Acum este 28 Iun 2026, 02:08

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Iun 2012, 08:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Scumpe gargarite, Marina si Iunia, ma bucur din tot sulfetul pentru intalnirea voastra.
Va imbratisez cu multa caldura.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 07:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Sunt in Timisoara la fratele meu asa ca nu puteam sa ratez o reintalnire cu Lena, prietena mea draga. Revederea a fost emotionanta si timpul petrecut impreuna a trecut foarte repede. Multumesc lui Dumnezeu ca vremea a fost frumoasa si am putut sa ne plimbam putin in parc si prin centrul orasului. Mi s-a confirmat faptul ca exista ingeri pe pamant, iar eu sunt fericita ca am intalnit unul dintre ei.

Iata si fotografiile:




_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 10:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Sunteti minunate si ati legat o prietenie de milioane. Bravo voua, Lena si RamonAli.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 11:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Ma bucur pentru voi, dragele mele.
Pupici.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 11:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, Lena, ma bucur pentru prietenia care s-a legat intre voi.
Cat mai multe intalniri frumoase va doresc.
Va pup si va imbratisez.

P.S. Pupici pentru David.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 18:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
RamonAli, Lena ma bucur pentru intalnirea voastra, dar mai ales pentru frumoasa prietenie ce s-a legat intre voi.

O calda imbratisare,

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 18:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
RamonAli, Lena ma alatur celor ce se bucura pentru intalnirea voastra. Eu cand m-am intalnit cu Marina, am fost foarte emotionata si m-am bucurat enorm.
Va felicit din inima si va doresc sa va mai intalniti.

Va pup cu drag.

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Iun 2012, 20:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Sunteti atat de minunate si frumoase, dragele mele, RamonAli si Lena, incat imi vine sa ma fac o gargarita si sa zbor la voi.
Dar, cred ca m-ati simtit, caci eram ascunsa si abia simtita pe umarul scumpului David si va priveam cu admiratie.
Cinste voua si prieteniei voastre.
La cat mai multe.
Pupici pe inimioare.

Iunia, eu te mai astept in acelasi oras, poate nu in acelasi loc, dar eu astept o noua revedere.
Cu dor si drag, scumpa mea.
Pupici pe inimioara.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 09 Iun 2012, 10:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Intr-adevar, natura a complotat in favoarea noastra si ne-a daruit un soare cald si grade multe in termometru. Si David, scumpul de el, ne-a plimbat prin lumea lui cu cabanute si porumbei, bucurandu-ne cu jocurile copilariei. Emotionanta intalnirea si de o bucurie greu de descris in cuvinte. RamonAli, multumesc pentru tot ceea ce esti tu, si pentru toate frumusetile cu care ai intrat in viata mea.

Adelina, draga mea, sa stii ca mi-a spus RamonAli ca m-ai asteptat sa ne intalnim la Valcea. Din pacate (asa cum ti-am mai spus intr-un topic) nu am reusit sa ajung in weekendul trecut, insa fii sigura ca la urmatoarea vizita, oricand va fi aceasta o sa te anunt. Eu stiam deja ca esti o fata speciala, dar RamonAli mi-a confirmat banuielile si m-a facut sa imi doresc si mai mult sa te cunosc personal. Te imbratisez din tot sufletul, valceanca mea draga.

Nadina, si tu ai fost printre discutiile noastre. Mi-a zis RamonAli ca i-ai cerut id-ul meu de messenger. Sa stii ca este nevoie de aprobarea mea. La fel ca tie si oricarei fete de pe forum il ofer cu drag, insa din pacate nu prea apuc sa stau pe messenger. Dar daca vrei sa imi trimiti mail-uri sau mesaje, o sa iti raspund cu drag.
Te pup, si mi-ar placea sa vina ziua in care sa ne putem cunoaste si altfel decat pe forum.
(P.S. Daca nu a apucat RamonAli sa iti trimita id-ul meu, uite-l aici: http://www.rogoblen.ro/forum/viewtopic.php?f=79&t=1611&start=730)

La fel voi, dragelor, toate ati fost pe buzele si in sufletele noastre, si la fel cum imi sunt dragi toate intalnirile cu RamonAli, sunt sigura ca intalnirile cu fiecare dintre voi ar fi o bucurie. Va sarut si va multumesc pentru bucuria si mesajele frumoase cu care ati primit cea de-a doua noastra intalnire.

O sambata minunata sa aveti.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 09 Iun 2012, 19:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2006, 21:22
Mesaje: 578
Nume forum:1
Va doresc la multe alte asemenea intalniri. Superbe.
Pupici multi si dulci pentru fiecare.

_________________
Cristinas - Gargarita-Zuza-Zambetul-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania