Acum este 28 Iun 2026, 03:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 09:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ati avut o intalnire emotionanta, Lenuta si Marina. Sunt asa de bucuroasa pentru voi si va doresc sa reusiti sa repetati aceaste clipe de multe ori.
Va imbratisez cu drag, pe amandoua.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 10:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Ralu, îţi mulţumesc din inimă pentru minunatele tale cuvinte.
Şi eu îmi doresc să ne mai întâlnim şi să sudăm bine, trainic şi curat legătura nostră de prietenie.
Şi nu îmi pot imagina că ar fi altfel atâta timp cât bunătatea, candoarea şi căldura sufletului Lenuţei vin spre mine ca ploaia caldă de vară.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 11:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Rodi, RamonAli şi Cri Zuza, vă mulţumesc pentru minunatele voastre cuvinte.
Vă doresc şi vouă să aveţi parte de astfel de întâlniri şi bucurie sufletească.
Vă trimit cu mult drag pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 12:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Onuta, Elena, Marina si Lenuta, ma bucur pentru intilnirile voastre.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 12:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Cat ma bucur pentru voi, dragele mele. In adancul sufletului sunt un pic geloasa. Dar asta e. Nu se poate sa fii peste tot.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 12:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Ovidia, scumpa mea, nu fi geloasă, căci eu te simt cu sufletul alături de mine şi lângă mine.
Cu mult drag îţi trimit pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Apr 2012, 13:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 18:55
Mesaje: 2434
Nume forum:1
Ma bucur pentru voi, toate, care ati reusit sa va intalniti.

Va pup.

_________________
Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 29 Apr 2012, 19:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Marina, esti prea darnica cu mine.
Ma bucur enorm ca te-am cunoscut si sper sa ramanem prietene pentru totdeauna.
Flori, fetita cuminte, abia astept sa ne revedem.
Pupici.


_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 29 Apr 2012, 22:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Va felicit dragele mele. Iti multumesc draga Marina pentru cuvintele tale.

Eu am avut ocazia sa ma intalnesc cu Elena, Rodi si Tina. Nu-mi venea sa mai plec asa era de placut. Intalnirea a decurs cu mult peste foarte bine.
Din cauza unor erori nu pot posta acum fotografiile, dar va promit ca imediat ce remediez am sa revin.
Va multumesc dragele mele ca v-am cunoscut si ca ati putut veni. Am petrecut de minune si vreau continuarea. Sper sa ne putem intalni cat de curand.
Va multumesc pentru minunatele cadouri.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 30 Apr 2012, 11:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Si eu va multumesc dragi gargarite, Ovidia, Tina si Elena pentru disponibilitatea si dorinta voastra de a ne intalni. Am petrecut clipe frumoase alaturi de persoane pe care le cunosteam parca de o viata.
De la aceasta intalnire m-am incarcat de multa energie, veselie si bucurie.
Va multumesc dragele mele pentru daruri, va imbratisez si vreau continuare, ca si tine Ovidia.

Ovidia, pana remediezi problema cu aparatul, cu un Cezar mai somnoros, postez bucuria adusa in casa mea.


_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania