Acum este 26 Iun 2026, 00:10

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 313  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 

Cine sa modereze in continuare concursul de la 1 iulie 2025?
Chestionarul s-a inchis pe data de 29 Iun 2025, 18:21
Alinus 67%  67%  [ 6 ]
IuliiaB 33%  33%  [ 3 ]
Voturi totale : 9
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 11:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Dragi gargarite nici nu stiu daca sa imi mai ofer disponibilitatea pt moderare, din moment ce nu am suportul gargaritelor.
Ada-Elena, imi pare foarte rau pentru problema cu laptopul.
Abriela esti o super gargarita.
Va imbratisez cu mult drag.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 11:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2012, 10:08
Mesaje: 3772
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga Adelina, sunt sigura ca vei avea sprijinul gargaritelor. Cel putin, sprijinul meu il vei avea.
Te imbratisez cu drag,

_________________
Adria - Gargarita-Gherbera-de-Cristal


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 12:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Dragi gargarite, eu sunt dispusa sa moderez concursul.

Cu drag,

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 13:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1218
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Draga Rodic, ma bucur sa fiu prima care te sustine in moderarea concursului de anul viitor. Succes!

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 14:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Rodic pentru moderarea concursului ai sustinerea mea.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 14:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Adelina, ma simt obligata sa iti spun motivul pentru care nu ai sustinerea mea la moderarea concursului.
In anul 2015 ai fost foarte ocupata si nu ai avut timp sa cosi sau sa ne arati ce cosi (de fapt cred ca din 2014 nu ne-ai mai aratat ce cosi).
Faptul ca timpul iti este limitat in ceea ce priveste goblenul ma duce cu gandul ca moderarea concursului de cusut ar fi un mare efort pentru tine.
Gargaritele care au moderat sau au candidat la moderarea concursului de cusut au reusit, pe langa activitatile de zi cu zi, sa coasa destul de mult, sa ne arate luna de luna ca au avut grija ca pasiunea lor sa nu fie data uitarii.
Te imbratisez cu drag si te astept in gradina cu proiecte noi. Si iti promit ca la urmatoarea transa de moderare o sa ai sustinerea mea.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 15:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Draga Irela, iti inteleg motivatia, si nu o comentez.
Iar in privinta moderatului, nu este vorba ca nu am timp. Am un servici de asa natura incat 10 ore pe zi sunt "non stop" cu laptopul in fata. Tocmai acesta era motivul pentru care imi doream sa moderez. Sa ma simt gargarita din nou, chiar daca nu reusesc sa mai cos, din mai multe motive. Pe Ada-Elena o sustineam din tot sufletul, pentru ca este foarte frumos sa incerci sa moderezi pentru prima oara.
Dar daca moderarea concursului include coasere si participare, atunci imi cer scuze si imi pare rau ca am intervenit.
Va spun cu mana pe inima ca m-am simtit exclusa. Va dau dreptate ca nu am mai intrat sa comentez la modele, sa arat daca mai pun o musca sau nu, dar poate si de rusine ca nu am reusit sa mai cos, am stat doar si am citit.
Va imbratisez si va rog sa imi iertati indrazneala de a vedea cum se modereaza si apreciaza fiecare musca asternuta. Imi amintesc cu drag de timpul cand imi permiteam acest rasfat.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 15:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Nu as vrea sa rezulte la sfarsit de an o polemica, dar din nou ma simt datoare sa argumentez spusele mele.
Dragele mele gargarite, forumul nostru nu este doar un loc in vastul virtual, este parte din noi, parte din viata noastra, parte din bucuriile si tristetile noastre.
Voi nu ati simtit ca forumul nostru drag este intr-un impas? Nu ati simtit ca nu mai este zumzetul de alta data al gargaritelor? Ca multe dintre noi intram aici doar sa citim si nu lasam o urma a pasilor nostri in gradina?
Eu am simtit acest lucru de ceva timp si ma doare.
In zilele de duminica si sarbatori imi place sa citesc ceea ce gargaritele ne-au impartasit. De-ati sti cat de multe am invatat aici. Si le multumesc din suflet gargaritelor care au lasat in urma toate aceste invataturi.
Draga mea Adelina, sa stii ca si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine. In ultimele doua luni muncesc zilnic mai bine de 12 ore, alerg de la un loc de munca la altul si ma doare atunci cand intru pe forum si doar citesc.
Nu este vorba doar de daca mai pun o musca sau nu (ironia ta m-a atins cu toate ca nu meritam. Dar m-am obisnuit cu felul tau de a fi si, in virtutea a ceea ce am invatat aici, iti trimit o imbratisare calda).
Este vorba despre FORUM, despre viata noastra una alaturi de cealalta.
Si daca tot am atins coarda, va invit ca in anul ce vine sa incercam sa redam viata forumului nostru drag.
Va imbratisez pe toate si imi cer mii de scuze daca am lezat intr-un fel sau altul.
Cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 20:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2013, 17:26
Mesaje: 978
Nume forum:1
Draga Rodic ai si sustinerea mea.

_________________
Kina - Gargarita-Rochita-Randunicii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 28 Dec 2015, 21:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Dragi gargarite, pasesc si eu timid si imi anunt disponibilitatea pentru moderarea concursului anual.
Sper sa nu supar pe nimeni.
Imi este un pic teama ca nu ma voi descurca cu realizarea tabelului de la sfarsitului fiecarei luni, dar imi plac provocarile.
Sarbatori linistite tuturor!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 313  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania