|
Acum este 24 Iun 2026, 11:16
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 5 mesaje ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
rautu loredana
|
Subiectul mesajului: Re: S.O.S. - Stapani pentru cocker si caniche Scris: 10 Ian 2011, 20:09 |
|
Membru din: 13 Mar 2010, 19:42 Mesaje: 581 Locatie: botosani,com sulita Nume forum:1
|
|
Saracul, ce amarat este. Mie imi plac nespus de mult animalele, cainii in mod deosebit. Nu s-a specificat orasul in care este cainele, - presupun ca Bucuresti. Ar trebui puse anunturi si pe site-urile specifice. adoptiilor.
_________________ Lora - Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului.
| Ultima oara modificat de Admin pe 10 Ian 2011, 20:19, modificat 1 data in total. |
| Corectat. A se citi Raportul (click pe scrisul rosu) |
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 5 mesaje ] |
|
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|