Acum este 28 Iun 2026, 09:47

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 03 Ian 2011, 22:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Va multumesc pentru popasul pe care l-ati facut in colectia mea. Alba ca zapada este pe drum si chiar nu mai am mult la ea, dar pentru ca plec in vacanta, va mai dura pana o voi adauga in colectie. Dulci pupici pentru scumpe gargarite.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 03 Ian 2011, 23:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Felicitari si din partea mea, Marie pentru ultimul pitic adaugat in colectie.
Sa ai o vacanta frumoasa asa cum iti doresti.
Pupici,

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 23 Ian 2011, 20:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Astazi m-am ratacit un pic prin gradina. Multumesc, Deea, ca mi-ai aratat calea.
Alaturi de pitici, acolo unde ii este locul, a aparut si Alba ca Zapada. Multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase si pentru popasurile care le faceti in povestile mele.


_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Ultima oara modificat de Admin pe 23 Ian 2011, 20:38, modificat 1 data in total.
Corectat. A se citi Raportul (click pe scrisul rosu)


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 23 Ian 2011, 20:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Felicitari pentru finalizare!

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 23 Ian 2011, 20:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Felicitari Marie! Este minunata.
Pupici.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 23 Ian 2011, 20:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Marie, ce frumos se asterne povestea ta. Aseara am vazut pe Disney filmul de desene animate Alba ca Zapada si gandul mi-a zburat la tine. Traiesti ca Alba ca Zapada printre pitici.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 23 Ian 2011, 21:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2005, 03:41
Mesaje: 188
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Ce frumos!
Ce de pitici! Si Alba ca zapada!
Minunate modele sunt la TTT. Si tu le-ai cusut tare frumos. De rame, nu mai zic. Inspirata alegere. Imi place tare mult "povestea" ta.

_________________
Nimic nu este mai bun pentru a reusi decat rasul si dragostea prietenilor.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 26 Ian 2011, 09:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iun 2009, 07:36
Mesaje: 145
Nume forum:1
Simpatica tare colectia ta, m-ai facut sa zambesc si sa ma gandesc la copilarie. Felicitari!

_________________
Un prieten este un frate, un frate pe care-l alegi singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 14:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mai 2007, 08:17
Mesaje: 119
Nume forum:1
Maria, Disney este acum in casa la tine pe un intreg perete. Alba ca zapada a incunant munca ta. Felicitari!

Am si eu o intrebare. Am de trimis niste bani cuiva din Belgia si nu stiu cum sa ii fac viata mai usoara. Nu se pune problema sa ii trimit in cont bancar, ca nu are. Imi poti sugera o modalitate de trimitere a banilor, unde persoana respectiva sa nu fie nevoita sa mearga nu stiu cat ca sa poata sa isi ridice banii? Locuieste in Bruxelles.
Iti multumesc dinainte pentru raspuns.

_________________
Marilena - Gargarita-de-Amazon


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 15:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Frumos goblenul tau. Felicitari!
Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania