|
Acum este 28 Iun 2026, 03:37
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Flutur Mariana
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Apr 2012, 11:56 |
|
Membru din: 06 Ian 2011, 15:54 Mesaje: 3769 Locatie: Galaţi Nume forum:1
|
|
Ce frumoase sunteti si ce dor mi s-a facut de voi. Si acum sunt eu geloasa pe voi, scumpa mea, Ovidia. Ce mult ma bucur pentru voi, dragele mele Rodi, Ovidia. O astept in fotografie si pe Tina si Elena. Va imbratisez strans de tot si va pupacesc pe inimioare.
_________________ Gargarita-Dulceata-Inimii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Flutur Mariana
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Apr 2012, 12:00 |
|
Membru din: 06 Ian 2011, 15:54 Mesaje: 3769 Locatie: Galaţi Nume forum:1
|
|
Lenuta, ma flatezi cu aceasta minunata poza. Si binenteles, ca imi doresc sa fim prietene sau mai bine surori. Cu multa nerabdare astept sa ne revedem la vara si sa sudam si mai mult prietenia noastra. Iti timit patru pupici de ingerasi si doi de gargarita. Te imbratisam cu mult dor si drag. Pupici pe inimioara, draga mea.
_________________ Gargarita-Dulceata-Inimii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Bica Nistor
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Apr 2012, 18:11 |
|
Membru din: 29 Dec 2007, 23:48 Mesaje: 2651 Nume forum:1
|
|
Dragele mele, mi s-au innourat ochii cu lacrimi de emotie vizavi de aceste intalniri minunate. Va imbratisez cu mult drag pe toate si ma bucur din toata inima ca spiritul gargaritei v-a atins inimile.
_________________ Bica - Bunica-de-Gargarita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Apr 2012, 22:20 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Ovidia, Tina si Elena, ma bucur tare mult si pentru voi, sunt sigura ca distractia a fost pe cinste. Sa aveti parte de cat mai multe intalniri de acest fel.
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
CHIVU DANA
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 01 Mai 2012, 04:11 |
|
Membru din: 23 Feb 2010, 21:34 Mesaje: 2128 Locatie: Morelia, Mexic Nume forum:1
|
|
Va felicit din suflet pentru faptul ca v-ati cunoscut in persoana, sunt sigura ca au fost niste momente memorabile. Multe felicitari!
_________________ Gargarita-Leoaica tanara, iubirea
|
|
| Sus |
|
 |
|
Sandu Laura-Garbiela
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 01 Mai 2012, 09:20 |
|
Membru din: 31 Mar 2009, 06:10 Mesaje: 618 Locatie: Brăila Nume forum:1
|
|
Ma incarc de bucuria si energia voastra atunci cand vad fotografiile acestea. Sper ca vreodata sa ne mobilizam si sa facem o reuniune zdravana a gargaritelor.
P.S. Marina, musai sa ne intalnim vara aceasta. Suntem asa de aproape una de cealalta. In plus, noi venim cel putin o data pe luna la Galati, ca avem medicul acolo.
_________________ Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Flutur Mariana
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 02 Mai 2012, 12:44 |
|
Membru din: 06 Ian 2011, 15:54 Mesaje: 3769 Locatie: Galaţi Nume forum:1
|
|
Cu mult drag, scumpa mea Lori, vin la intalnirea cu tine. Si pe tine scumpa mea, Iunia, te astept la intalnire. Pupici pe inimioare.
_________________ Gargarita-Dulceata-Inimii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ralluca Dobasu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 02 Mai 2012, 22:20 |
|
Membru din: 13 Iun 2010, 20:10 Mesaje: 5573 Locatie: Pascani Nume forum:1
|
|
Dragele mele, felicitari! Imi imaginez ce distractie a fost. Va pupa,
_________________ Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara
|
|
| Sus |
|
 |
|
ilyes alina ramona
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 03 Mai 2012, 08:48 |
|
Membru din: 29 Apr 2009, 02:35 Mesaje: 1610 Locatie: Lugoj Nume forum:1
|
|
Ma bucur mult pentru voi, dragele mele. Va pup.
_________________ Gargarita-Primula-de-Seara
|
|
| Sus |
|
 |
|
ganea alina
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 04 Mai 2012, 00:45 |
|
Membru din: 13 Feb 2010, 11:56 Mesaje: 4546 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Dragele mele, vad ca o data cu sosirea primaverii, vi s-au dezmortit aripioarele. Ia uite cate intalniri s-au facut de nu mai imi dau seama cine cu cine. M-ati zapacit de tot. Ma bucur pentru voi si privindu-va ma incarc emotiv.
_________________ Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
