Acum este 16 Apr 2024, 23:55

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 01 Sep 2011, 06:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7274
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Frumoasa inramare, Arina. Felicitari!

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 03 Sep 2011, 07:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1064
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Lena, daca nu ai sta atat de departe de mine, cred ca as fi in stare sa vin pe jos pana la tine si sa-ti daruiesc o imbratisare din toata inima. Imi multumesc din suflet pentru cuvintele tale si te asigur ca sunt cele mai frumoase care mi s-au spus pana acum legate de pasiunea noastra comuna, goblenul. Te asigur ca nu este nimic perfect in ceea ce fac, spatele goblenurilor mele este departe de a fi macar frumos, de aceea nici nu postez spatele atunci cand termin cate un model, pentru ca nu ma pot lauda cu el. Din pacate, nu exista nimic perfect pe aceasta lume, dar cu totii tindem sa atingem perfectiunea. Si vorbele tale dezvaluie un suflet mult mai frumos si mai cald decat al meu. Mi-ai facut un cadou pe care il voi pretui intotdeauna si de astazi vreau si pot sa te consider suflet prieten. Te pup si iti doresc fericire!

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 08 Sep 2011, 06:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Draga mea, nu vad in semnatura ta de unde esti (si nu imi amintesc sa fi citit pe undeva pe forum - ma iarta daca ai mentionat si mi-a scapat), insa imbratisarile virtuale au ajuns deja la mine, - sunt tare stranse si calde - si iti multumesc si eu cu aceeasi intensitate.

Nu-ti face griji de spatelele modelelor, nici eu nu le cos perfect (si la fel ca si tine, nu le fotografiez, pentru ca nu am cu ce ma mandri), important este ceea ce se vede pe fata si sunt sigura ca daca timpul ne-ar permite, am depune efort sa avem grija si de spate.

Te sarut cu mult drag.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 08 Sep 2011, 10:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1064
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga Lena, eu sunt din Galati, dar de trei ani locuiesc in Bucuresti. Este vina mea ca nu m-am prezentat cum trebuie si nu am reusit inca sa pun nici fotografie cu mine la sectiunea pe care mi-ai indicat-o cu ceva vreme in urma, iar la semnatura nu stiu cum sa adaug orasul, cum vad ca apare la unele gargarite. Promit sa fac si asta cat de curand.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 08 Sep 2011, 10:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1064
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Uite ca am reusit cu orasul.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 16 Sep 2011, 07:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Arina, in Galati nu am ajuns niciodata pana acum, desi am auzit ca este un orasel micut dar cochet, insa de Bucuresti m-am indragostit de prima data cand am pus piciorul acolo si este una din acele iubiri dupa care o sa tanjesc toata viata si pe care nu o sa o uit nicicand. O sa revin curand in Bucuresti (doar pentru o scurta vizita de o zi la Manastirea Radu Voda), insa nu stiu cand, pentru ca momentan timpul nu imi permite, insa eu tot astept sa vina ziua in care voi revini din nou in orasul meu drag.
Te sarut.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 16 Sep 2011, 08:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1064
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga Lena, Galatiul are o suprafata de 246 km patrati si o populatie de aproximativ 300 000 de locuitori, ceea ce il duce in topul celor mai mari orase din tara. Cat despre cochet, sa zicem ca are partile lui frumoase, cum ar fi faleza Dunarii, o gradina publica, una botanica si cateva parculete, un teatru dramatic, unul muzical si unul de papusi, este centru universitar, are cel mai mare combinat metalurgic din tara si mai are si un santier naval. O combinatie neobisnuita as zice eu, deci ramane sa judece fiecare dupa gusturile proprii, dar cu siguranta nu este micut, desi cateodata mi-as fi dorit sa fie, ca poate asta l-ar fi facut mai putin poluat, cu strazi mai putin aglomerate si cu mai multa verdeata. Daca vei avea vreodata ocazia sa ajungi acolo, sa nu ratezi faleza. Este unica in Europa si stiu ca toti cei care vin in vizita prin oras, acolo vor sa ajunga prima data. Spunandu-ti toate astea, realizez cat imi este de dor de acasa.
Te pup si iti doresc spor in toate.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 25 Sep 2011, 06:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Arina, multumesc pentru informatii. Nu stiam (mai nimic) despre orasul acesta, insa acum ca am un asa ghid cu dor de acasa o sa stiu care sunt punctele care merita vazute daca voi ajunge candva in vizita.
Te pup si eu si mult spor si tie in tot ceea ce vei face.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 25 Sep 2011, 15:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8027
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Arina, ai o colectie de invidiat. Felicitari!
Modelele imi plac tare mult, inramarile sunt deosebite. Ss lucra un model , numai pentru stilul de inramare. Cred ca ti-ai dat seama ca este vorba de Castel la mare.
Te imbratiseaza,

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Arina
MesajScris: 09 Oct 2011, 14:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5568
Nume forum:1
Imi place tare mult colectia ta, Arina. Felicitari!

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania