Acum este 27 Iun 2026, 08:21

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Concurs - fotografiile lunii august 2009
MesajScris: 03 Noi 2009, 11:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Concurs - fotografiile lunii august 2009 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009

Pentru ca sunt doar trei fotografii, va invit sa votati o singura imagine.


Replica: Foto nr. 1 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009

Rodica Olteanu

Mica descriere a fotografiei:
Baile Felix, Rezervatie naturala de lotusi.
Ce-i mai frumos decat natura? Acest raspuns il stiu numai cei ce o descopera, asa ca ar fi bine ca, din cand in cand, sa o descoperim cu totii si sa luptam pentru mentinerea frumusetii ei.
Acest peisaj mirific este ca o oaza de liniste, descoperit de fiica mea si merita vazuta de toata lumea. Am postat aceasta fotografie pentru a impartii frumusetea naturii cu voi.




Replica: Foto nr. 2 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009

Elena Popescu



Replica: Foto nr. 3 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009

Marieta Rasa



Replica: Acestea by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009

sunt fotografiile.
Se vor acorda 100 puncte gargaritei care iese pe primul loc, 70 pentru locul II, 40 puncte pentru locul III.

Atentie! O gargarita nu-si poate vota propria creatie.
Succes!

Replica: Clasamentul meu este by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 27-08-2009

Foto 1-locul I
Foto 3-locul II
Foto 2-locul III

Replica: Votul meu by Bica Nistor (1427 mesaje), la 27-08-2009

1 = 1
3 = 2
2 = 3

Sunt de acord ca a doua imagine ne reprezinta, dar nu este in tema concursului.

Replica: Votul meu. by tanasa clementina (1372 mesaje), la 27-08-2009

Locul 1 - 1
Locul 2 - 3
Locul 3 - 2

Replica: Imi place prima fotografie! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 27-08-2009

Asa ca locul 1- foto 1.

Replica: Fiind, by PRICOP PETRONELA (45 mesaje), la 27-08-2009

fana florilor indraznesc sa votez si eu dupa cum urmeaza:
Locul 1 - foto 1
Locul 2 - foto 3
Locul 3 - foto 2

Replica: Votez by Malin Antonia (81 mesaje), la 28-08-2009

Locul 1=1
Locul 2=3
Locul 3=2

Replica: Stop vot by Onuta O (1355 mesaje), la 31-08-2009

Clasament:
Locul I - foto nr. 1 - Rodica Olteanu primeste 100 puncte.
Locul II - foto nr. 3 - Marieta Rasa primeste 70 puncte.
Locul III - foto nr. 2 - Elena Popescu primeste 40 puncte.

Replica: Imi by Mona J (805 mesaje), la 31-08-2009

pare rau ca nu am vazut topicul acesta pana acum si nu am reusit sa votez. Oricum, felicitari participantelor.

Marieta, vroiam sa te intreb ce copacel ai fotografiat? Era un maces?

Replica: Eu cred by Lenus P (692 mesaje), la 31-08-2009

ca este un mar, Mona.

Replica: Felicitari, gargaritelor! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 31-08-2009

Replica: Multumesc, by olteanu rodica (1159 mesaje), la 31-08-2009

tuturor gargaritelor care si-au rupt din timpul lor sa voteze.

Replica: Draga mea, by RASA MARIA (139 mesaje), la 01-09-2009

Mona, este un mar atat de incarcat cum n-am vazut niciodata.

Replica: Parca by Mona J (805 mesaje), la 01-09-2009

nu-mi venea sa cred ca este un mar. De aceea te-am si intrebat.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania