Acum este 25 Iun 2026, 01:20

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Colectia mea - Bela
MesajScris: 28 Dec 2011, 19:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Va atasez cateva din goblenurile din colectia mea.

Strada cafenelelor



Prima iubire - versiunea din 1997.



Crini in vaza



Numai bine.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 28 Dec 2011, 19:27, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Colectia mea - Bela
MesajScris: 28 Dec 2011, 22:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Si inca cateva.
Auriu de toamna



Miresele verii



Picuri de ploaie



Mireasa din munti



Terasele iubirii


_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 28 Dec 2011, 22:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Bela, extraordinar de frumoase modelele tale. Te felicit in special pentru peisaje si flori care ma atrag cel mai mult.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 28 Dec 2011, 22:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Multumesc, Alina.
Florile sunt si preferatele mele. Ma bucur ca iti plac.
O seara buna.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Dec 2011, 00:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Flori de camp



Maci



Piroska



Liliac



Reflexie



Mama si copilul



Mai sunt cateva, dar nu am inca fotografiile. Scuze pentru calitatea unora dintre fotografii.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 29 Dec 2011, 10:09, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 16:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Va mai atasez un goblen din colectia mea. Il pastrez la mine in birou.
Vestala versiune din 1998.



Spor la lucru tuturor.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 17:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Bela, este pentru prima data cand poposesc printre comorile tale si tot ceea ce am vazut mi-a incantat privirile, dar mai interesant sunt cele doua modele de prin '97-'98 de care, pana in momentul de fata, nici nu stiam ca existau.
Foarte interesante cele doua versiuni, dar si modelele pe care le ai in colectie.
Felicitari!

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 17:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Felicitari draga Bela. Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 17:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2010, 22:24
Mesaje: 352
Locatie: Piatra-Neamt
Nume forum:1
Ai o colectie minunata. Felicitari!
Imi place tare mult cum ai inramat macii.

_________________
Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci atunci când greşesc.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 19:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
O colecţie foarte frumoasă şi destul de variată.
Îţi doresc să adaugi cât mai multe modele colecţiei.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania