza-Blanda-de-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii mai
MesajScris: 08 Mai 2010, 09:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Cristina, imi cer scuze, dar cred ca mai trebuie clarificat un lucru.
La concursurile anterioare era specificat ca gargaritele care trimet fotografii nu pot vota propriile fotografii.
Se mentine aceasta regula si luna aceasta?

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 543 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 55  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania