Acum este 24 Iun 2026, 16:42

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 238  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 09:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ceva ajutor in casa?


_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 10:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Noi 2005, 03:07
Mesaje: 296
Locatie: USA
Nume forum:1
Maria, o sa iau aminte la avertizarea ta referitoare la cafea.
Sonia, bun venit!
Lori si pe mine ma tenteaza quillingul (ca hobby).
Ralu, multumesc de ajutor.

Imi aduc si eu aportul la micul dejun din cafenea.



Va pup, gargaritelor si sa aveti o zi frumoasa ca voi.

_________________
Amelia - Limbajul prieteniei nu opereaza cu vorbe, ci cu intelesuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 10:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Buna dimineata, va zic si eu.
M-am servit cu tot ce ati pus la dispozitie.
Sonia, ma bucur tare ca esti bine si ca esti aici, langa noi.
Pupici si o saptamana buna.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 11:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Fetelor, ma insel sau bunicuta noastra draga nu a mai poposit in gradina noastra?
Bica imi este dor de tine.
Te pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 19:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Feb 2009, 17:48
Mesaje: 154
Nume forum:1
Nici eu nu am mai zarit-o pe Bica, dar nici pe Adriana.

_________________
Renata - Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, alaturi de prietenii tai.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Buna seara, dragi gargarite,
Forfota mare nu gluma, astazi in cafenea.
Sonia, bine ai venit acasa, multa sanatate si recuperare usoara.
Te pup si te imbratisez.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 18 Ian 2011, 21:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Si pentru ca s-a mai terminat o zi, va doresc noapte buna.



Si somn usor.
Va pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 19 Ian 2011, 07:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase, gargarite dragi.
Lori, ma bucur ca ai revenit pe forum. Eu am fost la domnul doctor Matei de la spitalul judetean. Este un doctor de nota 10 si nu spun asta doar pentru ca m-a tratat pe mine. Este comunicativ, bland, tot timpul il vezi zambind si iti inspira incredere. Daca ai pietricele nu mai sta si scoate-le ca sa nu ajungi ca mine sau poate chiar mai rau.
Va doresc o zi frumoasa cu multa sanatate.

Pupici dulci,

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 19 Ian 2011, 07:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Sonia, bine ai revenit. Ma bucur sa aud doar vestii bune despre tine.
Te pup.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 19 Ian 2011, 08:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Buna dimineata dragele mele. Sonia ma bucur enorm ca esti bine.
Micul dejun este servit asa ca va astept si pe voi.
Va pup si sa aveti o zi plina de zambete.


_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 238  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania