Acum este 26 Iun 2026, 08:43

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 05 Mai 2010, 19:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2010, 12:27
Mesaje: 504
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Paradisul uitat
Lacul florilor
Lac de munte
Lacul paradisului


Felicitari gargaritelor TTT.

_________________
Gargarita-Raza-Blanda-de-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 05 Mai 2010, 19:47 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2005, 00:35
Mesaje: 453
Locatie: Constanta
Lacul inflorit


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 05 Mai 2010, 20:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Aug 2005, 00:01
Mesaje: 54
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Mireasma vacanței
Vacanță de vis

_________________
Nu putem trai fara prietenie, dupa cum nu putem trai fara apa si foc.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 05 Mai 2010, 23:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Chiar daca este tarziu si abia reusesc sa-mi tin ochii deschisi, nu m-am putut abtine sa scriu cateva randuri despre bucuria care o simt cand vad cum rezoneaza sufletele noastre de gargarite.

Cand am intrat aici, am avut aceeasi reactie ca si Clementina, stiind ca am postat si eu aceeasi imagine din viitorul model TTT. Tot cautand prin topicul V-ar placea?, am ramas surprinsa ca Fleur au bord de la Riviere de Louis Aston Knight, o pictura care mi-a placut atat de mult si tot atat de mult sa devina un nou model, uitasem sa o postez.
Nu va dati seama cat de fericita am fost (si abia acum am inteles pe deplin starea de spirit a Clementinei), cand mi-am vazut dorinta implinita.
O alta tentativa de a posta aceasta imagine a fost in topicul creat de Ioana, Casa vacantelor, pentru ca imi parea imaginea perfecta in acel topic, dar pana la urama am renuntat.
Si uite care a fost motivul renuntarii mele, surpriza din aceasta zi.
Multumesc, ca inca o zi se incheie in bucurie alaturi de voi
Multumesc TTT.
Multumesc creatoarei (MMACI?).
Iar pentru tine, Monica, aceeasi imbratisare calda.



P.S. Monica, nu uita sa ma pui si pe mine in lista dupa Clementina ca acelasi sentiment il probez si eu in acest moment.

Anca, ai intuit corect. Este MMACI.
Aston Knight este una din iubirile noastre, dar nu-i venise timpul.
Mereu aceeasi imbratisare calda de la mine, atat pentru tine cat si pentru Claudia ta.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 05 Mai 2010, 23:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Iar acestea fiind spuse, titlul propus de mine este:
Casuta amintirilor de langa lac

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 06 Mai 2010, 12:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Este atat de frumos si linistitor, este ca o oaza, de aceea vin cu:
Oaza sufletutui
Linistea raului
Liniste ascunsa
Ascunzatoarea
Feliciatari creatorilor, ma dati gata cu peisajele!

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 06 Mai 2010, 13:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Splendori ingemanate

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 06 Mai 2010, 13:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Nalbe pe lac

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 06 Mai 2010, 13:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Casa amintirilor pe lac

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Lacul amintirilor
MesajScris: 06 Mai 2010, 13:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Solitudine
Locul intalnirilor secrete

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania