Acum este 18 Apr 2024, 05:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cadou rucsac personalizat
MesajScris: 07 Dec 2009, 15:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2009, 12:21
Mesaje: 104
Nume forum:1
Cadou rucsac personalizat by PENCU GEORGETA (129 mesaje), la 28-11-2008
Monica, pentru ca te-am botezat Adminica trebuie sa iti dau un miel de Paste.
Dar pana la Paste am si eu o mica intrebare.

Am intrat la Produse personalizate si am vazut un rucsac foarte frumos. Baiatul meu isi doreste foarte mult un rucsac cu imaginea Need for speed Most Wanted.
Initial am vrut sa trimit o fotografie prelucrate de el din joc, dar am zarit rucsacul scris gata si cu o imagine ce ii place lui foarte mult.

Monicelu', daca tot te-am alintat, te rog frumos sa ma ajuti si sa imi spui cum trebuie sa procedez ca sa comand un rucsac identic cu cel de la voi de pe site. Am copiat linkul http://www.rogoblen.ro/op/rucsac_NFS.jpg.

Iti multumesc frumos si astept un raspuns de la tine sau de la colegele tale gargaritele zburatoare.
Cu drag, Georgeta

Replica: Georgeta, by Admin TTT (4020 mesaje), la 28-11-2008

astept un raspuns de la tine sau de la colegele tale gargaritele zburatoare.
Colegele mele, dorm de mult, asa ca iti raspund tot eu, ca imi este drag.
Scrie doleanta ta intr-un mail la comenzi@rogoblen.ro, nu uita sa adaugi adresa pe care vrei sa iti fie livrat rucsacul si in cateva zile este gata.
Avem nevoie de e-mail pentru ca este o procedura peste care nu se trece. Mai avem nevoie si de cateva zile pana il realizam pentru ca sunt multe comenzi, iar Raluk s-a cam delectat cu surprize pentru gargaritele de pe forum. De luni (noi lucram si luni, dar vom avea o vacanta mai lunga la sfarsit de an), Raluk va da o mana de ajutor in plus, asa ca sigur iti ajunge si rucsacul tau mai repede.
Cu un gand bun pentru tine,
Monica

P.S. Mielul sa mi-l trimiti ca stiu eu o pajiste verde la muntele de la Raiul meu, unde mielul ar paste pana la adanci batraneti, ca in povesti.

Replica: Multumesc frumos, by PENCU GEORGETA (129 mesaje), la 30-11-2008
Monica Adminica,

De indata ce am sa am un net mai bun (ca, acum, cand functioneaza, cand mi se intrerupe), am sa il comand. Baiatul meu este un copil minunat si m-a rugat sa va transmit, ca isi doreste rucsacul cand puteti.

Deci, va lasa ragaz de odihna si sa nu va grabiti. Oricand soseste este bine venit. Sa stiti ca asa este si cu mine. Intai imi spune sa ma odihnesc bine, apoi sa il ascult ce doreste si sa imi ocup timpul cum pot dar cu: Odihna, mama, te rog!

Va sarut pe toate incluzand-o si pe Raluk si tot ce misca prin preajma ta. Si florile daca se poate ca tare imi mai sunt dragi.
Cu drag, Georgeta

Replica: Georgeta by Admin TTT (4020 mesaje), la 01-12-2008
de indata ce am sa am un net mai bun ca acum cand functioneaza cand mi se intrerupe, am sa il comand. Baiatul meu este un copil minunat si m-a rugat sa va transmit, ca isi doreste rucsacul cand puteti.

Transmite puiului tau ca, sigur putem realiza rucsacul dorit de el, dar numai in baza unei comenzi (ce contine codul + denumirea produsului precum si adresa de destinatie), putem da unda verde pentru executarea rucsacului.

_________________
Georgeta - Gargarita-Ce frumoasa sunt eu azi!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania