Acum este 25 Iun 2026, 03:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 20 Feb 2012, 10:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Multe felicitari si din partea mea.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 20 Feb 2012, 11:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Draga Bela felicitari prietenei tale. La cat mai multe. Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 20 Feb 2012, 14:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Multumesc Ralu,
Ii transmit Annei complimentul tau. Mai are proiecte de la TTT. Sper sa le termine curand pentru a ne bucura toate de aceste minuni.
Spor la lucru!
Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 20 Feb 2012, 15:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Este un goblen foarte frumos.
Multumim ca ni l-ai aratat si transmite te rog multe felicitari prietenei tale.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 06 Mar 2012, 00:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Draga Ovidia,

Multumesc pentru vizita. Anna este un suflet cald si cu inclinatii artistice.
In Polonia nu poti gasi asa ceva. Am cautat, dar erau doar pictate. In schimb au multe carti pentru handmade: croseta, impletit, pictura pe sticla, etc.

Cum este in Italia?

Te pup si iti doresc mult spor.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 06 Mar 2012, 00:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Draga Mona,

Ii transmit Annei felicitarile tale. Sotul ei intra pe forum si ii traduce. Sigur va vedea toate mesajele.

Te pup dulce.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Mar 2012, 09:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Bela, ce avatar frumos ai primit. In ton cu primavara.
Felicitari!

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Mar 2012, 13:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Buna ziua,

Revin cu cateva goblenuri care sunt depozitate la socrii mei. Azi am avut acces la ele.

Liliac - finalizat in 1999.



Cos cu trandafiri finalizat in 1998.



Peisaj de iarna finalizat in 2004 cand eram insarcinata cu prima fetita. Acest goblen imi este tare drag.



Si goblenul Annei, care a disparut de pe server-ul cu fotografii.



Spor la lucru tuturor!

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Mar 2012, 15:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Bela, te felicit pentru aceste frumoase modele, dar si pentru cel al Annei.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Mar 2012, 22:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Minunate modele ne-ai adus, dragă Bela.
Felicitări pentru ele, dar şi pentru înrămările deosebite.
Iar cel al Annei este foarte special, dar şi frumos.
La cât mai multe îţi doresc.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania