Acum este 25 Iun 2026, 00:34

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 723 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 73  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 09:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Rodica, o perioada am sa lipsesc de pe forum. La mine, acasa, nu voi mai avea acces la internet, dar as vrea sa particip in continuare la provocare, daca se poate. Adica, sa posez cand are sa se remedieze problema internetului sau cand mai ajung pe la ai mei. Tu dai un raspuns si eu cand fac rost de net intru, caut si gasesc raspunsul tau. Multumesc.
Fetelor, tare frumoase episoade ati adus, o incantare pentru ochi.
Spor la treaba!

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 11:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Alexa, vointa ta de a fi alaturi de gargarite in provocare este demna de admirat si nu cred ca vreuna din voi ar avea ceva de comentat daca nu postezi foarte des. Din cate am inteles eu (si o rog pe Rodica sa ma corecteze daca nu am dreptate) poti posta si un singur episod pe luna si daca nu poti sa faci acest lucru (asa cum este si cazul tau) anunti si nu iesi din provocare.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 16:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Oct 2005, 14:18
Mesaje: 595
Nume forum:1
Dragele mele, Gargarite,

Ma bucur sa ma pot alatura voua in acest concurs. Si iata ca vin cu un prim episod:


_________________
Steluta - Gargarita-Stea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 16:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Dani, frumoase sunt 'miresele'.
Steluta, aproape se arata si ingerul pazitor.
Alexa, este exact asa cum zice Cristina.
Daca nu poti posta un episod timp de o luna, te rog macar sa scrii un mesaj.
Spor la lucru, dragelor!

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 19:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Steluta, ma bucur ca ai revenit. Si vad ca ai venit cu forte proaspete. Nu mai este mult si vedem ingerul. Aripioare la ac!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 21:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Iul 2006, 00:26
Mesaje: 118
Nume forum:1
Este mai greu de urmarit episoadele voastre, asa amestecate, dar scopul (atat de frumos!) scuza mijloacele.
Spor la acusoare, Gargaritelor dragi!

_________________
Amalia - Am invatat ca nu este nevoie sa schimbam prietenii daca intelegem ca prietenii se schimba.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 21:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Un episod din Maica. Nu stiu de ce, dar in ultimul timp cam bat pasul pe loc parca. Tare mi-as dori sa-l termin de Craciun.


_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 03 Dec 2009, 22:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Mona, nu bati pasul pe loc. Se vede cat de mult ai avansat de la ultimul episod. Aripioare la ac iti doresc sa-l termini pana de Craciun.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 04 Dec 2009, 09:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2007, 22:00
Mesaje: 140
Locatie: Alexandria
Nume forum:1
Buna dimineata

Vin si eu cu un mic episod pentru concurs.


_________________
Prietenul sigur il cunosti in imprejurari nesigure.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 04 Dec 2009, 12:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Sep 2006, 15:21
Mesaje: 51
Nume forum:1
Buna fetelor,

In sfarsit reusesc sa adaug si eu inca un episod din Zvon de primavara:



Sper sa va prind din urma,
Roxana

_________________
Prietenii sunt acei oameni rari care te întreabă ce mai faci şi apoi aşteaptă să audă răspunsul.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 723 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 73  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania