Acum este 28 Mar 2024, 16:31

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Sa va arat ce am primit eu de la Rogoblen
MesajScris: 15 Iul 2009, 14:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Aug 2005, 15:17
Mesaje: 27
Nume forum:1
Sa va arat ce am primit eu de la Rogoblen by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 14-07-2008

si sunt foarte incantata.



Replica: Si inca una by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 14-07-2008

P.S. Este nepotelul meu si le va primi cadou de ziua lui.



Replica: Frumoase by Maria Nistor (4945 mesaje), la 14-07-2008

Ce sunt? Au si o utilitate anume?

Replica: Sunt puzzle-uri by Ileana Miroiu (780 mesaje), la 17-07-2008


personalizate. Arata-ne si fotografia initiala, Emilia. Sa vedem diferenta.
Sa iti traiasca nepotelul bataios!

Replica: Ce nepot frumos ai. by Georgeta Petrea-Manta (141 mesaje), la 17-07-2008

Sa iti traiasca!

Replica: Rogoblen by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 17-07-2008

ofera asemenea cadouri? Si cu ce ocazie?

Replica: Cred ca Emilia by Zircu Vali (192 mesaje), la 17-07-2008


a facut comanda de un puzzle personalizat, Minerva. Stiu pentru ca si eu am facut diverse personalizate la ei. Trimiti imaginea, iti fac un colaj si ti-o imprima pe ce vrei, din ce au ei la personalizate. Eu am facut personalizare pe cani mai ales. Uita-te sus la PRODUSE PERSONALIZATE .

Salutari, piratului sef, Emilia!
Si pe mine m-ar interesa imaginea ta inainte de colaj.

Replica: Va multumesc pentru urari. by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 18-07-2008


Asa este. Am trimis o fotografie cu piratul meu si cei de la Rogoblen au prelucrat-o. Le-am spus si personajul indragit de el si ei s-au ocupat. Sa stiti ca eu si anul trecut i-am comandat o pernuta de satin cu poza lui care a avut mare succes. Mie mi se par mai deosebite obiectele personalizate, mai ales ca el isi doreste un puzzle.

Va trimit si fotografia initiala. Pozele cu jocul sunt mai cetoase pentru ca sunt in folie si nu pot sa le desfac eu.


Replica: E foarte reusit. by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 18-07-2008

Cred ca va fi cel mai frumos cadou.

Replica: Sa-ti by Racovita Adriana (3988 mesaje), la 18-07-2008


traiasca "piratul"!

Replica: Sa iti traiasca by Ioana Manescu (142 mesaje), la 18-07-2008

si sa ai puterea si umorul sa ii tot faci surprize de acest fel. Va veni vremea cand si el iti face tot felul de surprize.

Replica: Da, cu personalizatele, by Silvia Har (620 mesaje), la 18-07-2008


faci cele mai frumoase surprize. Este o surpriza atat de mare pentru cel care primeste asa ceva pentru ca stie ca te-ai gandit la el cand ai cumparat cadoul.
A iesit ceva frumos. Sper sa ii placa si nepotelului tau.
Sa iti traiasca Fat-Frumos cel mic si... pirat!

Replica: Super-surpriza! by Malinescu Anda (68 mesaje), la 21-07-2008

Sa iti traiasca nepotelul!

Replica: Sa-ti by angela draganoiu (430 mesaje), la 21-07-2008

traiasca "piratul"! Este tare dragut.

Sa stiti ca anul trecut am comandat la Rogoblen imbracaminte pentru sticlele de sampanie pentru o nunta: erau o rochie de mireasa cu pariura si un costum de ginere, si au avut un succes nebun. Toata lumea s-a fotografiat cu sticlele mire si mireasa, iar mirii au fost incintati de cadoul spumos.

Replica: Cana mea personalizata by Maria Nistor (4945 mesaje), la 21-07-2008

Este foarte frumoasa si sunt tare mandra de ea. Este pusa la loc de cinste.



Replica: Super canita by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 21-07-2008

Replica: Si by Ileana Miroiu (780 mesaje), la 21-07-2008

in taiorasul acela deschis la culoare esti tu, Maria, nu-i asa?

Replica: Frumoase. by Flori M (323 mesaje), la 22-07-2008

Am vazut si cana Elvirei la Sarbatoritii din aceasta luna. Atentie ca s-au mai adaugat nume in lista sarbatoritilor.

Replica: Super! by Diana Bucur (60 mesaje), la 22-07-2008


Esti slabuta, Maria-Venus daca porti taiorase deschise la culoare... Bravo tie ca te mentii!

Replica: Diana, by Maria Nistor (4945 mesaje), la 22-07-2008

multumesc pentru apreciere, dar sa stii ca taiorul l-am primit imprumut de la TTT. Eu am trimis o fotografie in care imi placea cum a iesit la fata, pentru ca ma cam stramb prin fotografii si am putine acceptabile. Fotografia trimisa de mine. - un bust cu o rochie decoltata cu bretelute (eram venita de la mare si nu prea era reusita vestimentatia). Imaginea este de acum patru ani. Intre timp, am pus cateva kilograme in plus, asa ca nu merit complimentul, dar sunt la dieta.
Sa revin la creativitatea celor de la TTT care nu se lasa pana nu fac sa iasa perfect operele lor. Mi-au dat lacrimile de bucurie cand a ajuns la mine si am vazut-o cat este de frumoasa. Dar, sa ramana intre noi secretul! Cum spuneam, cana este la vedere in vitrina si nimeni nu stie secretul si eu sunt foarte mandra de imagine, chiar fac miracole!
Din nou, multumesc TTT.

Replica: Ce by Bica Nistor (1261 mesaje), la 23-07-2008

poveste frumoasa. Greu am inteles despre ce imprumut era vorba, dar acum, dupa ce am recitit, sunt toata numai zambet. Este un lucru deosebit si te cred ca tii canita la loc de cinste. Si eu m-as impaunat cu asa ceva.
Felicitari! Am inteles ca te-ai lasat de fumat si acum esti si la dieta. Sa iti dea Domnul puterea sa ajungi la kilogramele dorite.

Sa iti traiasca nepotelul, Emilia! Si tu ai un colaj deosebit cu fundal cu corabii.

_________________
Emilia - Gargarita-Bunicuta-de-Pirat-Sef


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania