Acum este 22 Iun 2026, 06:27

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Colectia mea - Rada
MesajScris: 27 Mai 2009, 13:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Colectia mea, Rada, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008

Voi pune goblenurile in ordinea in care le-am facut.

Replica: Iarna, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008



Replica: Iarna, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008


Replica: Pastorala, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008


Replica: Montana, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008


Replica: Hangita, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008



Replica: Venetia, primavara, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008



Replica: Vela in amurg, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008


Replica: Deosebite, by popescu ioana (448 mesaje), la 14-10-2008

Le-ai pus sticla antireflex, Rada? (ce-mi place numele tau!) Tine-o tot asa.
In cat timp le-ai cusut?

Replica: Felicitari, Rada, by olteanu rodica (667 mesaje), la 14-10-2008

pentru colectia ta asa de delicata.
Spor la lucru in continuare si sa lucrezi cu aceeasi daruire.

Replica: Sticla este normala,, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 14-10-2008


adica eu nu am specificat ca as vrea o sticla anume. Am facut fotografiile fara blitz, de aceea apar asa.
Multumesc pentru complimente.

Replica: Ai o colectie foarte frumoasa, Rada, by Petroi Ana-Maria (1209 mesaje), la 14-10-2008

si modelele sunt inramate foarte frumos.
Felicitari si mult spor.

Replica: Si eu am remarcat inramarea., by Frunza Nicoleta (3087 mesaje), la 14-10-2008

Le pune foarte bine in valoare. Modelele pe care le ai la colectie imi plac foarte mult, nu as putea sa aleg unul preferat. Totusi atentia mi-a atras-o Hangita. Cred ca o pune in valoare si fotografia.
Felicitari, Rada si sa ne mai bucuri privirea si cu alte modele la fel de frumos cusute si inramate.

Replica: Toate, by Untaru Livia (23 mesaje), la 15-10-2008


imi plac si te felicit pentru toate, dar si pentru inramare. Mi-a placut cum ai facut tu dintr-un goblen, doua!
La mai multe!

Replica: Fata la malul apei, by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 26-10-2008



Replica: Toate, by tanasa clementina (293 mesaje), la 27-10-2008

imi plac. Sunt frumos inramate si frumos lucrate.
Spor pe mai departe.

Replica: Foarte frumoasa, by Calinescu Ramona Nicoleta (885 mesaje), la 31-10-2008


colectia ta Rada si inramarea este deosebita si pune in valoare fiecare lucrare.
Felicitari si spor la lucru in continuare. Aripioare la ac iti doresc!

Replica: Sa stapanesti sanatoasa, colectia ta,, by 0lteanu Emilia (583 mesaje), la 31-10-2008

si la cat mai multe frumuseti lucrate.

Eu m-am indragostit de Vela in amurg, - este deosebit felul cum ai inramat-o.

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Florala marina
MesajScris: 20 Iul 2010, 22:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Revin dupa ceva timp cu cateva modele finalizate anul trecut.


_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Sirena
MesajScris: 20 Iul 2010, 22:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Aripi de fluture
MesajScris: 20 Iul 2010, 22:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 20 Iul 2010, 22:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Wow, cat de frumoase sunt! Bine ai revenit!

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 21 Iul 2010, 09:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Felicitari, Rada!
Bine ai revenit printre noi.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 21 Iul 2010, 09:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Felicitari pentru colectie, Rada. Este minunata.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 21 Iul 2010, 09:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2010, 15:07
Mesaje: 919
Locatie: iasi
Nume forum:1
Rada, ai o colectie minunata si modelele sunt inramate foarte frumos. Imi place mult cum ai inramat Aripi de future.
Pupici.

_________________
Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 21 Iul 2010, 21:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Multumesc pentru cuvintele frumoase. Sper cat de curand sa adaug si fantezia mea cu umbrela la colectie.
M-am gandit chiar sa imi zugravesc camera in alta culoare ca sa se potriveasca mai bine cu goblenul (!) Abia astept sa il vad inramat pe perete

Pupici.

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Rada
MesajScris: 21 Iul 2010, 21:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Rada, sunt superbe.
Felicitari!

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania